Головна » 2013 » Листопад » 5 » Товариський турнір.
23:51
Товариський турнір.
ДЮСШ -перший володар Кубка памяті Матуляка Миколи Івановича.

У  неділю на стадіоні "Колос" в смт.Рожнятовівідбувся товариський турнір присвячений пам"яті Матуляка Миколи Івановича.Людини -яка великий вклад зробила в розвиток спорту в нашому районі.Як запевняють організатори турніру,що такі змагання будуть проводитися щорічно.Цього року  в турнірі зяли участь чотири колективи.Матчі проходили в дружніх стосунках.Правда були і переможці і переможені.Після офіційного відкриття в якому взяли участь селишний голова Мацевко ??? вчителі спортивної школи де працював покійний Микола Іванович , тренери Ковальчук Степан Михайлович та Мельник Роман ?.а також  син Матуляк Ігор.Після офіційної частини відбулося жеребкування.Першими на поле вийшли футболісти ДЮСШ Рожнятів (Тренер Мельник Р.) та команда  ФМК"Вільхівка"(Косів М.І)
В першому таймі вільхівчани ще чинили якийсь спротив добре підготовленій команді  зі спортшколи пропустивши   гол на контратаці.Ті моменти які мали юні вільхівчани  нереалізували .В другому таймі рожнятівці  забили ще три мячі і в підсумку перемогли 4-0 і вийшли до фіналу.
 В іншому матчі зустрілись ФМК"Горгани"(Кісілюк Б) та ФМК"Сваричів-99" основний час матчу завершився бойовою нічією 2-2.Отож переможця цього двобою визначала серія  одинадцтиметрових.Кращими в пробитті пенальок виявилися футболісти Горган 3-1.Отож Горгани вийшли до  фіналу.А ФМК"Сваричів-99"в матчі за третє місце  зустрівся з ФМК"Вільхівка"В цьому матчі як і в попередньому першими пропустили  вільхівчани  проте в другому зуміли зібратися  і спочатку зрівняли рахунок  потім знову пропустили і  на останніх хвилинах вирвали нічію.Двічі за ФМК"Вільхівку" забив Халусяк Василь.В серії пенальті  сваричівські футболісти знову  були не точними 3-1 перемога Вільхівки і бронзові нагороди(дещо несподівано) їдуть до Вільхівки.
Після цього матчу відбувся фінальний матч між  футболістами  спортшколи та  місцевими з Горган.Тут знову сильнішими стали команда ДЮСШ 2-1.
Опісля було нагородження.Нагороди вручали селишний голова та син Миколи Івановича.Окрім  медалей і грамотей які отримали команди,токож отримали свої нагороди  в номінаціях:нападаючий (Денисюк Назар) (ДЮСШ) півзахисник (Кузьмин Роман) (ДЮСШ),кращий гравець Кісіль Роман(ФМК"Вільхівка").
Організатори побажали юним футболістам нових досягнень і всі  задоволені розїхалися по домівках.Турнір вбався....До нових зустрічей на футбольних полях.

ДЮСШ(Рожнятів)- переможець турніру пам"яті Матуляк М.І     (3 листопада 2013)