ПР-15.Після 19 турів.Бомбардири - 28 Вересня 2015 - Футбол Рожнятівщини
П`ятниця, 02.12.2016, 23:05
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Вересень » 28 » ПР-15.Після 19 турів.Бомбардири
16:37
ПР-15.Після 19 турів.Бомбардири

Після  19  турів в першості безаперечним  лідером є ФК"Закерничне" та  Сівка(Креховичі) які й  розіграють звання найсильнішого. За  третю  сходинку   таблиці  побореться ФК"Небилів" та Лімниця(Ясень). Решта команди  середнячки першості які в залежності від  результату  будуть  мінятися позиціями не  вище  пятого  місця.Серед  бомбардирів лідерство  утримує  Кісіль Роман(ФК"Закерничне") на  третьому  місці   одноклубник  Романа Халус Володимир в активі  якого  15  точних  ударів.Поміж них на другу сходинку   став  Надрага Микола   завдяки  точним 6  ударам в матчі проти ФК"Вільхівка-2".Всього в 114 матчах  забито 484  голи. Що в середньому становить  4,25 за матч.Якщо так  буде  продовжуватися  й  надалі  то  в наступному  20  турі  ми зможемо побачити  500  мяч першості.Всього до  500  треба  16  мячів.Більш  ніж  реально...

ПР-15.

    И В Н П Мз Мп О
1 ФК"Закерничне" 19 16 2 1 84 21 50
2 Сівка(Креховичі) 19 16 1 2 57 18 49
3 ФК"Небилів" 19 13 3 3 50 29 42
4 Лімниця(Ясень) 19 12 2 5 44 27 38
5 Карпати(В.Струтин) 19 6 4 9 34 34 22
6 Карпати(Дуба) 19 6 3 10 40 45 21
7 Колос(Вербівка) 19 6 3 10 33 42 21
8 Бережниця(Петранка) 19 5 4 10 32 32 19
9 ФК"Сливки" 19 5 3 11 30 49 18
10 ФК"Вільхівка" 19 4 6 9 26 71 18
11 ФК"Спас" 19 5 1 13 23 52 16
12 Сокіл(Іванівка) 19 3 2 14 31 64 11

