Середа, 11.12.2024, 09:07
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 609

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

                      ІІІ. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

3.1. Чемпіонат і першість Рожнятівського району з футболу сезону 2012 року проводиться по системі «весна-осінь».

3.2. У чемпіонаті та першості району сезону 2012 року змагатимуться:

  • І ліга – 14 команд;
  • ІІ ліга – 10 команд;
  • Ветерани

3.3. До участі в змаганнях допускаються футбольні клуби , футбольні команди, які знаходяться на території Рожнятівського району .

3.4. Гравці, учасники чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2012 року можуть бути, як «Любителі» так і «Професіонали». «Професіонал»- це гравець, який має письмовий контракт з професіональним футбольним клубом і отримує за свою футбольну діяльність винагороду, яка перевищує його фактичні затрати. Всі решта гравці рахуються – «Любителями».

3.5. У відповідність до регламенту ФІФА та Статусу з трансферу гравців, гравець може бути одночасно зареєстрований на території України тільки в одному футбольному клубі (команді).

3.6. Гравцям футбольних клубів (команд) чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Рожнятівського  району не дозволяється одночасно заявлятися за команди та брати участь в чемпіонатах, першостях та розіграшах Кубків інших районів нашої області, інших областей. До змагань не допускаються гравці, які виступають в клубах нашої області, а також інших областей України, як юнацьких так і дорослих складів, а також ветерани.  До змагань допускаються юнаки, які беруть участь у першості України серед ДЮСШ, студенти, учні коледжів , училищ,  а також дорослі гравці, що народилися

 

або проживають  на території Рожнятівського району.  Допускаються до заявки 2(два) футболісти з інших районів які не заявлені за інші команди.

3.7. Чемпіонат, першість району з футболу серед команд першої  ліги, другої  ліги, а також ветеранів проводиться по круговій системі у два кола (на своєму полі та на полі суперни- ка).

3.8. Футбольні клуби першої ліги, які у першості Рожнятівського району серед дорослих колективів посядуть 2 послідніх  місця вибувають у ІІ (другу)  лігу.

3.12. У випадку, коли будь-який клуб першої ліги достроково припиняє виступ або буде позбавлений рішенням КДК РРФФ права участі у змаганнях, то він вважатиметься у числі двох невдах чемпіонату.

3.13. Футбольні клуби ІІ ліги, які посядуть І-ше та ІІ-ге місця серед дорослих команд, отримують право виступати у наступному сезоні в першій  лізі.

3.14. Розіграш Кубку та Суперкубку району розглядається РРФФ, як один із основних турнірів, тому всі команди прем’єр-ліги та І-ї ліги зобов’язані змагатися за почесні призи районного футболу. Футбольні клуби, які беруть участь у обласних чемпіонатах до розіграшу Кубку та Суперкубку не допускаються.

3.15. Умови розіграшу Кубку та Суперкубку району викладені у додатках №1 та №6 цього Регламенту.

3.16.У ході календарних матчів чемпіонату, першості району дозволяється заміна 7-ми футболістів.

3.17. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на футбольне поле.

3.18. При проведенні матчів чемпіонату, першості району у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

3.19. Запасні футболісти внесені у рапорт арбітра, тренери, лікар та керівник футбольного клубу (команди) (не більше 5-ти чоловік) зобовязані під час матчу перебувати у технічній зоні.

3.20. У випадку, якщо команда починає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин залишається менше 7-ми чоловік, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядає КДК РРФФ.

3.21. За воротами команд під час матчу можуть знаходитися тільки фотокореспонденти, а також юні футболісти, які подають мячі.

3.22. У випадку, якщо кольори форми команд гостей та господарів співпадають, то на вимогу арбітра матчу, команда господарів зобовязана поміняти форму.

3.23. Футболка гравця повинна мати емблему клубу і номер на спині, під яким гравець внесений у рапорт арбітра. Висота номеру – 25 см., ширина – 12 см., ширина смуги – 3см. На смугастих футболках номери наносяться на білому прямокутнику. Форма воротаря повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.

3.24. Матч юнацьких команд проводиться перед грою дорослих. Юнаки, які виступають за юнацьку команду не мають права в той же день виступати за команду дорослих.

3.25.До початку футбольної зустрічі арбітр повинен оглянути футбольне поле, провірити готовність відповідного інвентаря, обладнання для безпечного проведення матчу Без виконання цих вимог арбітр та інспектор мають право не розпочинати матч.

3.26.Керівники футбольних клубів (команд) господаря поля  зобовязані за 30 хвилин до початку матчу відрекомендувати арбітру та інспектору медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та працівника правоохоронних органів. Без даних служб бригада арбітрів не має права розпочинати матч.

3.27. Тренер команди господаря поля зобовязаний за 30 хвилин до початку матчу внести у рапорт арбітра прізвище , ім’я футболістів на даний матч, вказати їх номери і представи- ти арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця (заявочний лист, квиток  учасника змагань).

