Брошнів робить перший крок до Бразилії
Як повідомляє Ростислав Волошинович, головний тренер команди гравців 2003 р.н. ЗОШ смт. Брошнів-Осада, його підопічні вдало стартували у фінальній частині "Кубку націй Данон". В першому матчі своєї групи юні брошнівчани каменя на камені не залишили від суперників зТеофіполя Хмельницької області, розгромивши їх з рахунком 4-0. По дублю у свій актив записалиСвятослав Ткач та Сергій Корвацький.
![](https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/10168919_577555552359491_1121725631_n.jpg?oh=7360a8c807bc749928a47923df8d3192&oe=538567DD&__gda__=1401247192_e76ba97209873bf327d20f6518f15b4b)
Юні брошнівчани відпочивають,вивчаючи майбутніх суперників
В іншому матчі групи Суми обіграли Каховку з рахунком 3-0. Завтра на турнірі заплановано провести заліки в індивідуальних вправах, а також будуть зіграні заключні поєдинки групового етапу. В середу на команди очікують стикові ігри.
Джерело
|