[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Грудень » 22 » ЧР з міні-футболу.Підсумки 2 туру
22:06
ЧР з міні-футболу.Підсумки 2 туру
Сьогодні відбулися матчі другого туру  чемпіонату району з міні-футболу.Вдругому турі було зіграно 6 матчів .В цьому турі стартували  ще Цінева ,Дуба ,Вільхівка і Лімниця.Впевненої ходи набрали футболісти з Нижнього -Струтина які не залишили жодних шансів команді Лопянка ще в першому таймі забивши 5 сухих мячів в другому  дещо дозволили підійти суперникам до своїх воріт  котрі забили 3 мячі натомість нижньострутинці на кожен забий мяч суперником відповідали тричі.У підсумку впевнена перемого 14-3 .А перед тим сьогоднішній тур відкрили матчем між Гамбургом і Рівнею  перемого першого 1-0.
   В третьому матчі дня Петранка  зустрічалася також з одним із лідерів командою Грабів якав першому матчі здолала Лопянку 4-1 Проте в цьому матчі грабівчани вже першому таймі поступалися 1-4 Петранці .Пізніше петранецькі футболісти довели рахунок до розгромного 9-3 і вийшли в лідери чемпіонату разом з командою з Нижнього струтина очолили турнірну таблицю
  Наступними на майданчик вийшли футболісти Смерч з Брошнева і Сваричева рахунок в матчі відкрили футболісти Смерчу а потім три голи сваричівців і рахунок 1-3  ,проте  далі забивали  Брошнівські футболісти смерчу у підсумку бойова нічія 3-3.
   В 15:00 грали Вільхівка і Лімниця. Матч розбочався з рівної боротьби і в кінці першого тайму фортуна посміхнулася Лімниці гравці якої тричі підряд в одній атаці розтрілювали воротаря Вільхівки.Перший тайм 0-1 .В другому  перша ж атака завершилася голом.Далі був третій мяч у ворота вільхівчан ,аж тоді ,коли пропустили третій мяч вільхівські гравці заграли  і зуміли скоротити відставання до одного мяча .Всі думали ,що знову буді нічія як в попередньому матчі ,проте контратака  і четвертий мяч залітає у ворота .Свисток судді фіксує перемогу Лімниці 2-4.

матч Вільхівка-Лімниця

Судді в другому туру:Ковальчук Я., Зорій І.

Вільхівка

Лімниця

Заключний матч туру відбувся  між Ціневою і Дубою 3-2 на користь Ціневчан.
Завтрашній  тур буде неповний матч лідерів Петранки і Н.С відбудеться в резервний день ,в якому також свої матчі першого туру зіграють команди які не брали участі в9 грудня.
   Таким чином роблячи підсумки двох зіграних турів в яких було 10 матчів і забито 73 мячі 26 в першому  і 47 в другому турах що  складає середню результативність 7,3 мячі за матч.
Переглядів: 690 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.