Вівторок, 25.06.2024, 08:09
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 609

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

V. ІНСПЕКТУВАННЯ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ

5.1. Інспектування  районних змагань здійснюється інспекторами, рекомендованими інспекторським комітетом РРФФ. Списки інспекторів затверджує Виконавчий комітет або Президія РРФФ.

5.2. Інспектори ІФФФ перед початком сезону 2012 року  зобов’язані ознайомитись з «Кодексом етики і чесної гри  «Чесна гра – дисципліна і повага» та поставити свій підпис під цим документом.

5.3.Призначення інспекторів проводиться тільки на окремі матчі, здійснюється комісією призначень інспекторського комітету і затверджується заступником голови РРФФ.

Прохання футбольного клубу (команди) або організації про заміну арбітра, асистентів арбітра, призначених на гру до розгляду не приймається.

5.4. Інспектор зобовязаний прибути до місця проведення матчу в день гри за одну годину до його початку.

5.5. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч інспектор зобовязаний за три дні повідомити про це голову інспекторського комітету РРФФ.

5.6. Після прибуття на місце проведення матчу інспектор зобовязаний представитися:

·        Команді господарів поля.

·        Команді гостей.

·        Черговому працівнику правоохоронних органів та узгодити з ним питання, повязані з проведенням матчу.

5.7. Інспектор зобовязаний перевірити наявність документів, які засвідчують готовність стадіону до проведення гри.

5.8. Інспектор разом з арбітром матчу зобовязаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за пятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті інспектора.

5.9.Після матчу дорослих складів інспектор зобов’язаний об’єктивно оцінити дії арбітрів на підставі діючих методичних вказівок і особистого аналізу.

5.10.Після закінчення матчу інспектор зобов’язаний наступного дня повинен доставити інформацію про проведений матч, а до 15- ї години того ж дня доставити рапорти інспектора (на матч юнацьких, дорослих складів). В противному випадку дії інспектора розглядає Виконком інспекторського комітету РРФФ.

5.11.У випадку несвоєчасної відправки рапортів інспектора дата визначається за поштовим штемпелем на конверті або у випадку, коли інспектор не внесе до рапорту порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії інспектора розглядатиме інспекторський комітет та КДК РРФФ.

5.12.У випадку подачі протесту або інциденту, що мав місце до, під час та після гри, інспектор зобов’язаний терміново представити письмовий рапорт в РРФФ.

 5.13.У випадку відсутності на грі інспектора інформацію про гру в РРФФ передає арбітр.

5.14.У разі невиконання вимог Регламенту, Правил гри, інспектор разом з арбітром може прийняти рішення про припинення (відміну) гри.

                  

Форма входу

Block title
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Block title

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz