Головна » 2015 » Квітень » 20 » ТМ.Завершальний акорд товариських матчів
00:17
ТМ.Завершальний акорд товариських матчів

Вільховецька "Чайка" затонула  в Лімниці з  Перегінська

Вже наступної  неділі  стартують в чемпіонаті  та першості області представники нашого  району.Карпати(Брошнів)  та Лімниця(Перегінське).Кожна  з команд  вирішила  не  відпочивати  а зіграти  контрольні  товариські  матчі.Спочатку   планувалося  зіграти  обома складами,як дорослими так й  юнацькими між  собою.Проте   брошнівчачи  вирішили зіграти з  Енергетик(Бурштин) а  Перегінське  змушене  було   шукати іншого суперника.А так як   в цю неділю  всі  команди  були вже   задіяні в іграх(розпочався  вже  чемпіонат області а також  кубок  Пролісок 2015 ).Вибір  став  на  футбольній команді яка також  стартує у  першості  області в групі  "Південь" Чайка(Вільхівці).

Карпати(Брошнів) -Енергетик(Бурштин) 0-1

Лімниця(Перегінське)-Чайка(Вільхівці) 4-1(1-1)

м.Івано-Франківськ стадіон Металіст

Голи:Дорош Роман 40,Попадюк Роман 55,Пуляк Мар"ян 70,Дорош Артур  85-Чайка 20

Стартові хвилини звітної  гри  були  досить "потужні" збоку команди Чайка.Здавалося Лімниця  з  таким  натиском не  справиться і може програти  з  розгромним  рахунком.Суперник  атакував проте швидкого голу  забити не  вдалося.Успішно  Перегінське  оборонялося до  20  хвилини  матчу.За  суперника  також  зіграв  й  вітер  який в першому  таймі "дув" в сторону  Лімниці.Коли пропустили першого голу  здавалося  все"посиплеться"команда.Іншої  думки  був один з  братів Дорошів -Роман,який на 40 хвилині відновив  рівновагу.Так й закінчився  перший  тайм.На  другий  тайм  "Олексійович" поміняв  воротарів.Семковича замінив Котовус.Також тренер  змінив  розташування гравців  на поле,що дало змогу  ефективніше  зіграти.В другому  таймі Лімницю не можна  було  впізнати.Через  десять  хвилин  після поновлення  гри Попадюк  виводить  свою  команду вперед.На  70  хвилині свій черговий  гол  у  футболці Лімниця забив Пуляк,а добив  суперника за пять хвилин  до закінчення матчу  Дорош Артур пробивши  дуже  сильним  ударом з  району кутового.З поміж  цих  забитих голів, ще  таку  кількість  моментів  футболісти  змарнували.Отже заслужена перемога.Перша  впевнена яка  дає  надію.Вже  в неділю серйозний  матч в  Бурштині,який  сьогодні  переміг  Брошнів.

Пуляк Мар"ян 3 голи в 3 матчах

***

Минулої  пятниці юнацький  склад Лімниці  в рамках  підготовки до першості  провів контрольний поєдинок проти переможців другої ліги  району Карпати(Дуба).Знову  юнаки  виявилися сильнішими від  своїх  суперників вигравши  3-0.

Лімниця(Перегінське) юн.-Карпати(Дуба) 3-0