Карпати(Брошнів-Осада) юн.-Лімниця(Перегінське) юн. 1-2(0-1)

21 квітня 2015 стадіон Карпати селище Брошнів-Осада

Суддя:Ковальчук Михайло(Сваричів)

Голи:Мор Захар  55 хв-Зозук Петро 10 хв.,Галата Віталій 68 хв.(Відео)

У вівторок  після  завершення  трудового дня  на  стадіоні  селища  Брошнів-Осади  зустрічалися   між  собою   юнацькі команди  Карпати та Лімниця.Цей  матч був  останньою  репетицією  перед  стартом  обидвох  команд  в чемпіонаті  та першості  області,які розпочнуть свої виступи   наступної неділі.Цікаво  було  подивитися на гру  обидвох  наших представників в юнацькому  футболі.Спаринги  які  проводили  юнацька команда  Лімниці  з попередніми суперниками  значно переважали  перегінчани.А   тут  такий  іменитий суперник чемпіон  минулого року ,досвідчені бійці.На поле команди  вивів   Ковальчук Михайло з Сваричева і відразу після стартового  свистка  почалася справжня  боротьба як в  дорослому  футболі.Цікаво було   дивитися на  обидва колективи.Ще під  час перед матчевої  розминки  впало у вічі не рівна кількість людей в командах.Гравців у зеленій  форму(Карпати) було ще  раз  так  як  Лімниці.Потім  вдалося довідати у головгого тренера  з Перегінська  що не  всі   гравці  змогли прибути на звітний поєдинок.Щоправда Олексійович мав змогу перевірити нових гравців які  зможуть поповнити лави   команди.Це Смик Віталій з  Сливок,Тичковський  Дмитро та  Олексюк Андрій  з  Небилова .Дмитро   сьогодні відіграв на позиції польового  гравця,хоча в Небилові рахується  воротарем.Сьогодні  Лімниця  виступала  без  пяти гравців  основи і незважаючи на  те   показала себе  досить пристойно.Вже на  10 хвилині матчі в штрафну  увірвався Зозук Петро як  його  в команді  товариші називають "Індзагі" і  несподівано  пробив по воротах мячвбарившись  об  стійку воріт  залетів у сітку воріт. 0-1 господарі  програють.Через декілька  хвилин  слушну  нагоду   подвоїти рахунок  втратили  гравці  Лімниці які  після класної  триходівки  пробивали по  воротах  мяч попав в  штангу.Брошнівчани також   гостро  атакували,але  їхній  атакувальний запал  завжди гасив   добре граючи в рамці воріт   Лімниці Мельник Андрій.Який  раз за разом  ставав  переможцем  дуелей з  атакуючими гравцями.Перший  тайм  так і завершився з  рахунком  1-0 на  користь гостей.В другому  таймі  тренер  господарів  Мельник  Роман  провів   ряд  замін.Доречі в брошнівчан ще  в першому таймі відбулися  заміни.Перегінське  немав  кого  міняти.В обоймі тренера  були лиш  два гравці воротар   та  один  польовий.А господарі  що раз  підсилювали гру   свіжими виконавцями. Перегінське  протрималося  до  15  хвилини  другого таймуі не  витримали.Після декількох помилок  біля штрафної дозволили  сильним  ударом з під захисників   пробити Мор Захару який й  зрівняв рахунок.Після цього  моменту  тренер   гостей  випускає на поле  єдиного гравця якого  міг поміняти.Гості  підсіли  фізично.Важко гратипроти   команди  в якої  половина  гравців  вийшла   на  други тайм.Проте  боролися.Біля штрафної до кінця поборовся"Індзагі"і змусив помилитися  гравців  оборони  які вибили мяч на кутовий.Після подачі з кутового  в щтрафнвй найспритнішим виявився  Галата Віталій який й проштовхнув мяча повз  воротаря та захисника вивівши свою команду вперед за 12 хвилин до завершення матчу.. 2-1 став рахунок на користь  Лімниці.Роман Миколайович після цього  моменті відразу міняє  воротаря ,який також  отримав пошкодження в тому ігровому моменті а також  випускає  ще  4 свіжих гравців довівши  число замінених гравців до  девяти.Вистояли. Чергова перемога   юнаків  з Перегінського яка додає  їм впевненості.Тому  будемо надіятися  на  успішний вояж до Бурштина  цієї неділі.