[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Вересень » 22 » ВЛ.16 Тур.Перемога ціною двох травм
18:22
ВЛ.16 Тур.Перемога ціною двох травм

Цієї  нелілі відбулися матчі 16  туру.Чим  ближче до завершення  тим  цікавіше і інтригуючи  в  очікуванні  підсумку чемпіонату.В загальному  матчі пройшли  без якихось  значних  несподіванок.Як   вже  відзначалося  центральним  матчем  туру  був поєдинок  в  Ціневі.

ФК"Сваричів"-ФК"Вільхівка" 1-2(1-0)

Другим  за   своєю  цікавістю   був матч в  Сваричеві.Як  писалося в огляді  в соціальній мережі в контакті .Матч за 5 сходинку в  турнірній таблиці.Матч видався  цікавим ,напруженим,непередбачуваним, а також дещо "змазаним" через  травми гравців ФК"Вільхівка"Все   починалося  досить в спокійній  обстановці.Гості  володіли ініціативою,тримаючи в "своїх ногах" мяч.На що  господарі  відповідали грубими  підкатами.При  тотальному володінні  мяча  гості все ж  таки примудрилися  пропустити першими.На  33 хвилині матчу на правому  півзахисті  гості  прогавили прохід  лівого нападника  господарів  діагональний  простріл далі  удар Волощука Андрія і мяч затріпотів у сітці воріт.У Вільхівки в цьому  сезоні так  повелося,якщо забивають  першими-програють,якщо  першими  пропускають-чекай перемоги. Так сталося в  цьому матчі.Але  перед  тим  передувала важка травма воротаря  гостей  Вовчок Олега.На  40  хвилині  матчі відбувся  епізод  у воротарському майданчику.Був  удар в сторону воріт  Вільхівки,воротар  був  першим на мячі ,якого зафіксував  в руках,в той же час на великій швидкості  бігли  Дзунза  Дмитро та Русаль  Валерій.Якщо  перший  зумів  перескочити  воротаря, то  другий з  всієї  сили  коліном заїхав  коліном в голову.Допомогу  надавали  близько десяти хвилин.(Воротар  продовжити  матч незміг.Хтось на стадіоні визвав  швидку,яка так і не приїхала.Довелося  транспортувати до Рожнятівської  лікарні  громадською  машиною.Вже  в лікарні після  обстеження лікарі констактували   травму  щелепи.Вже  сьогодні в понеділок  після другого обстеження в м.Стрий лікарі направили   хворого до м.Львів на  операцію.)Матч продовжили  в рамку  воріт  став  польовий гравець Ріпей Ярослав.В другому  таймі  гості знову домінували на полі гості.Повернення  до команди,лідера  кращого бомбардира ФК"Вільхівки" Івана Матуляка відбулося  двома забитими  мячами на 55 і 72 хвилинах матчу.За 12 хвилин до завершення матчу  важкої травми завдають   централььному захиснику-Гошовському Михайлу,який  також не обминув  рожнятівських  лікарів.Вердик  для  останнього -гіпс!!!На відновлення  піде  що найменше три  тижні.Вільхівка довела матч  до  перемоги.Проте  ця  перемога  далася  дорогою ціною.Мабуть такого  футболу  нікому не потрібно!!!!

Чечва(Н.С)-Оболонь(Брошнів) 2-3(0-2)

Інший не менш  цікавий поєдинок  проходив в Нижньому Струтині ,де місцева Чечва приймала команду Оболонь з Брошнева.Для гостей які  боряться   за    найвищі   сходинки  турнірної  таблиці.Для господірів які  втратили цього  сезону  вжу будь яку мотивацію звітний поєдинок нічого не  вирішував,хіба що  за престиж команди. Адже  вс пам"ятали розгромну поразку в першому колі в Брошневі 0-4.Боротьба  була проте Чечва знову програла.По два голи  за обидві команди забили Якимів Роман в господарів і  в гостей Локатир Іван-воротар по амплуа( в долинському Нафтовику стояв у воротах-авт.)а в Брошневі  грає на вістрі  атаки і досить непогано.Його голи   допомагають  брошнівчанам  утримувати  другу сходинку  турнірної таблиці.

ФК"Суходіл"-Старт(Сл.Рівнянська) 2-4(2-1)

В Суходіл  приїхала команда  несподіванка  цього  чемпіонату Старт (Сл.Рівнянська),яка також  продовжує  боротьбу  за  нагороди чемпіонату.Матч обіцяв бути досить цікавим.В першому колі  в Слободі  перемогу здобули   гравці з Суходолу.Слобода поїхала за реваншем.Спочанку для господарів поля  все йшло добре. Як завжди першими відкрили рахунок в матчі вже на 15 хвилині.Проте  раділи господарі не довго вже  через  10 хвилин Зеленчук Євген зрівнює   рахунок матчу.Все ж таки господарі поля  на перерву  пішли  ведучи в рахунку  2-1.Відзначилися на 40 хвилині  матчу.Сім хвилин  другого тайму і  рахунок 2-2-Лемак  забиває  свій  черговий  мяч у  футболці  Слободи.Господарі ще  добре не зрозуміли що  коїться в їхніх володіннях як  через три  хвилини  Зеленчук виводить  гостей вперед.Футболісти  ФК"Суходолу" намагаються врятувати поєдинок йдуть  вперед і  серйозної травми зазнає  Лешко Іван.А гості  злапали на контатаці  господарів  ще раз  75 хвилині  відзначився Ільюшик Юрій. 2-4 підсумковий рахунок матчу.Слобода вивозить три очки  з  Суходолу а   останні змушені замикати турнірну таблицю чемпіонату.

Зоря(Берлоги)-Лімниця(Ясень) 3-1(0-1)

Тому що  їх  суперники   по "нещастю" Берлоги та Ясень  грали між  собою в Берлогах,де  вірішували  хто  ж все таки залишиться у вищій лізі на  слідуючий  сезон.Першими рахунок   відкрили гості  стараннями Надраги Миколи на 22 хвилині матчу.Цілу годину  нічого не могли зробити  футболісти Зорі з  непоступливим суперником  з Ясеня.Аж  на  60 хвилині поєдинку  арбітр  матчу  призначає  у ворота гостей  пенальті.Точним   був  Бедрак Андрій 1-1.

Далі Ясень посипався...На 77  хвилині   той же Бедрак   виводить господарів вперед а на 87 хвилині матчу Рибак Ярослав закріплює  перевагу  господарів 3-1.

Тим  самим  дарує  шанс Берлогам залишитися у  вищій лізі  ще на один рік.

Переглядів: 1081 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.