Головна » 2014 » Червень » 27 » КО.Огляд матчу ФК"Турка"-ФК"Перегінське"
КО.Огляд матчу ФК"Турка"-ФК"Перегінське"

ФК"Турка"-ФК"Перегінське" 1-1(1-0) перший матч 0-1

300 глядачів t +17°

Суддя:Лаврів О

Асистенти: Демянчук Т, Стасинець О.

ФК"Перегінське" 12 Макогон,12 Люклян,14 Данищук,15 Локатир О,18 Корнута(11 Оринчак 45),3 Локатир С,4 Гребінський 6 Стоцький ,7Іванишин.9 Вірстюк(14 Соломчак 85),10 Курташ.

В 1/4  кубка  області  жереб  звів ФК"Перегінське" та ФК"Турка" з коломийщини.В той час  стримано  всі  відреагували на  результати  жеребкування.Адже  суперник  минулого року грав  у  фіналі кубка.Після  славнозвісних  подій перегінчани  змушені  були  проводити  свій  домашній  матч на нейтральному  полі.Місцем  цієї  зустрічі стало  футбольне  поле  стадіону Маяк  що вПідгір"ї Богородчанського району.Там  завдяки  вдало  реалізованого  пенальті на 61 хвилині  матчу господарі  святкували перемогу.Але  ця  мінімальна  перевага  в один забитий мяч залишала  шанси  обох команд  рівними на продовження  боротьби.Отже  поїздка на матч  відповідь  була досить  відповідальною.

Більше 130 кілометрів  подолали  сьогодні  щоб  прибути  за  звітний  поєдинок  як  команда  так і віддані  фанати  футбольного  колективу.Прибувши на  стадіон завчасу  нічого  не  нагадувало  що   сьогодні  в с.Турка  важливий матч.Хіба що  розмічене  поле і  сітки  на  воротах,та  афіша  при  вході на  стадіон,яка  датується  ще  матчем  цих  суперників в  чемпіонаті.

Коли стрілка  годинника наближалася  до  позначки  17:00 на  стадіон  почали  помало  підходити  вболівальники.

З часом  іх зібралася невелика  кількість.По  справжньому  свою  команду  підтримували  перегінські ультрас.Які приїхали на  матч  також  дещо з запізненням проте з одною умовою для  команди.(Лейони  хочуть  кубок) такий  банер  розгорнули вздовж своєї  трибути.Палку  підримку гостей  зауважила  навіть  адміністрація  стадіону  місцевої команди,яка звернулася до  своїх  вболівальників:Хлопці  чому  ви не підтримуєте  свою команду?

Після стартового  свистка  господарі  полія  пішли вперед.Гостро атакували  проте в завершальній стадії  комусь завжди  бракувало  точного  удару.Те  саме й  творилося в  штрафній  господарів.Завжди  були  в"ялими,що неодноразово звертав увагу  головний тренер ФК"Турка".Проте  найреальнішу нагоду відкрити  рахунок  мали все ж таки  гості.Знову неуважно в захисті грають  господарі і Корнута  обходить захисника  а  потім і воротаря б"є на точність  і  мяч  попадає в  перекладену.Відразу    через дві хвилини смугастого  підхоплюють  захисники  і йде контратака на  ворота Макогона діагональ і  вище  всіх  вискакує  нападаючий ФК"Турка" і  переправляє  мяча в сітку  воріт.1-0 перший  пропущений  мяч  командою ФК"Перегінське" в цьому  турнірі.Сталося це на  30 хвилині  першого  тайму.

Перед  цим  моментом   небезпечно в  штрафну  вривався  Вірстюк де  його  було зупинено  проте на  думку  арбітра  Роман  впав  сам  за що  й  отримав  попередження.Попередження  також  отримали  в  гостей Локатир С,та Люклян  який  змушений  був  фолити  в моменті  коли   нападаючий  міг  вийти на ударну  позицію.В кінці  матчу  після  одного з  фолів господарі  заробили право на пробиття штрафного  удару.Стіну  яку  виставив воротар прийшов і нападник ФК"Перегінське" Корнута Любомир.Після  сильного  удару зі штрафного попав   по  боксерському  виражаючись в  нокдаун.Як  не намагався  лікар  команди  привести  до  кондиції  гравця,проте  продовжити гру  все ж  таки не зміг .І тренер робить  вимушену заміну на  45 хвилині  матчу.Перерва .Рахунок  1-0 на  користь господарів.

На  другий  тайм   команди  вийшли з  різними настроями.Одні  щоб  забити ще  другі  щоб  зрівняти.Небезпечні моменти  біля  воріть гостей виникали  раз  пораз.Проте  удари  були не  точними.Здавалося все  йде  до  додаткового  часу.Ті  моменти  які  мали Оринчак  та Локатир  не принесли бажаного успіху.Прориви Вірстюка  завжди накривали  захисники.Багато старався Стоцький хоча також не  без  помилок. Господарі  тянуть час.Кожен  удар  від  воріт мяч завжди   подає  воротарю Оринчак.Спокійно  сидять  вболівальники  коли  мяч  після відпою  опинився біля них.І тут  ініціативу  бере на  себе Курташ який  наважується  обіграти  двох  суперниківі сміло йде в  боротьбу.Фол.До мяча підходить Стоцький.На  трибуні  подумалося:"жаль в  Перегінську  немає  свого Кріштіану" а виявляється є.Точний  удар  в ближній  нижній  кут і мяч затріпотів  в  сітці  воріт.1-1 Сталося це на  80 хвилині  матчу.Всі  святкують цей  гол  присвячують  молодому   батьку в якого  сьогодні  народився син Данищук Віталію.

Господарі  пригнічені.По  інерції  йдуть впереді в центрі  поля грубо  грає гравець в  зеленій  формі проти  Стоцького за що  справедливо  отримує  червоне  світло  перед  собою.В останні хвилини  ближчими  до  взяття  воріт  були все ж таки гравці ФК"Перегінське".Слушну нагоду  змарнував  вивести  свою команду Курташ Михайло який  вийшов  на  заміну.Також свіжий Соломчак  пробивав  по  воротах воротар  був на  місці.Фінальний свисток   арбітра  зафіксував  загальну  перемогу по  сумі двох  матчів   за ФК"Перегінське".

Отже  вихід  до  півфіналу.Завтра  відбудеться  жеребкування і  ми  будемо знати  суперника  ФК"Перегінське" в 1/2.Окрів ФК"Перегінське" до  півфіналу  ввійшли Славія(Отинія),Ніка(Івано-Франківськ) та земляки  з Брошнева.

Переглядів: 1089 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.