8 Грицків

2 Хабаль І

14 Мацьків Л

"Колос"(Цінева)-Володар кубку"Пролісок"-2013

Сьогодні на стадіоні Карпати в Брошнів-Осади відбувся фінальний матч весняного кубка Пролісок.Кубок був  весняний а  надворі  вже  панує літня погода стовпчик термометра перевищував  більше 22ºС  в той же час на  полі  температура   пристрастей зашкалювала ,що в кінці після матчу досягла  свого піку між вболівальниками,що правда  обійшлося без сутичок лише емоційні висловлювання  між таборами обидвох  суперників.І цей градус накалу продовжиться в звітній  грі вже наступної неділі  в чемпіонаті яка відбудеться на полі  команди Чечва.
Але про все попорядку.Цієї зустрічі  вся футбольно рожнятівщина чекала з великим нетерпінням,всі очікували гарної змістовної і безкомпомісної гри.І незважаючи  на робочий день(хоч святкували державне свято проте це не релігійне тому можна вважати робочим-прим.авт) на матч прийшло  дуже багато вболівальників не лише з команд  суперників на полі але також інших не байдужих подивитися  хороший футол.Команди вийшли на поле в найкращих бойових складах.В той же час  команда "Колос" по підбору виконавців явно перевершувала своїх опонентів з Нижнього Стутина.Якщо поглянути на стартові  склада  а також на лави запасних ,то в Чечви таких було три гравці а в Колоса до протоколу було занесено аж 9! граців які могли вийти і підсилити гру.Гра розпочалася без розвідки а відразу   кожна з команд взялася реалізовувати задумане перед матчем.Краще настанови третера виконали Цінівські футболіста а саме Мацевич Юрій ,який на 20 хвилині  першого тайму зумів  вивести свою команду вперед в цьому протистоянні.З чим не могли змиритися  нижньострутинці ,які намагалися  виправити становище і весь час  йщли вперед оголюючи свої захисні тили.Декілька разів  нападаючі Колоса  тікали від своїх візаві і гостро атакували.Один з таких проходів  по лівому краю  добре вдався Залозному Сергію який обігравши  захисника прострілив вздовж воріт,воротар дотягнувся до мяча троте втримати його незміг випустивши прямо на ногуФедишина Ігора,який розтріляв порожні ворота.Сталося це на  41 хвилині матчу.Струтин  не знав як протидіяти  в цій грі ,їхня гра не клеїлась  нічого в нападі в них не виходило.Таким станом не визначеності  скористалися цінівчани і через чотири хвилини втретє розтрілюють ворота ,які захищав Роман Пушкар.На 45 хвилині найспритнішим і штрафні виявився Фітяк Володимир.З таким рахунком команди  пішли на перерву.
На  другий  тайм команди вийшли діаметральними настроями,одні щоб зберегти існуючу перевагу другі щоб  відігратися.Лігочемпіонівського сценарію  ка-ля Мілан-Ліверпуль не відбулося і нижньострутинці незмогли відквитати три мячі.Хоча ж таки гол престижу вони зуміли забити зробив це кращий гравець команди Богдан Оринчак.На більше  Чечва не змогла.Мала також ще й залишитися в меншості, де вихід сам-на-сам  Залозного ,захисник зупинив недозволеним підкатом-це пряма червона картка,суддя пожалів гравця  Чечви показавши лише жовту.Цінівчани граючи по рахунку,довели матч до переможного  для себе підсумку.І вперше за останні роки  зуміла виграти  цей трофей.Нагородження провів  голова РРФФБойчук О.П.,який вручив  кубок і грамоту переможця  капітанові Колоса Виннишину Андрію.Також команди  були нагородженні футбольними мячами. А щож переможені в них  залишилася ще гра в запасі,де вони спробують реваншуватися,вже цієї неділі.І по гарячих слідах цього матчу продовжити протистояння.Отож чекаємо  наступної зустрічі цих команд  о 15:00 12 травня 2013 року .