Понеділок, 23.10.2017, 23:28
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Червень » 20 » БОМБАРДИРИ 7 тур
01:32
БОМБАРДИРИ 7 тур
Минулої неділі відбувася 7 тур першості серед команд першої ліги.Загальний рахунок 4:3 на користь господарів .Втурі було забито 28 мячів (4 в середньому за гру)загалом в чемпіонаті вже забито 207 мячів(113-94 на користь господарів)Всього в чемпіонаті забивало 83 футболіста .Найбільше забив Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ"),який кожного туру забиває мячі .Цього туру він не відзначився забитим мячем.В його активі 14 мячів.Цього туру було 5 дублів.Бігун Р(ФК"Н.СТРУТИН") Яремчук Назарій(ФК"РОЖНЯТІВ"),Грицків Сергій (ФК"ЦІНЕВА"),Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"),Когут Василь(ФК"ЛОПЯНКА")
Три штрафних одинадцятиметрових пробивалися в 7 турі і три  були реалізовані.Загалом в перших семи турах суддями було презначено 17 таких ударів 15 випадках футболісти були точними
список рбомбардирів має такий вигляд:

 

1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 14   5
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 9   5
3. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
4. Когут Василь  ( Лопянка) 6   5
5. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 6   5
6. Притула Роман  ( Берлоги) 6   4
7. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 5   5
8. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 5   5
9. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 5   5
10. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 5   5
11. Грицків Сергій  ( Цінева) 4   4
12. Комар Артур  ( Цінева) 4   3
13. Шумей Тарас  ( Дуба) 4   5
14. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 4   5
15. Гавриш Роман  ( Лопянка) 4 1 5
16. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 4 1 4
17. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 4 2 5
18. Люклян Олег  ( Перегінське) 4 2 5
19. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
20. Боднар Андрій  ( Небилів/ Перегінське) 3   1
21. Марчук Степан  ( Сваричів) 3   5
22. Музичин Любомир  ( Берлоги) 3   5
23. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 3   1
24. Семкович Василь  ("Лімниця") 3   5
25. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 3   4
26. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 5
27. Виннишин Андрій  ( Цінева) 3 2 3
28. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 3 2 5
29. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 2   5
30. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 2   3
31. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   5
32. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   3
33. Єпішкін Роман  ( Цінева) 2   4
34. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 2   4
35. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 2   5
36. Кулик Роман  ("Лімниця") 2   5
37. Лешко Андрій  ( Лопянка) 2   2
38. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   4
39. Палій Тарас  ( Небилів) 2   5
40. Рошко Василь  ( Небилів) 2    
41. Семко Василь  ("Лімниця") 2   4
42. Семкович Микола  ("Лімниця"/"Лімниця") 2   4
43. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 2   3
44. Хабаль Володимир  ( Цінева) 2   3
45. Хортів Андрій  ( Цінева) 2    
46. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
47. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 2   4
48. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 1   4
49. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 1   4
50. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   4
51. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 1   5
52. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 1   5
53. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   5
54. Капраль Євген  ( Цінева) 1   4
55. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 1   4
56. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
57. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   5
58. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   5
59. Кулик Михайло  ( Перегінське) 1   4
60. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
61. Локатир Сергій  ( Сваричів) 1   4
62. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   4
63. Лунів Василь  ( Небилів) 1    
64. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   1
65. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   3
66. Олексин М  ( Цінева) 1   2
67. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1    
68. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 1   4
69. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 1   5
70. Попадюк Роман  ( Небилів) 1   5
71. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 1   5
72. Скрипка Олег  ( Перегінське) 1   5
73. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   5
74. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 1   4
75. Трущак Михайло  ( Дуба) 1   3
76. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   4
77. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   4
78. Якубів Юрій  ("Лімниця") 1    
79. Яцук Андрій  ("Лімниця") 1   3
80. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 4
81. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 2
82. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
83. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 5
Переглядів: 549 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz