[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Липень » 20 » Контрольні матчі.
00:39
Контрольні матчі.

Перерва в обласних  змаганнях підходить до свого  завершення.Скоро знову розпочнуться футбольні баталії.Команди рожнятівщини розпочали підготовку до  другого  кола.Якщо команда Лімниця яка виступає в першості області  практично перерви немає,беручи участь в розиграші  районного кубку в якому дійшла до 1/4 фіналу.І цієї неділі буде намагатися пройти до  півфіналу в матчі проти  одного з лідерів  чемпіонату Колос(Цінева).Натомість ФК"Перегінське" та КРОНО-Карпати заповнюють цю паузу  треніровками а також час від часу проводять контрольні матчі.Брошнівчани  вже  провели матч  проти ФК"Тернопіль" 2-0.А ФК"Перегінське" лише цього  тижня розпочали підготовку до над важливих  матчів в  чемпіонаті та  кубку області.Готуються до  напруженого серпневого графіку.Новачків у команді двоє це  добре всім відомі за виступами за коломийські Карпати Веприк  О. та Веретко.В серпні команді не допоможе  Вірстюк Роман який на даний час відсутній в команді.Також команду залишив Кулик Михайло перейшовши до Лімниці.

Карпати(Болехів)-ФК"Перегінське" 1-3(0-3)

Голи:85 з пенельки-Локатир 17 з пенальки,Ковальчук 22,Данищук 33

ФК"Перегінське":Макогон,Бігун(Гулій),Гребінський,Данищук(Люклян),Локатир С,Локтир О,Оринчак,Іванишин,Курташ,Корнута(Соломчак)

Цієї пятниці відбувся поєдинок в смт.Болехові між  місцевими Карпатими та ФК"Перегінське"В певнену перемогу здобули перегінчани  перегравши свого  суперника з рахунком 3-1.Тренер  команди  цей поєдинок провів за схемою1-4-5-1.У воротах Макогон.Заднього в цьому матчі грав  сам тренер,В захисті зліва Данищук на протилежнім краю Гребінський переднього Локатир Святослав.В цетрі поля трійка Оринчак Локатир О зліва та Іванишин  зправа.Курташ та Ковальчук  піднападаючим якого зіграв Корнута.За  словами  голвного тренера зігравши в цьому матчі відчув  силу ,що може не лише тренувати але й бути корисним і в полі.То можливо ми його й побачимо в матчах чемпіонату.Сам  матч проходив за явної переваги гостей.Господарі  були в "шоці" від стартового натиску.Перший мяч  був забитий  з пенальки  Локатирем через  п"ять хвилин Ковальчук  в своєму стилі  після подачі з кутового забиває другий мяч.Через деякий час красива  комбінація в який  дуже довго часу футболісти  тримали мяча перепасовуючись між собою.Завершальний удар наніс Данищук.В одному з  епізодів потягнув мяз Данищук і змушений був покинути поле замість  нього лівим  захисником  став Люклян. В другому таймі пішло ряд замін і гра дещо знизила обороти  і в кінці матчу  господарі  забили мяч престижу  точно реалізувавши пенальті  на 85 хвилині матчу.

Цієї неділі буде контрольних матчів не передбачено.Лиш  треніровка і в кінці  тижня в пятницю або в суботу  заплаеновано провести спаринг.

Скала(Стрий)-КРОНО-Карпати(Брошнів) 0-0

Черговий свій матч провели лідери чемпіонатіу брошнівчани.Їх суперником  була Стрийська Скала яка  готується до чемпіонату України який незабаром  розпочнеться.Матч відбувся  в Моршині цієї суботи.Брошнівчани  на цей поєдинок  вийшли в не в оптимальному  складі.Не грали Покачайло Кушецький Волошинович та Боришкевич.Перший травмований.Кушецький та Боришкевич ще зу відпустці,докоманди приєднаються лише наступного  тижня.Ростислав прихворів.Натомість до команди повернувся Бесараб Михайло з тернопільської "Ниви"Старт поєдинка  був за брошнівчанами і лиш десь з 20- 25 хвилин ініціативу перехопили професіонали.Другий тайм також початок був на нашими земляками.Кінцівка як і кінець першого тайму  за Скалою.На думку президента Володимира Сальваровського це й не дивно.Адже наші  суперники  підійшли вже до оптимальної форми чемпіонат  України стартує вже  цього тижня  а ми ще будемо  тренуватися.На 24-25 липня запланована контольна гра.Також 29 числа в Брошневі зіграють з ФК"Миколаїв".

P.S.Також як  відомо, керівництво ФК"Перегінське" подало  подало апеляцію на рішення КДК ІФФФ та рішення Апеляційного комітету ІФФФ щодо матчу ФК "Перегінське" - "Придністров'я" (Тлумач). В п'ятницю 11 липня Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України відкрив провадження по вказаній апеляційній скарзі.А в понеділок 14 після засідання КДК ФФУ, яке тривало близько півтори години в Будинку футболу в м.Києві. Було грунтовно вивчено всі подані матеріали, заслухано доповідаючих осіб по вказаному питанню. За підсумками обговорення прийнято рішення залишити в силі рішення КДК ІФФФ та Апеляційного комітету ІФФФ.

Після цього представники ФК"Перегінське" подало  апеляцію на рішення КДК ФФУ в АК ФФУ.Якщо і  апеляційний комітет залишить в силі рішення КДК ІФФФ та КДК ФФУ то будуть звертатися до  Tribunal Arbitral du Sport / TAS - CAS в Лозану.

Переглядів: 821 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.