Дубровний Владислав(Беркут) 60 хв.
        Дикун Микола(ФК"Суходіл") 74 хв.

Беркут(Спас): Кравчук Василь,Боркович Василь,Василишин Іван,Годованець Микола,Гутак Андрій,Гутак Микола,Дичкевич Василь,Дубровний Владислав,Мазничка Любомир,Максимів Назарій,Міхоцький Олег,Самійло Віталій,Чулупин Володимир,Радіслав Довгомиля,Лютак Петро І

ФК"Суходіл":Михно Володимир,Гусак Михайло,Гутак Василь,Гутак Петро,Дикун Микола,Ільків Микола,Ільків Юрій,Курч Віталій,Курч Іван,,Павлюк Василь,Понайда Андрій,Семкулич Микола

Незважаючи на те що на календарі зима але погода є сприятлива тому  справжні любителі  футболу негаючи часу проводять футбольні матчі.Так цієї неділі на стадіоні Чистий луг "Арена"в Спасі відбулася товариська гра між сусідами  командами Спас  та Суходіл.Представник ,який за підсумками минулого сезону здобув право в цьому раці виступати  у вищій лізі  команда ФК"Суходіл" повністю переграла спасівчан.
Гра  розпочалася з активних атак  гостей  і на 17 хвилині матчу Дикун Микола який ще на початку минулого сезону декілька матчів зіграв за Спас -відкрив  рахунок.Ще до перерви свій клас підтрердив Суходіл  забивши  на 28 і 36 хвилинах Петро та Василь Гутаки відзначилися.В другому таймі  господарі  зробивши ряд  замін зусиллями Дубровного Владислава на 60 хвилині зуміли  відквитати  один мяч.Проте статус-кво встановим  знову ж таки Дикун Микола на 74  хвилині .В підсумку  1-4 на користь   представника  еліти.В команді Беркут в цьому міжсезонні появилися три нові прізвища які будуть захищати честь Спасу в сезоні 2014.Це Радіслав Довгомиля,Лютак Петро І  один гравець з Лопянки.
P/S.Минулої неділі також в Спасі був зіграний матч між Спасом та Підсухе  знову перемогли  гості 4-8.Також в смт.Перегінське  в кінці року товариські матчі зіграли  ветерани Лімниці(тим  кому за 30 років) і теперішній склад Лімниці. В обох випадках перемогли ветерани  4-2 і 4-3.

Переглядів: 1040 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.