ФК"Вільхівка"-ФМК"Вільхівка" 10-8 перший тайм 4-7.

ФК"Вільхівка":Петреній Михайло ,Атаманчук Руслан ,Атаманчук Василь ,Атаманчук Дмитро ,Сігачов Дмитро  ,Сігачов Микола,Данилів Василь ,Джурин Володимир. ,Ковпак Андрій  ,Ковпак Іван ,Бойчук Іван ,Ленів Микола

ФМК"Вільхівка": Атаманчук Олег ,Хортів Роман ,Матуляк Іван ,Косів Роман ,Тофан Дмитро ,Петровський Дмитро ,Дмитрів Микола ,Кулик Олег ,Матуляк Олег ,Семко  Петро ,Атаманчук Максим ,Олексин Назар,Ганцюк Андрій....

На календарі зима , в Рожнятівському районі ще проводяться футбольні баталії .
Цього разу зустрілися дві футбольні команди ФК Вільхівка та ФМК"Вільхівка" .
Початок гри був дуже напружений Фк Вільхівка не не скориставшись двома гольовими моментами нереалізувала дві пенальті, їх відбив воротар молодыжки Атаманчук Олег.
Далі гра була зовсім непохожа на гру Фк Вільхівки у вищій лізі , вони поступилися перший тайм молодшим 4-7.
В другому таймі Фк Вільхівка пішла в жорсткий пресинг, ы на досвіді перемогла Фмк Вільхівку з рахунком 10-8 , тим самим показавши  молодим гравцям ще треба вчитись.. !!!Щоб завоювати місце в основі першої команди.
Переглядів: 767 | Додав: rayko777 | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.