ФК"Н.СТРУТИН": Пушкар,Бігун В.,Семків,Кравців,Цюпа,Бігун Р.,Оринчак,Соловій,Бігун Д.,Фреїшин,Якимів Р.
Запасні:Гурський,Якимів А.,Бігун І.,Пилипів,Гавриляк,Самілів
ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ":Країло,Люклян,Скрипка(Глушко І),Римик,Костишин,Арбайтер,Кулик М.,Лисяк ,Глинка,Соломчак,Шнайдер
Запасні:Корль,Іванцівський,Кулик П.,Мельник,Кулик А.,Глушко І.,Маршалко.
1-0 Бігун Роман         40 хв (ФК"Н.Струтин")
1-1 Шнайдер Василь 75хв ( ФК"Перегінськ")
2-1 Якимів Роман       85 хв (ФК"Н.Струтин")
попередження:Люклян,Шайдер,Римик(всі ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ")

Сьогодні на райцентрівському стадіоні відбувся фінальний матч розіграшу кубка району до дня незалежності  між командами ФК"Н.СТРУТИН" і ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ".Незважаючи на велику спеку ,яка була в цей день, матч видався  дуже цікавим гаряче також було на полі.На цей матч суперники вийшли в оптимальними складами і знаючи добре один одного,адже недавно вони зустрічалися в чемпіонаті ,де впевнено перегінські футболісти перемогли своїх суперників на голі господарів.Напевне футболісти ФК"ПЕРЕГІНСЬКОГО" вважали так само легко перемогти.Перші хвилини матчу показали,що нижньострутинці до матчу готові трохи краще ,вони переважали своїх суперників в швидкості приймання рішень на полі ,перегінчани виглядале дещо важчими.Короткими і двгими   точними пасами струтинці швидше проходили до штрафної суперників.На правому фланзі Соловій в.,і  Фреїшин А., а на лівому Якимів Р.,в центрі поля керував своїми пертнерами лідер команди Бігун Р. В ФК"Перегінськ" грав з одним висунутим форвардом одним з кращих бомбардирів чемпіонату Шнайдером  на котрого всі паси спрямовувалися командою.Проте суперники надійно його прикрили і він часто програвав своїм візаві.На правому боці гостро грав Римик П., а на лівому Соломчак Я., в центрі діями команди керував їх капітан.В захисті  надійно зіграв Глинка В.,який в кінці матчу гостро навіть старався йти в атаку.Гра йшла з перемінними успіхами кожної з команд так
на 40 хвилині в метушні в штрафній суперників виявився найпроворнішим і послав мяча в сітку воріт лідеркоманди Р.Бігун 0-1 .А перед тим моментом декілька хвилин раніше в одній атаціз правого флангу гостро атакуючи ворота ФК"ПЕРЕГІНСЬКОГО"стрімка і гостра контратка селишних футболістів завершилася неточним одаром капітана Люкляна О.,
Так завершився перший тайм.Всі надіялися що нижньострутинські футболісти  швидко в другому таймі забють ще гола по тій свіжості  як вони виглядали в першому таймі.Всі надії розвіяли перегінчани в яких відкрилося друге дихання і підтримувані своїми вболівальниками пішли вперед(.Варто також відзначити вболівальників з нижнього струтина які також палко підтримівали свою команду ,деякі прийшли на футбол з музичними інчтрументами.)Нижньострутинці відійшли в захист і грали другим номером.Гостро атакували Римик П Глинка В,Люклян О.Одна така атака по правому боці Римика П завершилася травмою останнюго ,який змушиний був залишити поле ,і ще в додачу коли йшов з поля отримав жовту картку.На  той час рахунок був вже 1-1 Гол забив Шнайдер після серії ударів в суперників де мяч відбивався  від ніг і попав до ніг нападаючого який вправно переграв воротаря це сталося на 75 хвилині матчу .Після чого  всі подумали  що серії одинадцятиметрових ударів не уникнути.Водній атаці перегінчан в центрі помилка і мяч переходить  до футболістів з Нижнього Струтина Фреїшина А,який  зупинив мяча на лінії ,перегінські футболісти і вболівальники подумали що мяч покинув межі поля проте суддя продовжив гру .Фреїшин   обігрує  своїх візаві на куті штрафної і прострілює в штрафну де вправніше всіх виявився  Якимів Роман і посилає смугастого в сітку воріт це сталося на 85 хвилині матчу.
                                                                                                                   святкування голу ФК"Н.СТРУТИН"
ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ" мало ще шанси зрівняти  рахунок проте після подачі з лівого  флангу Андрій який замінив травмованого Римика П не зміг забити.Була ще одна атака в якій всі бачили мяча в сітці воріт струтинців а  мяч по зрадницьки пройшов повз штангу воріт. 2-1 з таким рахунком  завершився матч.Кубок виграла команда ФК"Н.СТРУТИН" ,яка  вже вдруге в цьому році грала у фіналі районного кубка .Навесні в серії пенальті поступилася ФК"СВАРИЧІВ"А цього разу таки фортуна повернулася до них.І вони підняли над своїми головами кубок району.Цей кубок  тепер буде перехідним , і щоб цей кубок в них затримався довше як один рік то наступного 24 серпня їх треба захистити цей титул.З перемогою команди і також переможених привітав голова РДА Філіпович М.Я. голова ФФРР -Бойчук О.П.,на святі також був присутній Брус В.Х. які вручили кубок переможцям і грамоти обом командам а також кожній команді по мячу.

володарі кубка району до дня незалежності команда ФК"Н.СТРУТИН"

Шлях до фіналу  ФК"Н.СТРУТИН"

24 травня     ФК"В.СТРУТИН"  10-1 (Якимів Р,Фреїшин -3, Оринчак -2,Кравців А-2,Бігун Д-2)
 6 червня    ФК"ЦІНЕВА"          6-0( Якимів Р-2,Оринчак -2,Фреїшин-1,Капраль Є-автогол)   Цінева
14 червня   ФК"ЦІНЕВА"         +/-
28 червня    ФК"БЕРЛОГИ        2-1  (Оринчак -1,Семків І-1)                                               Берлоги
  5 липня     ФК"БЕРЛОГИ"       5-2 (Якимів Р-2,Фреїшин-1,Кравців А-1,Бігун Р-1)
26 липня       ЛІМНИЦЯ            4-0 (Фреїшин-2,Якимів Р-1,Семків І-1)                                  Перегінське
 5 серпня     ЛІМНИЦЯ             5-5 (Якимів Р-2,Фреїшин -1,Бігун Д-1,Оринчак-1)
24 серпня  ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"   2-1 (Бігун Р-1,Якимів Р-1)                                                   Рожнятів

Переглядів: 1443 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.