Четвер, 18.07.2024, 05:01
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 609

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

VI.ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ФУТБОЛІСТІВ, ТРЕНЕРІВ , КЕРІВНИКІВ ФУТБОЛЬНИХ КЛУБІВ КОМАНД ТА ОБСЛУГОВУЮЧОГО ПЕРСОНАЛУ.

6.1.Керівники (тренери) футбольних клубів (команд) перед початком сезону 2012 року зобов’язані ознайомитись з «Кодексом етики і чесної гри «Чесна гра дисципліна і повага та поставити свій підпис під цим документом.

6.2.Керівники футбольних клубів (команд), тренери, футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь в районних змаганнях з футболу, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та даного Регламенту.

6.3.Футбольні клуби (команди) несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, членів клубу, глядачів, а також будь якої іншої особи, яка виконує будь яку місію на матчі від імені футбольного клубу (команди).

6.4.Приймаючий футбольний клуб (команда) несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу.

6.5.Керівники футбольних клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів та інспектора.

6.6.У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, спільним рішенням арбітра та інспектора матч може бути припинений. Даний випадок розглядає КДК РРФФ.

6.7.Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускається.

6.8.Дисциплінарні проступки керівників футбольних клубів команд, тренерів, футболістів, обслуговуючого персоналу, а також випадки безпорядків на стадіонах (футбольних полях) серед глядачів розглядаються КДК РРФФ.

6.9.До керівників футбольних (клубів) команд, тренерів, футболістів, обслуговуючого персоналу, арбітрів та інспекторів можуть бути застосовані дисциплінарні санкції та інші заходи впливу у разі порушення ними Правил гри та даного Регламенту.

6.10.Керівники футбольних клубів (команд),тренери ведуть ретельний облік дисциплінар- них санкцій попередження, вилучення своїх футболістів і несуть за це повну відповідаль- ність. Після закінчення матчу тренер(представник) зобов»язаний ознайомитись з дисциплінарними санкціями  (попередження, вилучення) і поставити свій підпис в рапорті арбітра ,в графі :»З дисциплінарними санкціями  ознайомлений»

6.11.Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату та першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку та Суперкубку району і навпаки.

6.12.При переході футболіста з команди в команду (незалежно від ліги) його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анульовуються.

6.13.Після закінчення футбольного сезону дискваліфікація на наступний сезон розповсюджується лише на вилучених з поля футболістів, попередження,які були отримані футболістами анульовуються.

6.14.У випадку звільнення футболіста з команди її керівництво зобов’язане у 7- денний термін письмово повідомити РРФФ про причину звільнення і здати квиток учасника змагань.

6.15.Дії гравців, які не брали участі у грі, але допустили образливі проступки щодо арбітрів,  інспектора, офіційних осіб РРФФ розглядаються на засіданні КДК РРФФ.

6.16. Футбольний клуб (команда) зобов’язана виконати рішення КДК РРФФ у визначений термін. У випадку невиконання рішення КДК, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні Виконавчого комітету або Президії РРФФ.

6.17. Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника або правоохоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає КДК РРФФ, розцінюючи цей випадок, як порушення даного Регламенту.

6.18. Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі  однієї з команд залишилось менше  7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення. При нічийному результаті «винуватцеві» зараховується технічна поразка – (-;+). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд , то обом командам зараховується технічна поразка (-:-), турнірні очки командам не нараховуються.

6.19. При виявленні підкупу команди суперника, зараховується технічна поразка (-:-) та на команди накладається грошовий обов’язковий внесок згідно рішення КДК РРФФ. Особи, які безпосередньо займались цими протиправними діями відсторонюються від діяльності, що пов’язані з футболом терміном на 1 рік.

При повторному виявленні таких ганебних явищ команди позбавляються права участі в районних змаганнях з футболу, а особи, що безпосередньо вчинили ці дії, безстроково позбавляються права займатись діяльністю пов’язаною з футболом.

6.20. При виявленні факту підкупу бригаді арбітрів, команда позбавляється трьох очок, а арбітри несуть відповідальність згідно Дисциплінарного Кодексу комітету арбітрів.

При повторному виявленні таких порушень, арбітри, що вчинили такі ганебні поступки безстроково позбавляються права займатися арбітражем і будь –якими видами  діяльності, що пов’язані  з футболом, а справа, що пов’язана з їхньою корупційною діяльністю передається в правоохоронні органи для їх розгляду згідно чинного законодавства України.

6.21. Футбольний клуб (команда) першої, другоі ліги зобов’язана направити для участі в семінарі арбітрів свого представника, який під час проведення домашніх матчів буде виконувати обов’язки резервного арбітра,

6.22.Керівники футбольних клубів(команд) в обов»язковому порядку повинні ознайомити футболістів, керівний склад із даним Регламентом.

                                         

Форма входу

Block title
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Block title

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz