Сваричів - Лімниця(Перегінське) - 2:1 (0:0)

Голи:
0:1 - Яцук Петро, 82
1:1 - Марчук Степан, 85
2:1 - Марчук Степан, 88

Вже  менше  як  два  тижні  залишилося до  старту в  першості області.Свою  підготовку розпочала Лімниця(Перегінське).Минулорічний  досвід показав що  суто  своїм  резервом з місцевих  виконавців ставити  серйозні   завдання  не можна.Тому керівництво  команди  вирішило запросити до команди ряд гравців для  підсилення,щоб  можна  ставити  якісь  завдання.Минулої  суботи вперше  цього року зібралися гравці на товариський  матч проти  ФК"Сваричів" останні вже   один  матч  цього року провели проти ФК"Голинь" поступилися у Сваричеві 0-1.Були  вже  більш зіграні ніж  їхні суперники.Якщо  відверто  то  матч не  сподобався,багато  браку в обидвох  суперників.Матч розпочався обережно.Проте в  одній  з атак  сваричівців травмувався  захисник  Лімниці не без  добопоги Русаль  Валерія який  необережно  наступив   тому на нагу.Зіграли  десь  до  5  хвилин.Захисник змушений  покинути поле.Те  все  чим  запамятався  перший  тайм.

В другому  таймі заграли  троха активніше як  одні так і  другі.На  лівому фланзі добре зіграв новобранець  Лімниці Попадюк Роман який  декілька  разів  проходив  своїх  суперників на  досвіді.Комбінаційно   Роман зіграв з  Семковичем Миколою які  наблизившись до  воріт  суперника пробивав впритул воротар виручив.Багато  було  фолів.В  одному   такому з  моментів знову  Русаль небезпечно   зіграв проти Ріпей Ярослава наслідком  чого  стало  вибите  коліно.Фолили  й  гравці Лімниці поблизу  своєї  штрафної  площі.Проте  штрафні  удари Марчука Степана загрози не носили.Здавалося  матч так  і закінчиться нульовою нічією.Але ні знову  гарно  флангом  пройшли Семкович  та Попадюк останній  пробивав по  воротах  зрізався і получилася передача  на   самотнього   Яцука Андрія який  і переправив  мяча в сітку  воріт використавши  чи не єдиний свій момент в  зустрічі. Йшла  82 хвилина.Через  декілька  хвилин   нова  атака  мала  завершуватися  взяттям  воріт   Сваричева віддай  пас  на Пуляка Маряна який  відкривався і  був у  більш  вигідній  позиції  ніж гравець  який  пробивав  сам.Отже реальну нагода  збільшити рахунок  втратили.Тут  контратака в  якій Марчук  "тікає" відж захисників Лімниці і зрівнює  рахунок. на 85 хвилині матчі.Подумалося  закономірний  рахунок.Іншої  думки  був  Марчук Степан який   парашутом перекидує  воротаря Семковича Василя  і робить  рахунок  2-1 на користь  Сваричева за  дві хвилини до закінчення  матчу.

Що ж  перший   свій  збір  Лімниця і тоавариську  гру програли зате ця гра показала  для  тренера Халус Дмитро помилки  над  чим  треба  працювати а  також  побачили  хто "тяне" в цій  команді грати в обласних змаганнях.Вже сьогодні 14 квітня  Лімниця  зіграє  свій  другий  матч в рамках підготовки до  сезону суперником   їх будуть  футболісти ФК"Тужилів"