БОМБАРДИРИ .ЕНДШПІЛЬ - 21 Жовтня 2012 - Футбол Рожнятівщини
Середа, 29.03.2017, 02:22
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 595

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Жовтень » 21 » БОМБАРДИРИ .ЕНДШПІЛЬ
18:29
БОМБАРДИРИ .ЕНДШПІЛЬ
Відбувся останній перенесений тур в чемпіонаті району по футболу.Тур ,який по суті нічого невирішував по турнірних завданнях команд.Мало хто вірив в те ,що визначиться сьогодні чемпіон.Золотого матчу  не уникнули команди й цього року.Чергові свої мячі забили лідери бомбардирської гонки,обидва відзначилися дублями.Всього в цьому турі  було забито 31 мяч(4,429)  і 787 за ввесь турнір(3,286) Вцьому турі 26 футболістів відзначилися забитими голами.Дублями відзначилися сьогодні також Оринчак Богдан(ФК"Н.Струтин"),Кулик Олег (ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"),Мацевич Юрій(ФК"ЦІНЕВА")Чотири пенальті було презначено  суддями три футболісти  були точними-Оринчак Богдан,Гавриш Андрій(ФК"ЛОПЯНКА") і Мельник Віктор Ю.(ФК"БЕРЛОГИ"),а футболіст з ФК"БРОШНІВ"Семчук Ярослав-не зміг реалізувати свій момент.Сотий гол від Оринчака Богдана пропустила КФ"ПЕТРАНКА".Трьох мячів невистачило ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ",щоб перейти рубіж в 100 забитих мячів за сезон.
Бомбардири:

Шнайдер Василь  ( Перегінське)              49

Грицюк Анатолій  ( Небилів)                     45

Якимів Роман  ( Нижній Струтин)              24

Притула Роман  ( Берлоги)                       22

Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин)          22

Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин)          19

Марчук Степан  ( Сваричів)                      17

Пуляк Марян  ( КФ"Петранка")                 16

Глодан Андрій  ( Небилів)                        16

Рибак Ярослав  ( Берлоги)                       16

Когут Василь  ( Лопянка)                         14

Матуляк Іван  ( Вільхівка)                        13

Кузьмин Роман  ( Цінева)                        12

Люклян Олег  ( Перегінське)                    12

Грицків Сергій  ( Цінева)                          12

Атаманчук Руслан  ( Вільхівка)                11

ОпальничМирось  ( Брошнів)                   11

Мацевич Юрій  ( Цінева)                          10

Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка)       9

Гавриш Роман  ( Лопянка)                       9

Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів)     9

Сеничак Михайло  ( Сваричів)                  9

Гуцул Володимир  ( Брошнів)                  8

Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка")          8

Виннишин Андрій  ( Цінева)                     7

Лисяк Володимир П  ("Лімниця")              7

Музичин Любомир  ( Берлоги)                  7

Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева)             7

Соломчак Ярослав  ( Перегінське)           7

Яцук Андрій  ("Лімниця")                          7

Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин)               6

Бігун Роман  ( Нижній Струтин)                6

Дорош Роман  ( Брошнів)                        6

Кірієнко Євген  ( Рожнятів)                       6

Кулик Роман  ("Лімниця")                         6

Лешко Андрій  ( Лопянка)                        6

Неспляк Святослав  ( Рожнятів)               6

Тринчук Андрій  ( Сваричів)                     6

Чічак Андрій  ( Небилів)                           6

Шпак Роман  ( КФ"Петранка")                  6

Шумей Тарас  ( Дуба)                              6

Яремчук Назарій  ( Рожнятів)                   6

Бараковський Віктор  ( Брошнів)              6

Капраль Євген  ( Цінева)                         6

Денисюк Назар  ( Цінева)                        5

Дутка Дмитро  ("Лімниця")                        5

Корпан Богдан  ( Рожнятів)                      5

Римик Петро  ( Перегінське)                     5

Семкович Микола  ("Лімниця")                 5

Ткач Володимир  ( Брошнів)                    5

Хабаль Володимир  ( Цінева)                   5

Хортів Андрій  ( Цінева)                           5

Вельган Роман  ( Верхній Струтин)          5

Якубів Юрій  ("Лімниця")                          5

автогол                                                    4

Андрейко Степан  ( Перегінське)              4

Бачкур Назар  ( Верхній Струтин)             4

Волощук Степан  ( Рожнятів)                   4

Комар Артур  ( Цінева)                            4

Кулик Михайло  ( Перегінське)                 4

Лешко Іван  ( Лопянка)                            4

Локатир Сергій  ( Сваричів)                      4

Перейма В  ( Цінева)                               4

Семкович Василь  ("Лімниця")                 4

Тулубінський Олег  ( Рожнятів)                4

Гавриш Андрій  ( Лопянка)                       4

Рибчак Михайло  ( Сваричів)                   4

Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка")              3

Волошин Василь  ("Лімниця")                  3

Грицків Степан  ("Лімниця")                      3

Гусак Михайло  ( Лопянка)                       3

Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева)                3

Лесяк Олег  ( Перегінське)                       3

Лунів Василь  ( Небилів)                          3

Мацьків Любомир  ( Цінева)                     3

Попадюк Роман  ( Небилів)                      3

Пушкар Роман  ( Верхній Струтин)           3

Семанів Юрій  ( Сваричів)                        3

Скрипка Олег  ( Перегінське)                   3

Федик Роман  ( Небилів)                          3

Хабаль Іван  ( Цінева)                              3

Харів Назар  ( Брошнів)                           3

Дзундза Дмитро(Сваричів)                       3

Кос Іван  ( Лопянка)                                 3

Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка")                   3

Библів Андрій  ( Дуба)                             2

Библів Віталій  ( Дуба)                             2

Бігун Богдан  ( Верхній Струтин)              2

Відливаний Роман  ( Брошнів)                 2

Вовчук Віталій  ( Цінева)                          2

Гурський Руслан  ( Нижній Струтин)         2

Джус Володимир  ( КФ"Петранка")           2

Ільницький Андрій  ( Рожнятів)                 2

Ковпак Андрій  ( Вільхівка)                      2

Король Андрій  ( Перегінське)                  2

Куличок Богдан  ("Лімниця")                    2

Луцик Михайло  ( Лопянка)                      2

Мончак Назарій  ( Лопянка)                      2

Олексин М  ( Цінева)                               2

Палій Тарас  ( Небилів)                            2

Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка")     2

Пилипів Тарас  ( Брошнів/ Рожнятів)        2

Проскурник Роман  ( Лопянка)                 2

Пулик Роман  ( Небилів)                          2

Романишин Олег  ( Цінева)                      2

Рошко Василь  ( Небилів)                        2

Русин Руслан  ( Рожнятів)                       2

Сегачьов Микола  ( Вільхівка)                  2

Трущак Михайло  ( Дуба)                         2

Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин)       2

Мельник Віктор  Ю( Берлоги)                   2

Стасишин Степан  ( Верхній Струтин)       2

Худик Василь  ( КФ"Петранка")                2



Переглядів: 536 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz