Головна » 2013 » Червень » 29 » Долиняни про матч Карпати-Нафтовик
17:48
Долиняни про матч Карпати-Нафтовик

«Кроно-Карпати» (Брошнів) – «Нафтовик» 3:1(0:0)

Юнаки – 3:1

Свій черговий матч «Нафтовик» проводив в Брошневі, проти лідера чемпіонату команди «Кроно-Карпати».

Стартові хвилини були за господарями, вони створили кілька непоганих гольових нагод. Але приблизно з 15-ї хвилини гра вирівнялась, і вже долиняни мали непогані моменти. Найнебезпечніший був в середині першого тайму, коли з центральної зони Ростислав Романишин та Іван Паньків по черзі розстрілювали воротаря господарів. В останні 10 хвилин першого тайму брошнівчани знову заволоділи ініціативою в грі, і в кількох моментах зобов’язані були відкривати рахунок. Проте на перерву команди пішли без забитих голів.

Другий тайм був більш багатим на голи. На 55-й хвилині господарі привели швидку контратаку правим флангом, звідки послідував простріл в центр воротарського майданчика – найшвидшим був Ростислав Волошинович, 1:0. Відповідь «Нафтовика» не забарилась, затяжна атака лівим флангом завершилась передачею в штрафну господарів, де боротьбу виграв наш нападник Ростислав Романишин, 1:1.

Після цього гра заспокоїлась. Ключовий момент в грі стався на 65-й хвилині гри, коли Іван Локатир в падінні забрав м’яч, що виходив за лицьову лінію. За м’ячем Іван встиг, але №20 господарів Ігор Кушецький вибиває м’яч з рук лежачого воротаря та забиває в пусті ворота, 2:1. За такі речі можна отримати не тільки жовту, але й червону картку, та це мабуть не з нашими «заангажованими» суддями. Під час паузи в грі, пов’язаної з цим ігровим моментом деякі неадеквати що прийшли на футбол ( вболівальниками їх назвати язик не повертається) пробували влаштувати бійку з нашими гравцями та тренером.

Далі «Нафтовик» зробив все, щоб зрівняти рахунок та за 10 хв. до кінця матчу «Карпати» спіймали нашу команду на контр-атаці і забили третій гол.

В першому колі в «Нафтовика» залишилась ще одна гра, 30 червня (неділя)на власному полі наша команда прийматиме тлумацьке «Придністров’я».