Головна » 2014 » Вересень » 15 » ЧО.Ἀναστασία-повертає ФК"Перегінське" надію
01:45
ЧО.Ἀναστασία-повертає ФК"Перегінське" надію

Ἀναστασία-«воскресіння» («повернена до життя»).

В неділю  відбувся черговий  тур в чемпіонаті  області.Дещо незвично   бачити  брошнівські  Карпати без  приставки КРОНО.В Снятині задовільнились   нульовою  нічією.В той  час команда ФК"Перегінське" граючи в Калуші,здобула  дуже  важливі три  очки.Спочатку матч складався для наших земляків  вкрай невдало  вже на  6  хвилині  пропустили  мяча. Всі старання   граців в  в жовто-синій  формі,забити  гол  зводились на нівець.Аж на  63 хвилині  Веприку вдалося зрівняти  рахунок завдяки пенальті.Не встигли  відійти  від   пропущеного  мяча господарі як  через  шість  хвилин все той же  Веприк виводить  гостей вперед. І знову з пенальті.На  81 хвилині  гості  полегшено  зітхнули,господарі  після вилучення  Мельника  залишились  в меншості.Наші  земляки  впевнено   довели матч  до  перемоги.Після  цієї  перемоги вони  вийшли на  друге місце в таблиці.І тим  самим зажевріла  надія все ж таки включитися в боротьбу  з  брошнівчанами за золото.

Нафтовик (Долина) - Карпати (Коломия) - 1:1 (Голи: Дербах 68 - Петринюк 63). Юнаки - 1:1

Покуття-Євромодуль (Снятин) - Кроно-Карпати (Брошнів) - 0:0, юнаки - 3:0

Придністров'я (Тлумач) - ФК Турка - 5:2 (Голи: Дяків 11 (аг), Щербина 15, 87, Сікач 19, Рій 89 - Дяків 68, 84). Юнаки - 6:0

ГалВапно (Галич) - Ніка-Івано-Франківськ - 3:2 (Голи: ? 26, Данів 77, 87 (пен) - Безрукий 7, ? 48). Юнаки - 0:3

ФК Калуш - ФК Перегінське - 1:2 (Голи: Cтовбан 6 - Веприк 63 (пен), 69 (пен), Вилучення - Мельник 81).