ФК «Калуш» (Калуш) – «Лімниця» (Перегінське) - 9:0 (7:0)

Кубок області з футболу (попередній  етап)
Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)
Арбітр: Нізола Андрій (м. Івано-Франківськ)
Асистенти: Маланюк Любомир і Дубінський Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Федик Любомир, 60), Олевич Ярослав, Король Андрій (К) (Потопляк Володимир, 46), Гудак Степан, Новицький Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест (Микуляк Ярослав, 78), Рибатчин Андрій (Борщ Володимир, 57), Стовбан Любомир (Савчук Василь, 46), Денега Богдан (Кобрин Олег, 69), Кравців Микола (Сайчишин Назарій, 82)
«Лімниця»: Лесяк Володимир, Глинка Олег, Глинка Володимир, Зозуля Андрій, Соломчак Петро, Шпилька Микола, Кулик Роман, Глушко Іван, Якубів Юрій, Халусяк Василь, Липай Андрій
На заміну виходили: Дутка Дмитро, Семко Василь, Арбайтер Назар, Яцук Андрій, Мельник Богдан, Семкович Володимир, Ріпей Ярослав
Голи: Король Андрій (з пенальті, 2), Стовбан Любомир (3), автоголи (8, 9), Кравців Микола (23, 35, 52), Денега Богдан (33), Борщ Володимир (69)
Попередження: Стовбан Любомир (19), Кравців Микола (27), Денега Богдан (38), Гудак Степан (83) – Халусяк Василь (65)

В цьому році селище міського типу Перегінське презентує Рохнятівщину на обласній футбольній арені одразу двома командами. Та на відміну від уже відомого нам ФК «Перегінське», в «Лімниці» зібрані виключно гравці з як з самого Перегінського, так і з навколишніх сіл – Закреничного, Вільхівки, Криховичів. І вже перші матчі показали, що новопризначеному тренеру гостей Петру Мельнику важко прийдеться з такими виконавцями.
Вже до 10-ї хвилини рахунок був розгромним – 4:0 на користь ФК «Калуш», причому два з чотирьох голів захисники «Лімниці» забили у власні ворота. Після першого тайму, коли підсумок навіть двохматчевого протистояння вже ні в кого не викликав сумніву, "коуч" калушан використав можливість переглянути нових гравців на проблемні позиції.
Єдиний по справжньому гольовий момент гості мали на 16-й хвилині, коли після "осічки" Короля Василь Халусяк увійшов в карний майданчик і виклав м'яч Роману Кулику, але той вдарив вище. Що до ФК «Калуш», то стурбованість може викликати надто надмірна, як для такого поєдинку, кількість жовтих карток.