Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Квітень » 16 » Лімниця(Перегінське):Дублі Пуляка та Здерка приносять перемогу
00:57
Лімниця(Перегінське):Дублі Пуляка та Здерка приносять перемогу

Пуляк Мар"ян приносить перемогу  для Лімниці

Сокіл(Голинь)-Лімниця(Перегінське) 0-2(0-0)

15 квітня 2015 с.Голинь

Голи:Пуляк 56,82

Триває  підготовчий період до  старту  в  першості  області  команди Лімниця(Перегінське).Так після  робочого дня в середу  на запрошення Лімниці  зіграти  товариський  матч  відгунулася команда  Сокіл(Голинь).До  цьогорічних  змагань  перегінчани   підходять  з іншими  настроями і планами на сезон.Хоч   підготовка до  сезону  дещо затягнулася і тепер  мусять наздоганяти  втрачене.Одночасно і підбирати  склад і  проводити треніровочний процес.Так на звітку гру проти  Голиня в порівняння з  минулою проти  Сваричева вийшло багато нових  гравців,які  себе добре зарекомендували.Хоча   гра  команди  ще  далека до  ідеальної адже  гравцям  потрібен  час  щоб зігратися але як "кажуть" проблиски є.Головиний  тренер Дмитро Халус  в  стортовий  склад  на цю  зустріч  виставив шість  нових  гравців: у ворота Котовуса Івана,в  захисті Палія Тараса,в центрі зіграли  два  брати Дороша Роман та Артур,це  дало змогу  відрядити Пуляка  Маряна  в напад в порівнянні  з  грою в Сваричеві де  Марян грав в центрі.Допомогати в нападі до  Пуляка  тренер  поставив  лідера  молодіжки Здерка Руслана.Передним захисником  впевнено зіграв Шпилька Микола.Підчас  гри  тренер  також  ще   випустив  ряд  гравців  із  молодіжного  складу які   нічим не поступалися   дорослим своїм колегам.

Сама гра як  такою   видовишною  не  була.Багато  боротьби в  центрі поля.Хоча декілька  нагод забити гол Лімниця втратила.Так в одному з  епізодів  після  пострілу  лівого півзахисника  Лімниці  суперників від забитого голу врятувала  поперечина.Не наважувався   брати  ініціативу в "свої ноги"Пуляк.Часто перебуваючи в  зручній  позиції,щоб бити  віддавав пас.Адже й  не дивно  що  прийшовши  в нову для себе команду не смів  відразу  брати  лідерські  якості на себе.Це  ж  перша   команда  за  яку  він  виступає крім  рідної Петранки.Набагато  впевненіше    почувався Попадюк Роман,який  багато раз  брав  ініціативу на себе.Швидкими "моторчиками команди" були  Дороші які  ДУЖЕ старалися і  віддалися грі  на  всі 100%.Перший  тайм  так і закінчився  нульовою  нічією.Другий  тайм "Олексійович" так називають   тренера  в команді  вніс корективи а  також  "підбодрив" Пуляка грати  у свій для його  манери  футбол.Чекати довго не  довелося.Вже на 11  хвилині  другого  тайму "пушка" Мар"яна  і Лімниця  повела в  рахунку.Продовжує  атакувати. Контратаки  госодарів  великої загрази не носили.Хоча  в одному  з  епізодів удар нападника під перекладину  Котовус перевів на кутовий.В іншому моменті   здавалось  просте зіткнення,проте  поле змушений був покинути  Шпилька Микола.Замість нього на поле  вийшов  молодий Попович який  досить  впевнено  відіграв.Лімниця  продовжує  атакувати  багато  старався Попадюк а  також  надійно грав Палій який  моментами  підключався навіть до  атак.На  37  хвилині Марян вистрибнувши вище  всіх  забиває  другого  мяча   за  Лімницю   чим  робить  рахунок для  своєї команди 2-0. Через  пару хвилин  міг  оформити   й  хеттрик.Проте  мяч по  зрадницьки  перескочив  через  ногу.Мав забивати в порожні  ворота.Фінальний  свисток  арбітра  зафіксував першу перемогу  Лімниці  в  цьому  році.Надіємося  що   так й  продовжуватимуть в чемпіонаті.

Чечва(Н.Струтин)-Лімниця ю. 1-3(0-2)

14 квітня 2015 с.Н.Струтин

голи:Якимів Роман(Чечва) 64-Здерко Руслан(Лімниця) 10,12, Зозук Петро(Лімниця) 73

Це  перший  матч   молодіжки   Лімниці.Ця команда  це  майбутнє  великої команди,яка  надіємося з  часом    буде приносити  славу  Перегінському футболу.Весь  склад  сформований з  місцевих  хлопчаків.Які в минулому  році  виступали як в Лімниці так  і ФК"Перегінське" і  обидка колективи  в  своїх  групах   виступили  досить пристойно.Тому  звітна  зустріч  в  Струтині  не  викликала  занепокоїння.Стартовий  свисток  і   юнаки  незважаючи на те  що  їх  суперники   значно  доросліші заграли  більш ніж  впевнено.Виграючи  багато  єдиноборств.Раз заразом  наближаючись до  воріт  суперника.Граючи в першому  таймі проти  вітру багато  зробили   гострих  атак. Так в  одному з  моментів  дещо  несподівано як і для  Струтнців  так і  глядачів,яких  було   біля  восьми десятків,в штрафну   ввірвався  Здерко Руслан обігравши захисників зблизившись з  воротарем не став  відразу бити по воротах а  зігравши як  досвідчений нападник,положивши на "замасі" воротаря і аж  тоді  пробив по порожніх воротах.0-1 йшла 10  хвилина матчу. Невірилося.Замовк  "бубен" нижньострутинців.А через  дві  хвилини Руслан  робить  дубль.Впритул  рострілював  ворота  Король Дмитро-пробив  вище.Ніхто  несподівався на  таку гру від юнаків. Дивитися  цей  у виконанні  молодих  ще   гравців  Лімниці,які  показували  зовсім  дорослий осмислений і змістовний футбол було  досить приємно.

Другий  тайм в грі  практично нічого не поміняв."Діти" як  вважали   суперники не давали  зіграти   господарям   так як вони  звикли.Вони їх  просто "перебігали".Важко  також  було  в другому  таймі  через сильний  вітер,який  недавав   точно  зробити чи передачу  чи пробити по  воротах.В одному з  моментів "втік" від захисників Якимів  Роман  який відквитав  один  мяч.Не  виручив в  цьму моменті   воротар Лімниці Мельник Андрій.В попередніх  епізодах    декілька  раз  виручав.Були моменти  що  вболівальники господарів "взносили  руки  вгору" бачачи  вже  мяча в сітці воріт.Андрій виручав.Відразу  після пропущеного  мяча  тренер   поміняв воротаря  випустивши на  поле   гравця  2000 року народження.Який  також досить  впевнено почувається в  "рамці" На 73  хвилині  після вкидання  із-за бокової найспртнішими  виявилися  гості і  Зозук Петро  прийнявши  м"яча сильно пробив  і  рахунок  став  1-3.Через  декілька  Лімниця  мала можливість збільшувати рахунок.Вихід  три в один  завершився неточним  ударом.Отже  фінальний свисток  зафіксував  впевнену перемогу,що дає  надію  також  на успішні виступи і в  першості.

Переглядів: 1025 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.