Понеділок, 23.10.2017, 21:57
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Серпень » 19 » БОМБАРДИРИ 17 тур
21:08
БОМБАРДИРИ 17 тур
Сьогодні відбулися  6 матчів  17 туру крім матчу ФК"ДУБА"-ФК"Н.С"Команда з Дуби не вийшла на поле  через те їй зараховано технічну поразку .Це є третій мачт на який не зявляться дана команда всі ці матчі вона приймала своїх суперників на "своєму "полі.Решта матчів було зіграно і забито 31 мяч (4,57) і 554 голи за 118 зіграних матчів(4,66).21 футболіст відзначився в цьому турі .Чотири голи забив Притула Роман(ФК"БЕРЛОГИ") сім дублів на рахунку у цьому турі:Рибак Ярослав(ФК"БЕРЛОГИ"),Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"),Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ"),Пиц Дмитро(КФ"ПЕТРАНКА"),Гуцул Володимир(ФК"БРОШНІВ"),Рибчак Михайло і Марчук Степан(обидва ФК"СВАРИЧІВ").Суддями було призначено одну пенальку у ворота Лімниці.
1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 31   16
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 28   15
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 16   15
4. Притула Роман  ( Берлоги) 16 1 14
5. Когут Василь  ( Лопянка) 14   16
6. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 14   14
7. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 14   15
8. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 14 2 14
9. Глодан Андрій  ( Небилів) 12 1 10
10. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 11   15
11. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1 15
12. Марчук Степан  ( Сваричів) 11 2 15
13. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 10   15
14. Грицків Сергій  ( Цінева) 9   14
15. Кузьмин Роман  ( Цінева) 8   7
16. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 8 1 7
17. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 8 2 16
18. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 7   15
19. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   11
20. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
21. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7   11
22. Гавриш Роман  ( Лопянка) 7 2 15
23. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 6   13
24. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6   14
25. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6   9
26. Шумей Тарас  ( Дуба) 6   12
27. Люклян Олег  ( Перегінське) 6 2 13
28. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 14
29. Кулик Роман  ("Лімниця") 5   15
30. Мацевич Юрій  ( Цінева) 5   5
31. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5   13
32. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5   10
33. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4 13
34. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4   4
35. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4   12
36. Денисюк Назар  ( Цінева) 4   13
37. Дорош Роман  ( Брошнів) 4   10
38. Капраль Євген  ( Цінева) 4   15
39. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
40. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4   13
41. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4   11
42. Римик Петро  ( Перегінське) 4   8
43. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   13
44. Семкович Микола  ("Лімниця") 4   14
45. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 4   12
46. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
47. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4   4
48. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 4   13
49. Яцук Андрій  ("Лімниця") 4   12
50. ОпальничМирось  ( Брошнів) 4 1 4
51. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 4 2 11
52. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
53. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3   13
54. Библів Андрій  ( Дуба) 3   14
55. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3   8
56. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3   9
57. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 3   14
58. Лешко Іван  ( Лопянка) 3   10
59. Лунів Василь  ( Небилів) 3   6
60. Попадюк Роман  ( Небилів) 3   15
61. Ткач Володимир  ( Брошнів) 3   4
62. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 3   13
63. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   7
64. Хабаль Іван  ( Цінева) 3   12
65. Чічак Андрій  ( Небилів) 3   4
66. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 3 1 11
67. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 10
68. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1 12
69. Библів Віталій  ( Дуба) 2   12
70. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2   9
71. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   6
72. Волошин Василь  ("Лімниця") 2   13
73. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   13
74. Кос Іван  ( Лопянка) 2   13
75. Локатир Сергій  ( Сваричів) 2   9
76. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2   8
77. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2   10
78. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2   13
79. Палій Тарас  ( Небилів) 2   13
80. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2   12
81. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2   12
82. Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2   2
83. Рибчак Михайло  ( Сваричів) 2   11
84. Рошко Василь  ( Небилів) 2   6
85. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   11
86. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2   7
87. Семанів Юрій  ( Сваричів) 2   6
88. Семко Василь  ("Лімниця") 2   11
89. Скрипка Олег  ( Перегінське) 2   12
90. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2   12
91. Харів Назар  ( Брошнів) 2   6
92. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 13
93. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1 15
94. Пулик Роман  ( Небилів) 2 1 7
95. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1 10
96. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1   4
97. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1   5
98. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1   6
99. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   12
100. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   5
101. Гладун Сергій  ( Дуба) 1   3
102. Глушко Іван  ( Перегінське) 1   11
103. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1   14
104. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1   8
105. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   13
106. Зубик Іван  ( Лопянка) 1   2
107. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
108. Король Андрій  ( Перегінське) 1   11
109. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   13
110. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   7
111. Куличок Богдан  ("Лімниця") 1   4
112. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
113. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   14
114. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   5
115. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   3
116. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   11
117. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1   13
118. Мельник Віктор Ю  ( Берлоги) 1   5
119. Олексин М  ( Цінева) 1   8
120. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   6
121. Проскурник Роман  ( Лопянка) 1   4
122. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1   7
123. Романишин Олег  ( Цінева) 1   6
124. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   7
125. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1   13
126. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1   4
127. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   13
128. Федик Роман  ( Небилів) 1   1
129. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   9
130. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1   13
131. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   13
132. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   6
133. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
134. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1 11
135. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1 7
136. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 12
137. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 3
138. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1 11
139. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
140. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 6

Переглядів: 504 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz