[ Тут були.. ]

Головна » 2020 » Березень » 28 » Ретро.ЧО-88
14:09
Ретро.ЧО-88

ЧО-88 «Колос» у фіналі Закінчуються ігри попереднього етапу першості області з футболу.Цінівський «Колос» зустрічався з перегінськими «Карпатами» «Колос» почав зустріч досить активно. За лічені вилини було створено багато голевих моментів, яле перегінчани спокійно і чітко захищались. І тільки на 20 хвилині відмінно зіграв центральний півзаіхисник Михайло Волощук: обіграв декількох гравців «Карпат», і побачивши , що воротар Богдан Яцук трохи вийшов вперед, технічно пробив під перекладину. Після пропущеного гола гості активізувались і зрівняли рахунок. Друга половина гри знову почалась атаками цінівчан.Особливо активним був Мирослав Матіщук.Одержавши травму плеча,після допомоги лікаря знову повернувся на поле. І своїми нестандартними діями змушував помиля¬тись захисників перегінчан. Саме з його точної передачі другий гол забив півзахисник Василь Локатир. Третій м'яч провів нападаючий Василь Федо¬рів, чітко зігравши на випередження. А коли до закінчення залишилося З хвилини, чергову ата¬ку «Колоса» завершив Василь Рибчак. Отже, впевнена перемога цінівчан з рахунком 4:1. Юна¬ки «Колоса» теж пере¬могли — з мінімальним рахунком 4:3. Незалежно від резуль¬тату останньої зустрічі у Вигоді, футболісти Ціневи завоювали путівку у фінальну пульку за ви¬хід у групу «А». На цьому можна б і закінчити, але тривожить такий факт. Матч про¬ходив в Рожнятові на сігадіоні «Колос». Бага¬то болільників зібра¬лось цього недільного сонячного дня на стадіо¬ні. Однак працівники тор¬гівлі забули про дозвіл¬ля людей. Тут навіть не було води. А чому б не виїхати сюди авто-лавці з водою, соками, бутербродами? М.Шевчук «Нові Горизонти» 25.08.1988

Переглядів: 301 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.