Гостей: 5
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

ХІ. НАГОРОДЖЕННЯ

11.1. Команді, яка зайняла перше місце у 1-й лізі чемпіонату району серед дорослих присвоюється звання «Чемпіон Рожнятівського району з футболу серед дорослих команд»  Команда нагороджується кубком та дипломом РРФФ та золотими медалями.

11.2.Команди ,які зайняли 2-ге та 3-тє місце у чемпіонаті району серед дорослих команд стають «срібними» та «бронзовими» призерами. нагороджуються гравці, тренери, представники кубками, грамотами, медалями РРФФ.

11.3. Команді, яка зайняла перше місце у чемпіонаті району серед юнацьких присвоюється звання «Чемпіон Рожнятівського району з футболу серед дюнацьких команд»  Команда нагороджується кубком та дипломом РРФФ та золотими медалями.

11.4. .Команди ,які зайняли 2-ге та 3-тє місце у чемпіонаті району серед юнацьких команд стають «срібними» та «бронзовими» призерами.

11.5. . Команді, яка зайняла перше місце у ІІ лізі першості району серед дорослих присвоюється звання «Переможець Рожнятівського району з футболу серед дорослих команд»  Команда нагороджується кубком та дипломом РРФФ та золотими медалями.

11.6. Команди ,які зайняли 2-ге та 3-тє місце у першості району серед дорослих команд стають «срібними» та «бронзовими» призерами.

11.7. Команді, яка зайняла перше місце у першості району серед юнацьких присвоюється звання «Чемпіон Рожнятівського району з футболу серед юнацьких команд» . Команда нагороджується кубком та дипломом РРФФ та золотими медалями.

11.8. .Команди ,які зайняли 2-ге та 3-тє місце у першості району серед юнацьких команд стають «срібними» та «бронзовими» призерами.

11.9. Команді, яка зайняла перше місце у чемпіонаті району серед ветеранів нагороджується кубком та дипломом РРФФ та золотими медалями.

11.10 Команди ,які зайняли 2-ге та 3-тє місце у чемпіонаті району серед ветеранів нагороджується кубками  та дипломами РРФФ. Тренери та гравці нагороджується відповідно «срібними» та «бронзовими» медалями РРФФ.

11.11. Футбольному клубу ( команді), яка перемогла у розіграші Кубку району з футболу присвоюється звання «Володар Кубку Рожнятівського району з футболу» футбольний клуб (команда) нагороджується Кубком та дипломом РРФФ. Керівники футбольного клубу (команди), тренер , гравці та обслуговуючий персонал нагороджуються медалями «Володар Кубку району»

11.12.Команда-фіналіст Кубку району нагороджується  дипломом РРФФ. .Керівники футбольного клубу (команди), тренер , гравці та обслуговуючий персонал нагороджуються медалями «Фіналіст  Кубку району» РРФФ.

11.13. Арбітр,  асистенти арбітра, 4-й арбітр та інспектор, які обслуговували фінальний матч розіграшу Кубку району нагороджуються пам’ятними медалями РРФФ.

11.14. За підсумками календарного року Виконавчий комітет РРФФ відзначає кращих спонсорів та меценатів, які сприяють розвитку масового футболу в Рожнятівському районі. Вони нагороджуються пам’ятними призами та грамотами РРФФ.

11.15.За підсумками календарного року Виконавчий комітет РРФФ затверджує кращих гравців району в амплуа, вони нагороджуються пам'ятними призами та грамотами РРФФ.

11.16. За підсумками чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Рожнятівського  району з футболу Виконавчий комітет РРФФ затверджує п’ять кращих арбітрів району, вони нагороджуються пам'ятними призами та грамотами РРФФ.

11.17.За результатами рейтингового голосування представників команд  визначаються три кращі молоді арбітри РРФФ, які нагороджуються  призами та грамотами РРФФ.

11.18. Комітет з проведення змагань РРФФ за підсумками чемпіонату району визначає кращого бомбардира серед юнацьких та дорослих колективів, а також ветеранів. Вони  нагороджуються пам'ятними призами та грамотами РРФФ