ПР-15. Бомбардири

Гравець Команда Голи С пен.
Кісіль Роман ФК"Закерничне" 23  
Надрага Микола Лімниця(Ясень) 20  
Халус Володимир ФК"Закерничне" 15  
Шумей Тарас Карпати(Дуба) 15  
Чічак Андрій ФК"Небилів" 13  
Пуляк Володимир Бережниця(Петранка) 12 (1)
Вагелевич Роман ФК"Сливки" 10  
Гринишин Андрій Сокіл(Іванівка) 10  
ЛунівВасиль Сівка(Креховичі) 10  
Ткач Володимир Сівка(Креховичі) 10  
Стефанюк Василь Колос(Вербівка) 9  
Угриновський Тарас Сівка(Креховичі) 9  
Бойко Дмитро Колос(Вербівка) 8  
Сороцький Василь ФК"Небилів" 8  
Андрейчук Артем Сівка(Креховичі) 7  
Глинка Олег ФК"Закерничне" 7  
Кос Юрій Лімниця(Ясень) 7  
Кулик Михайло ФК"Небилів" 7  
Ткачук Руслан Карпати(В.Струтин) 7  
Кулик Олег. ФК"Закерничне" 6  
Матуляк Іван ФК"Вільхівка" 6  
Пушкар Віктор Карпати(В.Струтин) 6  
Станкевічус Руслан Карпати(В.Струтин) 6  
Халусяк Василь ФК"Закерничне" 6  
Гнатів Ростислав ФК"Сливки" 5  
Гринишин Тарас Сівка(Креховичі) 5  
Гриців Віталій ФК"Сливки" 5  
Капраль Євген Сівка(Креховичі) 5  
Михно Тарас Карпати(В.Струтин) 5  
Пуляк Марян Бережниця(Петранка) 5  
Рожко Василь ФК"Небилів" 5  
Стефурак Микола Бережниця(Петранка) 5  
Халус Петро ФК"Закерничне" 5  
Андрейчук Дмитро ФК"Небилів" 4  
Библів Андрій Карпати(Дуба) 4  
Библів Віталій Карпати(Дуба) 4  
Гринчак Вадим Лімниця(Ясень) 4  
Дубровний Михайло ФК"Спас" 4  
Мазничка Любомир ФК"Спас" 4  
Максимів Назар ФК"Спас" 4  
Микуляк Руслан ФК"Спас" 4  
Слободенюк Анатолій Карпати(В.Струтин) 4  
Федоришин Юрій Лімниця(Ясень) 4  
Цюпа Ростислав Сокіл(Іванівка) 4  
Єпішкін Роман Карпати(Дуба) 3  
Іванцівський Марян ФК"Закерничне" 3  
Абрам Богдан Сівка(Креховичі) 3  
Андрейчук Віталій ФК"Небилів" 3  
Гриців Роман Колос(Вербівка) 3  
Гулій Михайло ФК"Небилів" 3  
Дмитрів Микола ФК"Вільхівка" 3  
Драч Михайло Колос(Вербівка) 3  
Колодніцький Володимир ФК"Закерничне" 3  
Котик Андрій Колос(Вербівка) 3  
Кулик Олег ФК"Вільхівка" 3  
Кулик Петро ФК"Закерничне" 3  
Михайлів Дмитро Сокіл(Іванівка) 3  
Олексин Назар ФК"Вільхівка" 3  
Остапов Вячеслав Карпати(Дуба) 3  
Підкович Тарас Колос(Вербівка) 3  
Павлович Іван Сокіл(Іванівка) 3  
Рабуцький Іван Сокіл(Іванівка) 3  
Стефанишин Віталій Карпати(Дуба) 3  
Іванишин Руслан ФК"Сливки" 2  
Атаманчук Руслан ФК"Вільхівка" 2  
Батур Олег ФК"Сливки" 2  
Бендак Роман ФК"Вільхівка" 2  
Библів Назар Карпати(Дуба) 2  
Волошин Василь ФК"Закерничне" 2  
Гринчак Василь ФК"Сливки" 2  
Гутак Андрій ФК"Спас" 2  
Гуцул Василь Карпати(Дуба) 2  
Джус Володимир Бережниця(Петранка) 2  
Дмитришин Василь Карпати(Дуба) 2  
Драч Ярослав Лімниця(Ясень) 2  
Корнутич Андрій ФК"Небилів" 2  
Кос Василь ФК"Сливки" 2  
Кравців Володимир Сокіл(Іванівка) 2  
Кульчицький Тарас Бережниця(Петранка) 2  
Лаврів Сергій Бережниця(Петранка) 2  
Мельник Богдан ФК"Закерничне" 2  
Оглобин Іван Сівка(Креховичі) 2  
Петровський Ярослав Колос(Вербівка) 2  
Ріпей Михайло ФК"Закерничне" 2  
Сеничів Дмитро Бережниця(Петранка) 2  
Сенюк Андрій ФК"Небилів" 2  
ТомківАндрій Сокіл(Іванівка) 2  
Фединяк Ярослав Лімниця(Ясень) 2  
Федорко Микола Карпати(В.Струтин) 2  
Чулупин Володимир ФК"Спас" 2  
Шпилька Микола ФК"Закерничне" 2  
Атаманчук Максим ФК"Вільхівка" 2 (2)
Іванишин Андрій Карпати(Дуба) 1  
Арбайтер Назар ФК"Закерничне" 1  
Бігун Богдан Карпати(В.Струтин) 1  
Боян Дмитро Карпати(В.Струтин) 1  
Волощук Василь Сокіл(Іванівка) 1  
Гемба Віталій Карпати(В.Струтин) 1  
Годованець Микола ФК"Спас" 1  
Годованець Юрій Лімниця(Ясень) 1  
Гулич Андрій Бережниця(Петранка) 1  
Корда Андрій ФК"Сливки" 1  
Косів Роман ФК"Вільхівка" 1  
Кравець Олег ФК"Спас" 1  
Кулик Андрій ФК"Небилів" 1  
Легдан Тарас Сівка(Креховичі) 1  
Локатир Любомир Сокіл(Іванівка) 1  
Максимець Руслан ФК"Вільхівка" 1  
Малинич Микола Колос(Вербівка) 1  
Матуляк Олег ФК"Вільхівка" 1  
Надрага М.М. Лімниця(Ясень) 1  
Олексюк Роман Лімниця(Ясень) 1  
Пилипів Петро ФК"Небилів" 1  
Пліщ Михайло Лімниця(Ясень) 1  
Пронів Анатолій Сівка(Креховичі) 1  
Пронів Олег Сівка(Креховичі) 1  
Сігачов Микола ФК"Вільхівка" 1  
Семко Петро ФК"Вільхівка" 1  
Семкович Іван ФК"Закерничне" 1  
Семкович Василь ФК"Закерничне" 1  
Скрипка Олег ФК"Закерничне" 1  
Стасів Іван Сокіл(Іванівка) 1  
Стасюк Юрій ФК"Сливки" 1  
Томас Ярослав Сівка(Креховичі) 1  
Угриновський Ярослав Сівка(Креховичі) 1  
Фіняк Іван Бережниця(Петранка) 1  
Файфрук Володимир ФК"Небилів" 1  
Федишин Микола Сокіл(Іванівка) 1  
Федорович Володимир Сівка(Креховичі) 1  
Цебер Роман Карпати(В.Струтин) 1  
Шкворак Михайло Колос(Вербівка) 1  
Шолопак Віталій Лімниця(Ясень) 1  
Шумей Іван Карпати(Дуба) 1  
Країло Андрій ФК"Закерничне" 1 (1)
Переглядів: 700 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz