Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Березень » 22 » ЧР-2014/15 з міні-футболу.Огляд матчів останнього туру...(Відео)
20:26
ЧР-2014/15 з міні-футболу.Огляд матчів останнього туру...(Відео)

Емоції і пристрасті  останнього туру...

Сьогодні завершився чемпіонат  району з міні-футболу.Цікавий  турнір.Особливо напруженості  додавало те ,що   два колективи зберігали шанси на перемогу в цих змаганнях до останнього туру.Першими на майданчик  вийшли  нижньострутинці  та юнаки Пеерегінського.Для  перших  потрібно було  виграти  якомога  більшим рахунком.Для  перегінчан особливих завдань не було хіба ,що у заключному  матчі  гідно зіграти,що  вони старалися у продовж  цілого турніру.Цей  матч прийшло  подивитися  багато глядачів як і з Н.Струтина які вболівали за  свою улюблену команду ,так тих котрі вболівали проти  Струтина.Відчувалося  хвилювання гравців Н.Струтина,які  багато старалися і також  багато помилялися.Над  ними "висіла" велика  відповідальність.Перегінчани грали  спокійно,небезпечно  атакували і вміло  оборонялися.Гол  не йшов  у ворота  які захищав Мельник Володимир.Шіснадцять хвилин  протрималися  юнаки тримаючи  в напрузі всіх присутніх.Гол Якиміва Романа дещо зняв напругу,але цього  було  мало....Через три  хвилини  Бігун Дмитро більярдним ударом від  стійки забиває  другий  мяч.Здавалося буде легше.В другому  таймі за 9 хвилин до закінчення Зозук Петро  відіграв  один  мяч.Пристрасті  зростають... перегінчани  знову мають  небезпечний  момент...І тут пристрасті переходять до точки кипіння.Не  поспортивному   поводиться лідер  Струтина Оринчак Богдан.За удар  суперника  після  свистка  повинен  був  бути  вилучений...Суддя  обмежився лиш  попередженням.І тут  його (Богдана) так сказати "прорвало" разом з Якимівим починають "стріляти" по  воротах,що  удар то гол.Голи забивали  в інтервали  що дві хвилини 34-36 і три  голи зуміли забити у відрізку 38-39 хвилини.Фінальний  свисток судді сповістив  перемогу  Н.Струтина.Ця "вікторія" давала  шанс всеж таки  залишитися першими.

Адже в наступному  поєдинку  зустрічалися Брошнів-Осада -Петранка,які  знали результат  цього  матчу.Всі почали  рахувати  різницю  мячів.Брошнівчанам потрібно було вигравати з  різницею у  сім  мячів.Тобто  треба всього навсього  виграти 7-0.Але  чи згідні з  таким розкладом петранецькі  гравці,адже в разі успіху вони будуть другі.Брошнівчани  були впевнені  що  із завданням справляться адже в їх  складі   був  сьогодні "зірка"Рожнятівського  футболугравець  друголігового  ФК"Тернопіль"-Волошинович Ростислав.Але й  він  нічого незміг зробити з "старанними" Пуляками,які  раз за разом обігрували "Роні".Склалося таке  враження  що  Пуляк   непогано б зіграв і на вищому ніж  район  рівні.Так  декілька  разів успішно зігравши в нападі  Петранка зусиллями  все тих же Пуляків зуміла  відкрити  рахунок Марян  пробив  і на добиванні головою  спритнішим  від усіх  виявився Володя....1-0 Петранка  "повела в рахунку"Ілюзії  про  сім ноль  розвіялися.Треба  забивати вже   вісім  мячів.Через  чотири  хвилини Роні  таки забив спокійно поклавши  мяча під  поперечину.Хтось із  присутніх  сказав:Клас є клас....І справді   він  грав  обережно  і на класі,що  він довів у  другому  таймі вивівши свою команду в друге в перед в цьому матчі.То був  останній гол забитий брошнівчанами в тому поєдинку.Перед тим ще у першому таймі багато  старався Дранчук Роман хоча не завжди в рамках правил.Проте все ж таки на 13  хвилині  зумів вивести  свою  команду вперед.Через дві хвилини  Кульчак Назар  забив супер  гол...В другому  таймі  багато боротьби,брошнівчани зрозуміли що  чемпіонами не стануть,почали  тримати  той  рахунок який  є ,щоб зберегти  друге  місце.Отже   друге  місце  за підсумками  цього  сезону і як  два роки тому  вперед  перед  собою пропускають  Н.Струтин.Петранка третя.

Третій  матч дня практично  втратив  вболівальницький інтерес.Цьому посприяла й погода.Хоча найвідданіші вболівальники залишилися на цьому матчі.В цьому  поєдинку вирішувалося хто буде  вище в турнірній таблиці: Цінева чи Лімниця?Перегінчани вже з перших хвилин  рішучи пішли в наступ хоча розпечатати  ворота  Ціневи зуміли  лиш на 10  хвилині матчу.Через  шість хвилин   був другий мяч який практично зняв з "порядку денного" хто  буде вище.Залишилося лиш  одне  цікаве питання  чи буде 1000 гол в чемпіонаті.По ходу чемпіонату  дехто  сумнівався чи  це станеться.Перший  тайм  цього  матчу завершився 4-1 на користь Лімниці а це 999 голів.Всі в очікуванні.......Чекали довгих 11 хвилин....Мяч по зрадницьки  оминав   ствір воріт.Моменти були як в однієї  команди так і в другої. І лиш на  31 хвилині матчу гравець Лімниці -Соломчак Ярослав все ж таки зумів забити 1000 гол чемпіонату.

Потім  ще було  ряд  голів а  останній гол забив ценівчанин Маринчук Степан...Ось і на цьому закінчився такий  цікавий  чемпіонат.Як  говорили за межами майданчику добре що був  такий чемпіонат,де  футбольна громадкість впродовж  декількох  місяців  кожної  неділі  могла зібратися  разом і насолодитись улюбленим  видом спорту...а також  повболівати  за котрусь із команд.Подяка за  цей проведений  турнір Тарасу Роману Васильовичу саме завдяки  йому  і його ентузіазмі  відбувся  цей  турнір....Чекаємо наступної  зими....І переходимо на футбольні стадіони.....

Переглядів: 673 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.