Головна » 2015 » Січень » 3 » Зведена таблиця 2007/2014 років
01:35
Зведена таблиця 2007/2014 років

Старожилів  стає  все менше і менше....

Вступивши в новий  2015  рік всі ми  очікуємо чогось нового в  нашому  особистому  житті а також  робимо аналіз минулого.Так і в стпортивному  житті  а  особливо у  футбольному.Що нам  обіцяє  футбольний  сезон  2015   важко  передбачити,проте   заглянути назад  це   набагато легше.Тому ми постараємося проаналізувати виступи команд  у вищій  лізі  на протязі   восьми сезонів.З  двадцять двох  команд які  виступали  у вишці    починаючи з  сезону 2007 в  даній  таблиці є  лише три(Цінева,Брошнів і Берлоги)  так  сказати старожили.Останні  минулого  2014  року  втратили статус команди  вищої ліги   на наступний сезон ,тому  таких  старожилів   які не пропустили  жодного  сезону в наступному році залишиться  двоє.Команда  Цінева  очолює  турнірну таблицю.Цінівчани також   першими перейшли  рубіж в 100 перемог  та забили найбільшу кількість  мячів 444 за 170 матчів.Також в них  є  і найбільша  кількість зіграних  матчів  в чемпіонаті   через  два  додаткові золоті матчі  сезонів 2011 та  2012 років.Другими  в  таблиці  йдуть  брошнівчани,які  і минулого  сезону 2014  були  другими.На третє  місце  перемістилися  сваричівська команда,все це завдяки тому що  команда ФК"Перегінське" небрала  участі в  останньому чемпіонаті.Як  завжди  запекла  боротьба    між  сусідами  Рожнятів  та Н.Струтин такі в таблиці   восьми  років Рожнятів лиш  на одне  очко поступається   сусідам.Лінію в  триста  голів  вдалося перетнути чотирьом командам.Невдалі  виступи  в  сезоні 14  року  нижньострутинців  не дозволило  їм  подолати  цей  рубіж. Вони зупинилися за  віддали семи  голів а  Рожнятову  треба  ще 13.Серед  пропускаючих які перетнули   позначку  300 є  лиш  команда з Берлогів 324.Всього забито голів 3264....Найменше  забила команда  Вербівка  12 яки виступала у  вищій  лізі ще  в першому сезоні де  здобула  лише  одно  очко.

Цікаві  факти чи знаєте ви  про  це?

18 травня 2014 року Дорош Роман на  30 хвилині матчу проти ФК"Сваричів" забив  400 -й гол  Колос(Ціневи) в чемпіонатах....

14вересня 2014  року Барановський Віктор на  40 хвилині матчу проти Колос(Цінева) забив 300-й гол Брошнева в чемпіонатах( матч  Зоря(Берлоги)-Оболонь(Брошнів) рахунок 1-1 пізніше КДК РРФФ зарахувало  Брошневу перемогу +/-)

22 червня  в матчі  ФК"Сваричів"-ФК"Суходіл" третій  гол  забитий сваричівцем  став  300-м  для Сваричева в чемпіонаті.Автором  якого є Марчук Степан.

Також  22  червня в матчі Зоря(Берлоги)-Старт(Сл.Рівнянська) 1-4 на  85  хвилині матчу з  пенальті Бачкур Назар  забив  Берлогам 300-й мяч в чемпіонатах.

10 серпня 2014  року Атаманчук Орест"ЗІКО" на  84 хвилині матчу проти Старт(Сл.Рівнянська) забив  100-й  гол  Вільхівки в чемпіонаті

28  квітня 2013  року Шнайдер Василь на 38 хвилині  матчу  проти Бережниця(Петранка) забив 300-й гол  ФК"Перегінське" в чемпіонаті

26  серпня 2012  року Кузьмин Роман на 90+1 в матчі  проти  Чечва 3-1 забив  300-й  мяч  Ціневи в чемпіонаті

22 липня 2012  року Токарик Олег на 35 хвилині матчу  проти ФК"Сваричів" 2-3 забив 200-й мяч  Брошнева в чемпіонаті

23  вересня 2012 року   другий гол  в матчі Чечва-Карпати(В.С) 10-1 став 200-м для нижньострутинців в чемпіонаті

29 липня 2012  року  Марчук Степан  забив в матчі проти ФК"Перегінське" 3-0  200-й гол  Сваричева в чемпіонаті

13 травня 2012 року Матуляк Іван на 60 хвилині з  пенальки  забив  перший гол ФК"Вільхівки" в чемпіонаті проти КФ"Петранка" 2-5

Перші  свої  голи  у  вищій  лізі  забивали  Карпати(В.С) Слободанюк Анатолій(13.05.2012),Батур Олег(ФК"Закерничне") 28.04.2013,Понайда  Андрій(ФК"Суходіл") 34 хв проти  Чечва 2-3 11.05.2014,Марків Дмитро(Старт) 25 хв(Чечва-Старт )04.05.2014

25 травня 2014 року Бедрак Андрій(Зоря Берлоги) на 75 хвилині матчу проти  ФК"Вільхівка" 2-3 забив 3000 гол  в чемпіонаті

Переглядів: 889 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.