Матч передостаннього туру між земляками завершився впевненою перемогою чемпіонів.Отже реваншуватися за програний матч першого кола футболістам ФК"Перегінське" не вдалося.Хоча майже два місяці тому жовто-сині сповна відігралися на зелено- білих вигравши у фіналі обласного кубка.Звітний поєдинок вже не мав турнірного значення для господарів а для гостей з Перегінського нічія гарантувала їм срібні нагороди чемпіонату.Тому вболівальники очікували хорошого футболу прийшовши на стадіон Карпати в цей чудовий осінній день.Брошнівчани показали чемпіонську гру і в другому таймі дотиснули непоступливого суперника завдяки голам красеням.Для гостей вирішальним стани матч останнього туру, до вони прийматимуть ФК"Турка" а чемпіон поїде в гості до сусідів з Долини.Вже тепер можна з впевненістю сказати Футбол Рожнятівщини на провідних ролях в області і це не може не тішити.Минулого року ФК"Перегінське" стало кращою командою серед районних чемпіонатів області вигравши лігу чемпіонів ,цього року виграли кубок області в іншого представника району Карпати(Брошнів) які в свою чергу виграли чемпіонат.Тепер на черзі Колос(Цінева) яка незабаром стартує в лізі чемпіонів сезону 2014 року.
Карпати (Брошнів-Осада) - ФК Перегінське - 4:0
(Голи: Басараб 54, 65 (пен), Яворський 60, Боришкевич 72), юнаки - 4:0.
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47dd/znPD35a5-24.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/4805/Oi9PqUXP6mo.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47fb/0c3h4EtL_ok.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47f1/IaSvA4DfGwE.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47e7/hs1u3-MdaAM.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47d3/UCcIlaAqLfE.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47c9/i7bbSrsltPQ.jpg)
![](http://cs624131.vk.me/v624131627/47bf/m0WefmPcymI.jpg)
|