[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Червень » 21 » Відео.Кубок області.Сільські команди.
01:10
Відео.Кубок області.Сільські команди.
Сьогодні в смт.Ланчин відбувся матч відповідь 1\8 фіналу кубка області серед сілььських команд між командами ФК"ЛАНЧИН"-ФК"ВІЛЬХІВКА"1-1
Стадіон:смт.Ланчин 20 червня.t:+35º  60 глядачів.
Голи:0-1 Кулик Роман(ФК"ВІЛЬХІВКА")-91"
        1-1 Ткачук Сергій(ФК"ЛАНЧИН" )91"
На матч відповідь команда з Вільхівки їхала впевнена  в загальній перемозі над своїм суперником,незважаючи на те ,що ряд ключових гравців зазнало ушкоження.Також не зміг прибути на матч основна надія команди-О.Атаманчук.
Коли Вільхівка прибула на стадіон то відразу подумалося чи в туди попали чи може є інший стадіон ,на якому має відбутися матч.Через велику спеку було +33° на стадіні не було нікого всі футболісти поховалися в роздягальну й очікували гостей .З місцевих вболівальників незважаючи на таку кількість населення(8 тисяч) прийшло подивитися на матч коло 40 чоловік.Ажіотажу відносно цього матчу не було ,і під час гри фанати ,які прийшли на футбол жвавіше обговорювали події вчорашнього матчу збірної України ніж події на полі .Хоча їм й не було про що обговорювати так як ФК"ВІЛЬХІВКА"з перших хвилин матчу почала насідати на ворота суперника.що призвело до декількох кутових,які мали закінчуватися взяттям воріт суперника але у Вільхівки не найшлося свого "а-ля-Руні"який би завкнув простіл на дальній штанзі.Таких маментів було близько семи,чотири в першому таймі .Всі ланки команди діяли дуже злагоджено ,господарі за весь перший таймпару раз були близько воріт гостей і кутові удари ніякої загрози не давали.Вільхівка явно переважала свого суперника.Була надія не успішний підсумок.
 У другому таймі у команди гостей було стільки моментів забити мяч то удар не сильний мяч по між ніг котиться у ворота але не докочується,то немає кому замкнути передачу з флангу .То вихід на ворота суперник збиває в штафні ,суддя даєштрафний на лінії,то мяч рекошеть від голови захисники і вилітає вище воріт.А що господарі?декілька випадів котратаки зупиняються захисниками ближче до центра поля.Кидають свіжі сили проте малюнок гри не змінюється господарів такий результатзадовільняє  і вони грають 4-5-1 і утримують рахунок ,який виводить їх в наступний раунд.Матч майже дойшов до свого завершення  .Суддя дає штрафний удар в сторону воріт господарів з центру поля .Удар в штрафну на випередження головою грає Кулик Роман з бабиває гол .приводячи глядачів господарів в шок а гостей в ейфорію,яка помінялася місцями через 13 !!! секунд зрівнюють рахунок.І виходять в наступний раунд а команда ФК"ВІЛЬХІВКИ",яка повністю переграла свого суперника сходить з дистанції.Можливо наступного року фортуна буде на їх стороні....

Переглядів: 907 | Додав: www | Теги: Футбол | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.