Головна » 2014 » Березень » 22 » ТМ.Місцеве дербі
00:02
ТМ.Місцеве дербі

Дубль Локатиря приносить вольову перемогу ФК"Перегінське"

Сьогодні  на стадіоні Чечва відбувся один з довгоочікуваних матчів.Кращі команди рожнятівщини КРОНО-Карпати та ФК"Перегінське"  в  період  треніровочних зборів провели товариську зустріч.Цього матчу давно  очікували як вболівальники  так і експерти.Адже не дивно Брошнів  вже не перший рік виступає в еліті  обласного футболу,куди  останнім часом стрімко рветься Перегінська команда.Цей матч мав  практично  дати оцінку  на що  здатна  теперішнє ФК"Перегінське" потенціал брошнівської команди нам  відомий.Незважаючи на  статус матчу  вболівальників зібралося як для цього  часу  досить нормально.Отож  кого в складах команди побачили сьогоднішні глядачі присутні на  стадіоні.

ФК"Перегінське"-КРОНО-Карпати(Брошнів-Осада) 2-1(0-0)

21 березня 2014 стадіон "Чечва" с.Н.Стутин t- +18

150 глядачів

Голи: Януш Орест 71 хв.

Локатир Олег 75 хв

Локатир Олег  80 хв

ФК"Перегінське" Локатир Іван(Дранчук Роман 46),Люклян Олег,Мельничук Тарас(Кулик Петро 55),Гребінський Ігор,Локатир Святослав,Стоцький Роман,Курташ Роман(Дорош Артур 85),Локатир Олег,Іванишин Юрій(Кулик Михайло 75),Соломчак Ярослав(Вірстюк Роман 60).

заміна: Дранчук Роман,Вірстюк Роман.

КРОНО-Карпати(Брошнів-Осада):Атаманчук Любомир,Перепічка Олег,Громоляк Андрій,ЛяховичМикола(Волошинович Зеновій)Барановський Олег(Мельниченко Микола),Покачайло Ромуальд,Драган,Яворський Ігор,Головінський Любомир,Януш Орест,Христонько Ігор(Качак Назар)

Сам матч проходив в  дуже цікаво.Брошнівчани  грали досить спокійно і контролювали матч.Декілька разів мали слушну нагоду  вийти вперед проте надійно грав воротар  перегінчан Локатир Іван.Декілька разів по справжньому виручав команду.В другому таймі тренери  зробили  ряд замін.Хотіли провірити весь арсенал який є в їх активі.За стилем гри команди  відрізнялися одна від одної.Брошнів грав більше в технічний футбол втой же час перегінські футболісти в силовий.Так тривало до середини другого тайму.В одній з атак футболість  Карпат  зігравши на випередження  і з поміж двох захисників зумів  вискочити  один на один з воротарем, Дранчуком Романом який  вийшов в другому таймі замість Локатиря,зумів відкрити рахунок. 0-1.Йшла 71 хвилина матчу .Десь приблизно  3-5 хвилин  і рахунок зрівнює Локатир Олег а через якийсь час  забиває другий мяч і приносить перемогу своїй команді.

.....

...

...

...

Президент ФК"Перегінське" був стриманий у висловлюваннях.Проте  декілька слів таки сказав.

Як Вам сьогоднішня гра?

Треба тренуватися...це ще не результат... і треба настроюватися на кожну гру...

Чи задоволені сьогоднішнім результатом?

Не врезультаті справа...

Чи задоволені  Ви грою ваших  гравців?

Потрібен час щоб зігралися...

Що можете ще сказати?

Треба грати і вигравати щоб бути  першими...

..................................................................

Вдалося також  поспілкуватися  після матчу з тренером КРОНО-Карпати.

Василь Михайлович як Вам гра?

По грі важко сказати,це перший раз команда вийшла на трав"яний покров.

Чи здивував Вас результат?

Чого  здивував?ні не здивував.

Чи може ФК»Перегінське» грати в чемпіонаті (вища ліга) області?

Та  звичайно  що може.Досить  хороша команда , навіть мови намає…

..........................................................................................

Незмогли ми  залишити позаувагою і  сьогоднішнього героя матчу завдяки  якому ФК"Перегінське" сьогодні переміг.Це Локатир Олег.

Олеже...Вітаю...Як гра...?

Дякую...Важко давалася...Брошнів непоганий але й ми починаємо  знаходити взаєморозуміння...

Сьогодні в матчі не  брав участі провідний гравець  команди Карпати-Волошинович Ростислав.За матчем він  дивився в ролі глядача.Нам вдалося  коротеньпо  поспілкуватися відносно  цього матчу.

Декілька слів про сьогоднішню гру?Ти сьогодні не вийшов? Вчім справа?Як виглядало збоку?

Скажу Вам так команда ще не готова ,ми сьогодні перший раз вийшли на футбольне поле!З понеділка наші тренування будуть проходити в с.Брошнів (це наш запасний садіон)!Я думаю наступні 2 тижні ми будемо працювати з мячами !Не грав сьогодні тому що маю невеличку травму і вона не позволяє мені грати на всі 100!!!

Гра була рівною навіть в деяких моментах Перегінськ нас переграв , але ми з цього трагедії не робимо тому що це перша товариська наша гра ,як казав мій знайомий "СЕЗОН ПОКАЖЕ"!

Переглядів: 1080 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.