КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ(турнірна таблиця+голеадори) - 7 Жовтня 2012 - Футбол Рожнятівщини
Неділя, 26.03.2017, 02:31
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Жовтень » 7 » КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ(турнірна таблиця+голеадори)
20:44
КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ(турнірна таблиця+голеадори)
У неділю 14 жовтня на стадіоні "Колос"с.Цінева відбудеться фінальний матч Кубка Федерації.Дещо несподіваний вийшов фінал.Всі передбачали  у фіналі переможців другої ліги ФК"ЗАКЕРНИЧНЕ" і Лімницю з Ясеня.Перші оступилися в останньому турі проти дебютанту розіграшу Суходолу а другі  несподівано програми минулого туру у Вербівці чим ускладнили собі життя в останьому турі проти Дуби,в котрої обовязково треба було вигравати.Проте матч завершився з таким самим результатом що й в Дубі  й тим самим команда Дуба вийшла у фінал де зустрінеться з Рівнею.Для дубенських футболістів і вболівальників  це стане своєрідною компенсацією за невдалий виступ цьогорічного чнмпіонату у першій групі ,де вони достроково прининили участь.
Пропонуємо вашій увазі підсумкові таблиці двох груп:

Рівня 6 4 1 1 8   4 13
Закерничне  6 3 2 1 9   5 11
Слобода  6 1 2 3 11   15 5
Суходіл 6 1 1 4 7   9 4

Група В
Дуба 6 3 3 0 6   5 12
Ясень 6 3 2 1 18 - 6 11
Вербівка 6 2 0 4 11 - 14 6
Спас 6 1 1 5 6 - 16 4

БОМБАРДИРИ:
Надрага Микола(Ясень) 5 1   3     9
Стифанюк Василь(Вербівка)   5 1   2   8
Максимів Назар(Спас)   2 2       4
Гренчак Вадим(Ясень) 3           3
Дмитрів Мирось(Слобода) 2   1       3
Понайда Олег(Суходіл) 2         1 3
Шумей Тарас(Дуба)     2     1 3
Козьол Володимир(Вербівка)   2         2
Юкіш Михайло(Рівня)   2         2
Матуляк Петро(Слобода)   1 1       2
Курч Василь(Суходіл)   2         2
Бацур Олег(Закерничне) 1       1   2
Годованець Юрій(Ясень)         1 1 2
Беник Богдан(Вербівка)   1         1
Кропивич Олег(Закерничне) 1           1
Соломчак Руслан(Закерничне) 1           1
Халус Микола(Закерничне) 1           1
Кос Юрій(Ясень) 1           1
Библів Віталій(Дуба) 1           1
Дмитришин Роман(Дуба) 1           1
Дирів Іван(Дуба)   1         1
Драч Михайло(Слобода) 1           1
Марків Дмитро(Слобода) 1           1
Гутак Василь(Спас) 1           1
Дикун Микола"КОХА НІКС"(Спас) 1           1
Вагилевич Роман(Закерничне)   1         1
Семко Володимир(Закерничне)   1         1
Тунка Андрій(Рівня)     1       1
Халус Володя(Закерничне)     1       1
Яремич Василь(Слобода)     1       1
Андріащук Віталій(Рівня) 1           1
Семків Олег(Рівня) 1           1
Гутак Петро(Суходіл)     1       1
Мигович Микола(Закерничне)         1   1
Курч Іван(Суходіл)           1 1

ТТТ
Переглядів: 513 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz