Першість області:Лімниця стартує в Бурштині - 16 Квітня 2015 - Футбол Рожнятівщини
Неділя, 11.12.2016, 16:53
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Квітень » 16 » Першість області:Лімниця стартує в Бурштині
19:37
Першість області:Лімниця стартує в Бурштині

Свій  перший  матч в  першості  області Лімниця з Перегінська проведе  як і минулого року  проти Енергії  з Бурштину.Якщо   з Бурштином  перегінчани  відкривали  сезон  на власному полі то  цього року  поїдуть в гості до  іменитих  суперників.Нагадаємо що  Лімниця попала  в  групу "ПІВНІЧ" в  якій  цього року є  8  колективів. Окрім  згадуваного  Бурштина їхніми суперниками  будуть:ФК"Битків",Колос(Братківці),Бескид(Надвірна),Вихор(Ямниця),Дністе-Рітас(Побережжя) та Медик-Краснопіль(Солотвин).Всі  добре  знайомі  нашим землякам  за виступами в минулому  році.Окрім представників надвірнянщини ФК"Битків" та  відроджений Бескид.

 

 

 

Один з  моментів  матчу Лімниця-Енергія 0-4( 27.04.2014.) 

1 тур

ФК Битків ()    Медик-Краснопіль (Солотвин)    
Вихор (Ямниця)    Дністер-Рітас (с. Побережжя)    
Енергія (Бурштин)    Лімниця (Перегінське)    
Колос (Братківці)    Бескид (Надвірна)

З цілим календарем  можна  ознайомитись ТУТ

Енергія вже  також  подала  заявку.Станом на 19:30  в її складі 14 гравців 6  з яких  перейшли з  юнацької  команди:

СТАТИСТИКА ГРАВЦІВ

Першість Івано-Франківської області з футболу регіон Північ
Сезон: 2015
Станом на 16.04.2015
1    Андрухів Роман Ігорович                     29.11.1994       Зах    
2    Бендер Андрій Олександрович            16.07.1994       Вор    
3    Бесага Максим Володимирович           06.04.1994       Пів    
4    Гречух Іван Михайлович                      12.05.1995        
5    Козловський Микола Васильович         09.08.1996     з Енергія ю.    
6    Кримінський Богдан Володимирович    16.06.1995    
7    Кулик Дмитро Олександрович               04.10.1995    Вор    
8    Купчев Володимир Володимирович       28.04.1988    
9    Луцишин Сергій Михайлович                 04.08.1996    Енергія ю.
10    Максимович Віталій Олегович               10.10.1996  Енергія ю.
11    Метенька Тарас Олексійович                 21.12.1996   Енергія ю.
12    П'єкний Роман Віталійович                     04.03.1994       Зах    
13    Рубинець Андрій Михайлович                13.06.1996    Енергія ю.
14    Стасюк Андрій Михайлович                    26.04.1996   Енергія ю.

17  гравців   заявлено   за  юнацький  склад:

1    Бандура Роман Ігорович    30.11.1998    ДЮСШ (Галич)
2    Богуцький Богдан Ігорович    12.08.1997    
3    Боднар Святослав Іванович    26.09.1997    
4    Виноградов Роман Євгенович    12.09.1997    
5    Головчак Ігор Володимирович    28.01.1997    
6    Гулевич Ярослав Дмитрович    04.10.1997    ДЮСШ-97-98 (Рогатин)
7    Коваль Анатолій Анатолійович    04.04.1998   Енергетик-97-98 (Бурштин)
8    Коваль Сергій Анатолійович    04.04.1998    Енергетик-97-98 (Бурштин)
9    Лужецький Роман Володимирович    23.01.1997   Оберіг (Вигівка)
10    Пархуць Віталій Володимирович    18.01.1997   
11    Сірко Андрій Володимирович    31.03.1998    ФК Курів
12    Салій Петро Богданович    28.02.1997    
13    Сенек Іван Йосипович    09.02.1998    ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
14    Скорохода Назар Володимирович    29.03.1997    
15    Червоняк Богдан Петрович    01.03.1997    
16    Шперналь Максим Ігорович    08.05.1997    Енергетик-97-98 (Бурштин)
17    Шумський Юрій Ігорович    06.10.1997    

 

Переглядів: 568 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz