Після учорашньої розгромної перемоги над Теофіполем юні Брошнівчани мали реальні шанси потрапити у великий фінал. Але, на жаль, дві сухі нічиї з командами Сум та Каховки залишили наших земляків лише на 2 місці у групі.
![](https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/967772_577997098982003_891889974_n.jpg?oh=fbb4bd2632301ee6129bfcbfe134e55b&oe=5385D3C8&__gda__=1401279010_1874aca3ac2625c4e13c055e6ee0386d)
А фінал був так близько...
Завтра на учнів ЗОШ смт. Брошнів-Осада очікує стиковий матч за 3-тє місце з господарями турніру львів'янами. А за путівку в Бразилію посперечаються сумчани та дніпропетровці. До речі, як повідомляє палкий вболівальник брошнівчан Іван Шикеринець, всі матчі відбудуться на "Арені-Львів", що має стати справжнім святом для учасників турніру.
Джерело
|