4 січня 2013 р. майданчик:смт.Брошнів-Осада  t-+8Cº

Гамбург-Смерч 3-7

Гамбург:Пилипів Тарас,Гальчішак Богдан,Дорош Роман,Дорош Артур,Барановський Олег,Барановський Віктор,Залозний Сергій.

Смерч:Михайлишин Михайло,Капраль Євген,Дранчук Роман,Мельник Тарас,Михайлишин Павло,Пліщук Петро.

Сьогодні на Брошнівському майданчику відбулася товариська гра між місцевими командами Гамбург і Смерч.Перші хотіли взяти реванш за програний матч в чемпіонаті району  з міні-футболув першому турі ,який вони програли 1-5.Гра була дуже напружена  тому перший тайм завершився сухою нічією.В другому рахунок відкрити домоглися футболісти  команди Гамбур Барановський Віктор  йшла 5 хвилина  другого тайму .Проте їх надії на загальний успіш швидко пропали коли хетриком відзначився Пліщук Петро.Четверний мяч у ворота гамбурга провів Капраль Євген.Гамбург не здається  і Барановський Олег скорочує рахунок до двох мячів 2-4.В свою чергу Смерч на цей гол знову відповідає тричі:голами Михайлишина Павла Дранчука Романа і Мельника Тараса.Останній мяч як і перший знов на рахунку  футболістів Гамбурга .Хоч цей гол великої радості їм не приніс ,вони знову програми своїм землякам  і знову з різницею в чотири мячі.
Переглядів: 704 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.