[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Серпень » 20 » Відбулося засідання РРФФ
21:03
Відбулося засідання РРФФ

Доводимо до вашого відома- У неділю відбудеться фінал Кубка Незалежності. Офіційні урочистості розпочнуться з 12:30, а свисток про початок матчу прозвучить о 13:00. Доречі перед та під час матчу розповсюджуватиметься брошурка-програма фінального матчу.А в перерві між таймами буде розіграно приз між власниками тих же програмок.Буде цікаво. Приходіть,приїжджайте,вболівайте та вигравайте

Футбол на цьому у неділю незакінчиться,він продовжиться матчами у другій районній лізі.Для того щоб більша кількість шанувальників футболу змогла побачити фінальний матч, матчі першості перенесено на 16:00 та 16:30.Матчі у Першій лізі не проводитимуться

Вашій увазі матчі Другої ліги,та суддівські призначення
16:00 "Сокіл" Іванівка-Ясеновець : Фк Небилів - Рибчак В
16:00 "Бережниця" Петранка : "Карпати" Дуба - Іванишин І
16:00 "Карпати" Лоп'янка : "Колос" Вербівка - Зварич В
16:00 Фк Закерничне : Фк Грабів - Гуцул В
16:30 "Верховина" Камінь : Фк Спас - Возняк І

Рішення КДК РФФ: Команду села Рівня (за два невиїзди на календарні матчі) виключено з розіграшу першості району з футболу.Всім командам які повинні були зіграти з Фк Рівня - буде зараховано технічні перемоги.
Також на засіданні КДК РФФ було розглянуто "вилучення гравця команди "Бережниця" Пульчака Назара" . Рішення КДК РФФ: Дискваліфікувати Пульчака Назара на 5 матчів.

Також на сьогоднішньому засіданні вирішено провести тур у Другій лізі в четвер 28.08.2014