[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Травень » 21 » Огляд+Бомбардири ЧР з футболу. 4 тур
00:48
Огляд+Бомбардири ЧР з футболу. 4 тур
Отож  цієї неділі відбувся  вже 4 тур в чемпіонаті району по футболу.Найбільше ,що впадає в око,це те що  вже другий тур  підряд команди грають в справжній футбол.В кожному матчі відчувається гостра боротьба.Приємно відзначити в порівнянні з минулим роком,цей чемпіонат набагато зріс у видовишності і силі.Якщо минулого року  одна з команд  перемагала другуз явною перевагою,то в цьому  році такого  на даний момент  немає.Вчетвертому турі,в чотиьох поєдинках лише один мяч вирішив долю  матчу.У двох матчах також  перевага в один мяч вирішувала  переможця двобою.Зсеми поєдинків  цього туру в одному матчі так і не виявили переможця.В підсумку  в цьому  турі  було  зну забито лише 12 мячів так як і в минулому.,що в середньому становить (1,714 за гру)З а чотири тури забито 43 мячі(2.048).Якщо в минулому турі різниця мячів  8-4 на користь господарів,то в цьому  гості скоротили відрив до  7-5.
Якщо коротенько пройтися  по всіх матчах зокрема.То як і анонсувалося в превю,особливої уваги заслуговують три матчі.
В Небилові нижньострутинці вийшовши на поле відразу взялися за свою справу.Протиставили  комнді ФК"Небилів" свою комбінаційну гру вже зперших хвилин матчу.На такий сценарій не очікували господарі,які ще не встигли  по справжньому відчути дотику мяча,як  найспритнішим  коло штрафної воріт господарів виявився лідер атак нижньострутинців Оринчак Богдан,який з-за меж штрафного майданчика сильно пробив по воротах і мяч опинився в сітці,йшли лише 3 хвилина матчу.Гості продовжували атакувати,а господарі намагалися щось протиставити  строгій обороні, яку цементував їх ветеран Роман Бігун,проте нічого серйозного так і не створили.Також повнісю не розкрили свого потенціалу й новачки команди,які на днях поповнили лави минулорічних чемпіонів.Отож  напружений матч  завершився перемогою Чечви ,яка завдяки цій перемозі ділить 1-2 місце.Ачемпіон   втратив знову  такі важливі очки  з прямими конкурентами  в боротьбі за золоті нагороди.В наступному турі  небилівці завітають до сусідів  в Перегінське на матч з Лімнецею,яка також програла цієї неділі.
Отож переходимо до огляду  цього матчу,який відбувся в Ціневі.Спочатку планувалося цей матч провести в суботу ,на прохання  команди Лімниця.Команда Колос не пішла на пропозицію перегінчан,і останнім довелося гратиу визначений час.Мачт пройшов в  гострій і безкомпромісній боротьбі.Хоч команда Лімниці було в послабленому складі(декілька гравців основи немогли взяти участь в цьому матчі) проте бороляся до останнього.Матч розпочався з атак  господарів ,які вже на 10 хвилині матчу отримали супер шанс  вийти вперед і забити свій перший гол в чемпіонаті.Суддя призначив пенальку ,яку реалізував кращий пенальтист минулого чемпіонату Виннишин Андрій.Дальше було багато боротьби але мячів  глядачі більше не побачили.Матч так і завершився  мінімальною перемогою  команди "Колос".
В той же час в Перегінську грала інша команда яка  бере участь в чемпіонаті -ФК"Перегінське" приймаючи на свому полі  команду з Сваричева перемогла 1-0 ,завдяки влучному удару , кращого бомбардира минурорічного змагання Василя Шнайдера,який зумів відзначитися у воротах суперника на 67 хвилині матчі.Більше забити не зміг ніхто ,чим тримали в напрузі вболівальників до завершення поєдину.Завдяки цій перемозі  Перегінська команда очолила турнірну таблицю.
ВЯсені грала Бережниця з Петранки,яка пропустивши мяча від Коса Юрія на 26 хв. матчу маючи в своєму розпорядженні  більше годину часу нічого не могла  зробити з обороною  господарів якою керував досвідчений  капітан Ярослав Пліщ.Оте мінімальна поразка  відкинула гостей на дно турнірної таблиці.
В З акерничному інший дебютант приймав на своєму полі непоступливу команду Карпати(Лопянка) і як не старалися  закерничани  в цьому матчі  аби здобути хоча б одне очко  так і не змогли.Гості вже в першому таймі мали вирішувати долю поєдинку.В першому випадку на 37 хвилині матчу Кос Іван з мячем розпорядився  так як слід ввігнавши смугастого в сітку воріт господарів а вже через 4 хвилина другий гол мав забивати Роман Прскурник.Пробиваючи з точки  не зумів  пробити точно,не реалізувавши пенальку.В другому таймі  на 60 хвиліні господрі зрівнюють рахунок,Надію заробити  хоча б одне очко  для своєї команди приностиь точний удар Миговича Миколи.Прте недовго раділи господарі  через 15 хвилин гол Когута Василя перекреслюї всі сподівання в цьому матчі.На що спромоглися закерничани так це заробити три жовті картки:Халус П,КропивичО,Батур О.Гості  таку нагороду від судді отримали лише  раз знову"відзначився" Кос Іван.
З таким же рахунком  2-1 лише на користь господарів завершився матч в Брошневі проти Горган з Рожнятова.На два голи  забиті в перші  30 хвилин матчу Жаровським Олегом гості  відквитали  аж в доданий  час  другого тайму відзначився в гостей Колтик Євген,який  прийшов до команди в  день перед матчем.Отож господарі перемагають і продовжують писати статистину протистоянь на на свою  користь .
Тур завершували у Вільхівці  між місцевою камандою і Зорею(Берлоги)Матч розпочався на годину пізніше від  остальних ,тому після завершення  всіх  матчів деякі вболівальники приїхали  подивится й цей матч.Поєдинок господарі  вже вдуге розпочинають вяло.Як і в минулому турі  першими пропускають мяча,лише цього разу  контрольний постріл .Рибака Ярослава  пропустили на 18 хвилині,який забив вже четвертий раз  Вільхівці за  три останні матчі між ними.А щогосподарі  після пропущеного голу заграли активніше,і лише тотальне невезіння Івана Матуляка і КО  дозволило гостям піти на перерву ведучи в рахунку.В другому таймі вільхівчани  продовжують нарощувати темп а  атаки  на ворота Зорі  стають все частіше і частіше .Так на 78 хвилині матчу триходівка Шпак-Бивлів-Матуляк  завершується  точним ударом останнього,тут  правда помилився воротар  пропустивши в ближній кут.Так рахунок стає 1-1.Окрилені успіхом господарі продовжують атакувати.Штрафний небезпечно  б"є Андрусів поперечина виручає гостей,ще декілька атак і звучить фінальний свисток.Друга нічія  за два матчі обидвох коман з однаковим ахунком 1-1.
Отож після пойденого  відрізку чемпіонату в таблиці бомбардирів є 37 гравців ,які зуміли відзначитися в цьогорічних змаганнях.Шість гравців зуміла  розписатися по два рази,решта футболісти  забивали по разу.За 21 зіграний матч в чемпіонаті лише два гравці  зробили дубль Якубів Юрій(Лімниця) і цьому турі  такого успіху досягнув Жаровський Олег "Оболонь"(Брошнів).