Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Травень » 20 » ЧР-14.Центральний матч 3 туру в Ціневі(Огляд матчу)
17:51
ЧР-14.Центральний матч 3 туру в Ціневі(Огляд матчу)

Колос(Цінева) - ФК"Сваричів" - 2:2 (2:2)

Дорош Роман, 30 (2:2)  Відео

Колос(Цінева): 12 Дутчак Олег; 25.Виннишин Андрій; 11.Федишин Ігор (22.Залозний Сергій, 46); 18.Бреславський Василь; 4.Фітяк Володимир; 9.Дорош Роман; 20.Дорош Артур; 10.Савчук Олег; 7.Лаврінок Василь; 16.Шпак Роман; 19.Грицків Сергій
ФК"Сваричів": 1.Волощук Віталій; 4.Рибчак Євген; 15.Семчук Василь; 5.Тринчук Олег; 3.Жолобак Роман; 10.Локатир Сергій; Рибчак Михайло; 6.Волощук Андрій; 19.Мельник Роман; 8.Дзундза Дмитро; 7.Марчук Степан

Попередження: Дорош Артур (Колос(Цінева)), 43; Залозний Сергій (Колос(Цінева)), 71

В  неділю  на стадіоні Колос  в с.Цінева  проходив центральний матч  туру а може й  першого кола.Зустрічалися між собою недавні  фіналісти  кубка Пролісок 2014 Ценівський Колос та ФК"Сваричів".Обидві команди впевнено розпочали футбольний сезон спочатку  дойшли до  фіналу в якому  фортуна посміхнулася сваричівцям.Дальше  був старт в чемпіонаті.Якщо  вдалий старт  Ціневи передбачувався то  сильна гра  яку демонструють  футболісти з Сваричева  приємно всіх здивувала.Чи то  ейфорія  після виграшу кубка чи команда цього року  налаштована дати справжній бій  Ціневі  дізнаємося  згодом.

Проте до цього матчу  обидва колективи  підійшли з однаковим  багажем в турнірній таблиці займаючи   перше і друге місця.В цьому матчі  вирішувалася практично  доля плідера за підсумками   першого кола.Для футболістів  Колоса  вкрай важливо було  реабілітуватися перед своїм керівництов за програний фінал. Цей матч  превернув  також  багато уваги в  футбольної громадкості району.І якби не матч  чемпонату  області  між Перегінським  і Брошневом то  в Ціневі  був би аншлаг.Хоча  передматчевий ажіотаж був  не меншим  ніж перегінський матч.Про що свідчить  той факт ,що обидві сторони  захотіли аби матч обслуговувала  обласна бригада арбітрів.

Матч  пройшов  цікаво і напружено і прктично в рівній боротьбі.Щодо  стартового складу  обидвох команд  то  несподіванок не  сталося.Практично   на поле вийшли  всі найсильніші гравці  які є в розпорядження  обидвох тренерів.Матч показав  на даний час  перевагу віддати комусь із суперників не можна.Першими  в матчі відкрили рахунок в матчі гості  помилкою захисників  скористався  Марчук Степан вже в дебюті матчу на 11 хвилині проштовхнувше м"яча повз воротаря ценівчан Дутчака Олега.Дебют за (відсутності Котоуса Івана ) якого  виявився дещо не вдалим. Господарі  намагалися  швидко відігратися.І вже через  дев"ять хвилин  після подачі з флангу вище всіх вискочив сьомий номер господарів Лаврінок Василь і в оточенні трьох захисників  точно пробив по воротак Волощука Віталія який лиш  встиг поглядом провести мяч в сітку воріт.Проте  радості   господарям  довго не було.Розіграш з центра поля  відпасовують на правого  захисника який спрямовує  сильним  ударом  в перед  метрів на 60 правий півзахисник  гостей   переводить смугастого  в штрафну.На випередження  грає  Волощук Андрій і спрямовує в правий кут від воротаря мяч.Паритет  знову відновлено  гості  ведуть 1-2.Все це сталося на протязі  якоїсь  хвилини.Четвоертий  гол в матчі  забив Дорош Роман  виявившись спритнішим і з лінії воротарського майданчику  проштовхнув мяча  повз захисників та воротаря.Сталося це на 30 хвилині матчі.Пів години зіграно а  глядачі  вже побачили  чотири голи.На 45 хвилині стався прикрий випадок в  зіткненні  травми зазнав захисник  Колоса Федишин Ігор.Вердикт  лікарів виявився невтішний  перелом ноги.На другий тайм замість нього вийшов  Залозний Сергій,і якщо в цьому матчі   втрату  Федишина можна компенсувати  то  в матчі  який  очікує ціневу наступної неділі проти ФК"Битків" в кубку області є відчутною.

В другому таймі  при  великій кількості  боротьби глядачі забитих голів не побачили.Хоча  один  таки побачили забитий  Марчуком з положення  позагрою,який чітко зафіксував  боковий  арбітр Римарчук Любомир.Отож нічія.Дві рівні команди.Тепер   передбачити хто захопить лідерство   важко  все залежить як ці команди  зіграють  іншими конкурентами і чи не втратять   залікових балів.