Вівторок, 25.06.2024, 09:21
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 609

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

ІV.АРБІТРАЖ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ.

4.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, асистентами арбітра, рекомендованими Комітетом арбітрів РРФФ. Списки арбітрів, асистентів арбітра затверджує Виконавчий комітет або Президія РРФФ.

Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.2. Арбітри, асистенти арбітра ІФФФ перед початком сезону 2012 року зобов’язані ознайомитись з «Кодексом етики і чесної гри «Чесна гра – дисципліна і повага» та поставити свій підпис під цим документом.

4.3. Контроль за якістю арбітражу здійснює Виконавча адміністрація, Комітет арбітрів.

4.4. Призначення арбітрів на матчі районних змагань здійснюється комісією призначень Комітету арбітрів і затверджується заступником голови РРФФ.

Прохання футбольного клубу (команди) або організації про заміну арбітра, асистентів арбітра, призначених на гру до розгляду не приймається.

4.5. Арбітри зобовязані прибути до місця проведення матчу в день гри за одну годину до його початку.

4.6.У разі неможливості обслуговувати футбольний матч арбітр  зобовязаний за три чотири дні повідомити про це голову Комітету арбітрів РРФФ.

4.7.У випадку неявки на гру бригади арбітрів (арбітра), матч обслуговують найбільш кваліфіковані арбітри по взаємній домовленості двох команд. У випадку неявки одного з арбітрів матч обслуговує арбітр команди гостей. У випадку неявки двох арбітрів асистенти призначаються від команди гостей та від команди господарів без оплати.

4.8. Для обслуговування матчів чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку 1(один)арбітр у виняткових випадках три судді, інспектор,

4.9. Арбітри юнацького та дорослих складів по черзі виконують обовязки асистента арбітра.

4.10. Функції резервного арбітра виконує місцевий арбітр. У випадку неявки одного з призначених арбітрів, він виконує обовязки асистента арбітра №2.

4.11. Неявка або запізнення на матч арбітра розглядається на засіданні Комітету арбітрів РРФФ.

4.12. Арбітр разом з інспектором матчу зобовязаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за пятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.

4.13. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника та працівника правоохоронних органів, їхні прізвища необхідно внести у рапорт арбітра, у випадку відсутності медичного працівника арбітр зобов’язаний відмінити або припинити матч, а команді господарів зарахувати поразку (-;+).

4.14. Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, які зустрічаються визначити колір форми. У  випадку збігу кольорів, форму змінює команда- господар.

4.15. Арбітр разом з тренером несе повну відповідальність за дотримання правил допуску футболіста до матчу.

4.16. Арбітр зобов’язаний початку матчу перевірити  заявочні документи як юнацьких так і дорослих команд, а потім ретельно звірити ідентичність фотокартки на квитку учасника з собою, як виходить на футбольне поле та номер (№) на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.

4.17. Після закінчення матчу арбітр зобовязаний на протязі 30 – ти хвилин оформити рапорт арбітра.

 У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити керівництво футбольних  клубів (команд) та інспектора матчу.

4.18. Рапорт арбітра від імені футбольного клубу (команди) підписує тренер або начальник команди, а також капітан команди до початку матчу.

4.19.

4.20. У випадку несвоєчасної відправки рапорту арбітра (дата визначається за поштовим штемпелем на конверті) або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра  попередження чи вилучення, порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме Комітет арбітрів та КДК РРФФ.

4.21. У випадку подачі протесту або інциденту , що мав місце до, під час та після гри, арбітр зобовязаний терміново представити письмовий рапорт в РРФФ і обовязково бути присутнім на засіданні КДК РРФФ, яке проводиться кожної середи 10,00 годин на протязі сезону.

4.22. У разі невиконання умов Регламенту, Правил гри, арбітр разом з інспектором  може прийняти рішення про припинення гри.

 

Форма входу

Block title
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Block title

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz