[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Січень » 15 » Бомбардири ЧР з міні-футболу. Після 5 туру
23:47
Бомбардири ЧР з міні-футболу. Після 5 туру
Минулої неділі відбулися матчі 5 туру в чемпіонаті району по міні-футболу.На матч 5 туру знову незявилася команда Лімниця з Перегінського .За ці систиматичні неявки дану команду знято з розіграшу.Таким чином перші матчі які провели перегінчани анульовуються  а також і  голи забиті в цих матчах.Після пяти турів в яких було проведено 22 матчі і забито 215 мячів(9.773) Вцьому турі зіграли команди найрезультативніше 69 мячів.Авторами цих мячів стали 25 футболістів.Відпочатку чемпіонату  свої фамілії в графі забитих мячів -66 прізвищ.Набільше мячів  забили Гамбургські футболісти 17 .Цей матч увійшов до статистики як найбільш результативиний ,а також в номіналі найбільша різниця мячів.Цей матч а також матч між Дубою і Н.С  можна було передбачити  переможця перед грою.А от матчі між Смерчом і Петранкою ,Вільхівкою -Сваричів,Рівня-Цінева перемогли всі слабші команди.
 Так Брошнівські футболісти які вигравали після першого тайму 5-1  не зуміли втримати свою пепевагу чим скористалася Петранка  а точніше сказати Пуляк Марян,який забив 7 мячів у ворота своїх суперників ,чим приніс перемогу для Петранки(один гол забитий з пенальки)
  За схожим сценарієм розгортався матч між Рівнею і Ціневою .Для останньої  цей матч рахувався другим в цей день згідно календаря  вони мали грати з Грабовим ,який не прибув на матч  і Цінева отримала технічну перемогу.І вийшла грати з Рівнею.Перший тайм пепемогли цінівські футболісти проте в другому таймі чотири голи рівнянських хлопців змусили капітолювати Ціневу.

Матч між Вільхівкою і Сваричемом непередбачав  напруги.Проте  багато Сваричівських основних футболістів не прибули на матч (тому ,що паралельно в Долинському  районі  команда Сваричів брала участь в Різдвяному кубку)  чим скористалася Вільхівка  на початку зустрічі забила два мячі,згодом Сваричів переломив хід гри на свою користь три забиті мячі вивели їх в перед  так завершився першийтайм.В другому таймі спочатку Вільхівка зрівняла рахунок,а далі автогол Тринчука Андрія вивів Вільхівку вперед,цей момент виявився ключовим у матчі.
Отож  крім семи мячів Пулика Маряна  сім забив Барановський Віктор(Гамбург),шість -Матуляк Іван(Вільхівка),Покер поклав Якимів Роман(Н.С)По три забили Бігун Віталій(Н.С)Барановський Олег і Дорош Артур( обидва -Гамбург),Юкіш Михайло (Рівня),Сім футболістів відзначилися дублями:Дмитришин Василь(Дуба),Семків Ігор(Н.С),Тринчук Андрій(Сваричів),Пилипів Тарас і Дорош Роман(Гамбург),Маринчук Степан(Цінева),Мельник Михайло(Рівня)