Команда господаря поля заповнює рапорт арбітра першою.

3.28.Рапорт арбітра підписується тренером, капітаном команди до початку матчу.

3.29.Ігри чемпіонату, першості району проводяться згідно з календарем змагань, який затверджується Президією РРФФ.

3.30. Матчі чемпіонату, першості району повинні розпочатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли юнацька(доросла) команда запізниться на календарний матч, то матч відбудеться лише тоді, коли запізнення буде не більше 45хвилин(один тайм).

Час відраховує арбітр матчу.

Команда-господар не має права на запізнення. .

3.31. Матч дорослих команд повинен відбутися у точно визначений календарем змагань час. Запізнення команд не допускається. Кожне запізнення на гру (юнаки, дорослі) розглядається КДК РРФФ

3.32. У випадку неявки на гру юнацької або дорослої команди, цій команді зараховується технічна поразка – (-;+), а супернику технічна перемога – (+;-).

3.33. Якщо футбольний клуб (команда) зробить дві неявки на ігри (юнаки, дорослі, ветерани), то футбольний клуб ( команда).знімається з розиграшу першості, та Кубка Рожнятівського району.

Всі результати за участю знятого футбольного клубу ( команди) анулюються, якщо він провів менше 50% матчів. Якщо він зіграв більше 50% матчів, то у всіх наступних матчах знятому футбольному клубу (команді) зараховують  технічні поразки – (-;+), а суперникам технічні  перемоги – (+;-).

3.34. Кожна неявка  футбольного клубу (команди) (юнаки, дорослі, ветерани) на календарний матч розглядається КДК РРФФ.

3.35. Після оплати футбольними клубами (командами) «Грошового обовязкового внеску» за неявки на ігри, РРФФ перераховує 50% суми команді-супернику для покриття витрат, повязаних з організацією матчу, який не відбувся.

3.36. Участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця розглядається КДК РРФФ.

 3.37.Переноси календарних матчів можливі тільки у виключних випадках  за рішенням Комітету з проведення змагань РРФФ.  Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за 4 (чотири) тури, до закінчення змагань. За кожну неявку команди на гру за чотири тури до закінчення змагань ,команді зараховується поразка( -:+),додатково знімаються 3(три) очки із сукупно набраних за сезон.

3.38. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри до ігор не допускаються. Гравці команд (юнаки, дорослі, ветерани) зобовязані проводити ігри у щитках.

3.39. Команди, які з тих чи інших причин   виключені з змагань, у наступному сезоні можуть бути допущеними до змагань, тільки після рішення Виконкому або Президії РРФФ.

3.40. У разі виходу футбольного клубу (команди) із складу учасників змагань через неспроможність подальшого виконання обовязків перед РРФФ, клуб (юридична особа), що бажає стати правонаступником вибувшого клубу, повинен представити до РРФФ письмові зобовязання про прийняття на себе боргів вибувшого клубу перед РРФФ.

Правонаступництво –нотаріально завірені копії установчи і регламентуючих документів нового власника футбольного клубу, договір між засновниками, письмові зобовязання. Тільки у цьому випадку футбольний клуб отримує право брати участь у змаганнях РРФФ.

3.41. Процедура реєстрації футбольного клубу ( команди), що визнаний Виконкомом або Президією РРФФ правонаступником, здійснюється згідно вимог Регламенту РРФФ.

3.42. Участь других команд професіональних футбольних клубів області в чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району не допускається.

3.43. По матчах, проведений без належної спортивної боротьби («Договірних матчах») рішення приймає КДК або інші уповноважені на це органи РРФФ. Підставою для розгляду є:

  • Рапорт арбітра;
  • Рапорт асистентів арбітра;
  • Рапорт інспектора матчу;
  • Експертна оцінка комітету з етики та Чесної гри РРФФ.

3.44.За грубі порушення Статуту РРФФ, рішень Конференції, Виконкому, Президії, КДК РРФФ та даного Регламенту, команда може бути знята з чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району.

3.45. Футбольний клуб (команда), яка відмовилася від участі у змаганнях або була знята змагань, позбавляється статусу учасника змагань. Залишок від суми її заявочного внеску залишається в РРФФ.

3.46. Футбольний клуб (команда), яка відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, але мала заборгованість перед РРФФ, при відновленні участі у змаганнях , сплачує всю заборгованість на розрахунковий рахунок РРФФ.

3.47. Розминка гравців, які виходять на заміну, дозволяється тільки в зоні кутового прапорця з боку тієї половини поля, де знаходиться лава запасних команди, або за першим асистентом арбітра. Розминку повинні проводити по три футболісти від кожної команди у формі, що відрізняється за кольором від форм учасників гри на футбольному полі, арбітра та його асистентів.

 

Форма входу

Block title
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Block title

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz