БОМБАРДИРИ 24 тур - 30 Вересня 2012 - Футбол Рожнятівщини
Понеділок, 27.03.2017, 07:39
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Вересень » 30 » БОМБАРДИРИ 24 тур
18:52
БОМБАРДИРИ 24 тур
Сьогодні відбулися матчі 24 туру чемпіонату району з футболу серед команд першої ліги.Матчі проходили  в дуже напруженій боротьбі.Тому в цьму турі було забито 25 мячів (3,571) і (711(4,416) -за 161 зіграний матч і) лише в Перегінську було забито 9 мячів,сім з яких забив кращий бомбардир турніру Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ").Напружений поєдинок вийшов у Брошневі і в Рожнятові де перемогли ФК"БРОШНІВ " і Лімниця відповідно.Незмогли виграти у Вільхівці Сваричівські футболісти.Всього 15 футболістів забивали в цьому турі.Крім згаданого перегінського футболіста пять дублів в активі Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ"),Грицків Степан(Лімниця) Притула Роман і Рибак Ярослав(обидва ФК"БЕРЛОГИ") і Матуляк Іван(ФК"ВІЛЬХІВКА").Суддями було призначено два одинадцятиметрових штрафні удари у Вільхівці  і в Перегінську футболісти були точними.За три тури до завершення чемпіонату  лідирує гравець ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ" на два менше в небилівського бомбардира.Так що боротьба буде не лише за чемпіонство а також за звання кращого бомбардира.Хто отримає перемогу побачимо 21 жовтня.

Таблиця бомбардирів:
1. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 44
2. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 42
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 23
4. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 20
5. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 19
6. Притула Роман  ( Берлоги) 16
7. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 15
8. Марчук Степан  ( Сваричів) 15
9. Когут Василь  ( Лопянка) 14
10. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 14
11. Глодан Андрій  ( Небилів) 13
12. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 12
13. Кузьмин Роман  ( Цінева) 11
14. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11
15. Грицків Сергій  ( Цінева) 10
16. Люклян Олег  ( Перегінське) 10
17. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 9
18. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 9
19. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 8
20. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 8
21. ОпальничМирось  ( Брошнів) 8
22. Кулик Роман  ("Лімниця") 7
23. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7
24. Мацевич Юрій  ( Цінева) 7
25. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7
26. Гавриш Роман  ( Лопянка) 7
27. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 7
28. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 6
29. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6
30. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6
31. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 6
32. Чічак Андрій  ( Небилів) 6
33. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 6
34. Шумей Тарас  ( Дуба) 6
35. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 6
36. Виннишин Андрій  ( Цінева) 6
37. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 5
38. Денисюк Назар  ( Цінева) 5
39. Дорош Роман  ( Брошнів) 5
40. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 5
41. Лешко Андрій  ( Лопянка) 5
42. Римик Петро  ( Перегінське) 5
43. Семкович Микола  ("Лімниця") 5
44. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5
45. Хортів Андрій  ( Цінева) 5
46. Яцук Андрій  ("Лімниця") 5
47. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 5
48. Ткач Володимир  ( Брошнів) 5
49. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 5
50. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4
51. Капраль Євген  ( Цінева) 4
52. Комар Артур  ( Цінева) 4
53. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4
54. Лешко Іван  ( Лопянка) 4
55. Локатир Сергій  ( Сваричів) 4
56. Семкович Василь  ("Лімниця") 4
57. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 4
58. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 4
59. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4
60. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 4
61. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3
62. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3
63. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3
64. Волощук Степан  ( Рожнятів) 3
65. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 3
66. Грицків Степан  ("Лімниця") 3
67. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3
68. Лунів Василь  ( Небилів) 3
69. Мацьків Любомир  ( Цінева) 3
70. Перейма В  ( Цінева) 3
71. Попадюк Роман  ( Небилів) 3
72. Рибчак Михайло  ( Сваричів) 3
73. Семанів Юрій  ( Сваричів) 3
74. Скрипка Олег  ( Перегінське) 3
75. Хабаль Іван  ( Цінева) 3
76. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3
77. Лесяк Олег  ( Перегінське) 3
78. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3
79. Библів Андрій  ( Дуба) 2
80. Библів Віталій  ( Дуба) 2
81. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2
82. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2
83. Вовчук Віталій  ( Цінева) 2
84. Волошин Василь  ("Лімниця") 2
85. Гурський Руслан  ( Нижній Струтин) 2
86. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2
87. Ільницький Андрій  ( Рожнятів) 2
88. Король Андрій  ( Перегінське) 2
89. Кос Іван  ( Лопянка) 2
90. Куличок Богдан  ("Лімниця") 2
91. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2
92. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2
93. Олексин М  ( Цінева) 2
94. Палій Тарас  ( Небилів) 2
95. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2
96. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2
97. Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2
98. Романишин Олег  ( Цінева) 2
99. Рошко Василь  ( Небилів) 2
100. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2
101. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2
102. Семко Василь  ("Лімниця") 2
103. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2
104. Харів Назар  ( Брошнів) 2
105. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2
106. Проскурник Роман  ( Лопянка) 2
107. Пулик Роман  ( Небилів) 2
108. Трущак Михайло  ( Дуба) 2
109. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1
110. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1
111. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1
112. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1
113. Гладун Сергій  ( Дуба) 1
114. Глинка  Володимир  ( Перегінське) 1
115. Глушко Іван  ( Перегінське) 1
116. Гумен Назар  ( Берлоги) 1
117. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1
118. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1
119. Жиманов Іор  ( Небилів) 1
120. Зубик Іван  ( Лопянка) 1
121. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1
122. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1
123. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1
124. Кулик Петро  ( Перегінське) 1
125. Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка") 1
126. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1
127. Лешко Василь  ( Лопянка) 1
128. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1
129. Лучка Іван  ( Сваричів) 1
130. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1
131. Маринчук Степан  ( Цінева) 1
132. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1
133. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1
134. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1
135. Розганюк Олександр  ( Рожнятів) 1
136. Русин Юрій  ( Рожнятів) 1
137. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1
138. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1
139. Соломчак Петро  ("Лімниця") 1
140. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1
141. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1
142. Федик Роман  ( Небилів) 1
143. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1
144. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1
145. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1
146. Череватий Руслан  ( КФ"Петранка") 1
147. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1
148. Владин Андрій  ( Небилів) 1
149. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1
150. Країло Андрій  ( Перегінське) 1
151. Петрів Олег  ( Дуба) 1
152. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1
153. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1
154. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1

Переглядів: 544 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz