[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Травень » 22 » Першість.Огляд матчів +Бомбардири.
00:19
Першість.Огляд матчів +Бомбардири.
Третій тур в першості району по футболу  який відбувся минулої неділі великих несподіванок не приніс.Хоча  одна таки погана новина назріває.Це зняття з першості команди "Колос"(Вербівка),яка не спромоглася вийти на домашній поєдинок проти команди ФК"Рівня".Причина -не змогли зібрати потрібну кількість  гравців.Таким чином вже в третьому турі зафіксовано такий неприємний результат як -/+.А так решта  матчів відбулися .В цьому турі  результативність дещо пішла на спад відносно минулого  ігрового дня.Цієї неділі було забито 20 мячів(4.000 за матч) що на 10 мячів менше ніж в минулого тижня.Загалом за 15 матчів  зіграних в першості забито 74 мячі,це майже 5 мячів за матч.Арбітрами матчів  було презначено  4  одинадцятиметрові удари.В цій  лізі  судді виставляють команди гостей і варто відзначити що судді  в двох випадка  призначали пенальті у ворота  команди яку вони представляли.Всі презначені  пенальті  шравцями були точно реалізовані.Гутак Петро (ФК"Суходіл") двічі відзначився з точки.По разу  забили Єпішкін Роман "Карпати"(Дуба) та Мазур Дмитро"Верзховина"(Камінь) останній також відзначився отримавши  також в матчі вилучення.Дублем в матчі відзначилися Єпішкін Роман,а також Котоус Роман "Сівка"(Креховичі),хетрик в свій актив записав Гутак Петро ФК"Суходіл" решта гравців відзначалися по голу.
Якщо пройтися коротенько по кожному матчу зокрема,то варто відзначити в цій лізі  три команди,які виділяються на фоні інших  це за три зіграні тури.
Отже в Спасі  місцева команда "Беркут" приймала  ФК"Суходіл".Досвід сказав своє слово.Ще в першому таймі господарі забезпечили  собі результат завдяки влучним ударам Гутак М(16)., Бабик В.(21), Максимів Н.(38), Терешко В.(42) на що гості відповіли одним з голів Гутака Петра з пенальки.Доречі останній  спочатку  був заявлений за Беркут.В дугому таймі  господарі провели ще два голи В. Дубровний В., Кириченко Р.а в гостей цього разу забивав Гутак.Отож впевнена перемога 6-3 і гонка за лідером в спасівчан продовжується.
Лідер групи команда "Старт" приймала команду з Лопянки"Скала" і впевнено перемогли з рахунком 2-0.І продовжують очолювати турнірну таблицю разом з командою ФК"Рівня",які між собою зустрінуться вже в наступному турі і визначать хто має  перебувати начолі другої ліги.
В Камені випробовували свої сили розбити міцний  камінь футболісти Верхнього Струтина,як не намагалися  але нічого протиставити незмогли,Хоча грали 30 хвилин в більшості після вилучення з поля Мазура Дмитра.Н а той час  господарі вели в рахунку 2-0.Голи забили:Ханенко Степан і Мазур Дмитро.Зробити  лише тріщину в  володіннях каменя  змогли  аж 90 хвилинівідзначився Чуревич Дмитро,на більше не стало  ні часу ні сили отже  перемога господарів,які впритул наближаються до лідерів.
В той же час на  пяти команді Верховина наступає Сівка з Крехович ,яка граючи в гостях  зуміла переграти молоду  команду Карпати(Дуба)
Ось як описує цей матч

Отож відбулась гра між суперниками Дуба та Креховичі . Після початку матчу Дуба  пішла в перед і тим самим добилась права пробити пенальті за гру рукою в штрафній. Пенальті спокійно реалізував Єпішкін Роман на 5 хв. Після цього господарі втратили контроль м'яча за що були покарані, гості добились нарешті результату. Легдан Тарас зміг вразити ворота господарів. отож 1-1!!!! У першій половині гри гості могли збільшити перевагу але якимось дивом м'яч ніяк не йшов у ворота! перерва пішла на користь команді гостей які від початку другого тайму захопили ініціативу і контролювали гру. На 55 хв  виходять вперед після фантастичного пасу Легдана Тараса гол забиває Токарик Олег 1-2. Сівка не зменшує обертів і вже на 60 хв  господарів засмутив Котоус Роман який був першим на добиванні!! Пройшло ще 7 хв і рахунок став вже розгромним 1-4 це знову Котоус Роман пробиває точно в кут воріт!!!!!! Дубівчани зрозумівши що нічого втрачати  пішли в перед було створено багато моментів але м'яч підступно не хотів залітати в ворота команди  з Крехович іноді тільки воротар впевненою грою дарував гостям перевагу. На 94 хв Карпати все ж змогли організувати штурм воріт Крехович і зменшити відставання в рахунку забивши ще один гол 2-4! Знову це зробив Єпішкін Роман, але було вже пізно щоб щось більше здобути !!!! Отже Креховичі набирають бажані 3 очка і продовжують боротьбу за вихід в першу лігу!!