Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Лютий » 3 » ЧР.Підсумки-3 Горгани(Рожнятів):Бронза завойована в останній момент
19:45
ЧР.Підсумки-3 Горгани(Рожнятів):Бронза завойована в останній момент

Per aspera ad astra(Через терня до зірок)

Минулий  футбольний  сезон  для  команди Горгани(Рожнятів) виявився несподівано досить успішний.Підопічні П.Семотюка  в  останню  секунду  вскочили на пєдестал.В  останньому  матчі  вирвавши  перемогу в  надскладному   поєдинку( як  вони  самі  про  це коментували) проти ФК"Вільхівка" забивши  гол  на   останніх  хвилинах  матчу.

Рожнятів  кожного  року  ставить перед  собою  максимальні  задачі на  сезон.Так і на  початку  2014  року завданням  команди:-успішні  виступи на  районому  рівні.Хоча  стартові  матчі  райцентрівських  футболістів   виявилися невдалими.В  першому  турі  вони  зустрічалися в с.Брошнів  проти  команди Оболонь і  поступилися 0-1 пропустивши в  дебюті  матчу на  25 хвилині.Цей  матч  також  запамятався   невеличким  скандалом між  деякими  гравцями  обох команд які в  підсумку  були вилучені з  поля арбітром матчу Віталієм Цюпою.Нелегким  був  матч  другого туру  в Сваричеві де  господарі   перемоги  4-1.Дивлячись на  турнірну  таблицю  після  цих  матчів Горгани  займали   передостаннє  місце.В третьому  турі Горгани  приймали  Лімницю з  Ясеня.Швидкий  гол  забитий з  пенальті  Романом Тренчуком  на  1 хвилині  матчу  а  також  другий   на  останній  доданій  до  першого тайму від Ліпатова Михайла дозволив  святкувати  першу перемогу в сезоні.І здавалося що  Рожнятів  "прорве" адже наступним  суперником    з  яким  мають зіграти:-  дебютант  ліги Старт (Сл.Рівнянська).Ніхто  не  брав до  уваги й  той факт що  останні  вже  встигли перемогти  Чечву та Оболонь  в  гостях.Приїхавши  до  Слободи  явним  фоворитом пари в підсумку   отримали програш.Винуватими   в  цій  поразці  зробили не  підготовлене належним  чином  футбольне  поле  та   неадекватні  дії  арбітра

.Як  би там не  було  але  ця  поразка  залишала  їх  в  нижній  частині  таблиці.Наступні  два  тури  святкували  перемоги.В сьомому  турі  був  принциповий  матч проти  Ціневи де програли 0-1.Після  цього  матчу   футболісти потехеньку  матч за  матчем  просувалися  все вище  в  турнірній  таблиці а  також ще  їм  допомагало  невдалі  виступи  суперників.Хоча й  рожнятівці  втрачали  дорогоцінні  очки  в  матчах де не мали  права  втрачати.Вже  під  завершення  чемпіонату за  три  тури кінця  рожнятівці  вийшли на  третю  сходинку.Згодом  після  нічії   проти  Чечви 3-3 вони знову  опустилися на  четвертє  місце.

До  останнього туру підійшли у  не визначеному  стані.Варіанти  були різні.Від  Слободи(третє  місце)  відділяло їх   три очки Вільхівка  пята відставала на  одне  очко.Найгіршим  підсумком  могло  бути програш  від  Вільхівки і  пяте  місце.Виграш   від  Вільхівки давав  надію,але не  все  від  них залежало.Тому для них  виявився  з усіх  варіантів найкращий. Виграш у Вільхівці і  прораш  Слободи   від Ціневи дарував  Рожнятову   бронзові нагороди  чемпіонату.

Отож  на протязі  декількох  років  старань рожнятівці все ж таки здобули  нагороди  чемпіонату.Багато  старань і  своїх знань у  загальну перемогу команди  вклав  їх  тренер  П.В.Семотюк який  був завжди з командою і вміло  керував  діями  гравців які й забезпечували   прийнятний  результат.

Найбільше  постарався Ревуцький  Микола який  забив  17   мячів.Окрім  нього   ще 11 гравців  радували своїх вболівальників  забитими  мячами.Всього  команда  забила  41  гол.Пропустила в свої ворота 26.Найбільше  в  одному  матчі   по  шість  забивали у ворота  Вільхівки(6-1) Берлоги(6-0) та Суходіл(6-3).Найбільше  в  одному  матчі пропустили  від  Сваричева(1-4).Вкожному з  матчів перших  пів години  рожнятівці  забили  10  мячів і  також  10  пропустили в  стартові  хвилини.Найбільше  мячів   забили  у  відрізку  від 75-85  хвилини 8  мячів. Перший  гол  в чемпіонаті  забив  Волощук  Володимир  в  матчі  проти  Сваричева. Останнім  відзначився у ворота  Вільхівки Ревуцький  Микола на  84  хвилині.Чотири рази   футболісти Горган пробивали пенальті три  з яких  реалізували.Двічі до  позначки підходив Тренчук Роман в  однову  випадку   був  точним у  матчі проти Ясеня і  схибив   проти Сл.Рівнянської. Ще  дві пенальки пробивали в  одному  матчі проти  Вільхвки обидва рази точно.По голу  забили Джус Марян та  Яремчук Назар. Два  рази  били  пенальті у їхні ворота. Гутак Петро з ФК"Суходіл"  пробив  мимо а  Жаровський Олег(Оболонь) був  точним.  По  чотири  голи в  одному  матчі   забили  Ліпатов Михайло  та Ревуцький  Микола.В активі  Миколи  є  один  хет-трик і  два  дублі. Михайло   також   відзначився  дублем.Більше  статистики  можете  бачити в  таблицях  нижче:

Результати матчів команди Горгани(Рожнятів)