ЛЧ.Прев"ю фіналу - 30 Листопада 2013 - Футбол Рожнятівщини
Вівторок, 17.01.2017, 15:53
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Листопад » 30 » ЛЧ.Прев"ю фіналу
00:44
ЛЧ.Прев"ю фіналу
Хто з братів Курташів  отримає кубок?
Осінь добігає до свого завершення також до свого фінального  завершення  наблизився турнір ліги чемпіонів.Отже в  неділю в перший день зими в місці Бурштині  зіграють фінальний матч команди ФК"Станькова" та ФК"Перегінське"Особливого представлення  команд немає потреби адже  цей матч для них в цьому розиграші  буде вже третім.Якщо в перших двох матчах які команди зіграли було  зафіксовано дзеркальні результати.Так в Перегінську в 3 турі першими  забили гості а в підсумку поступилися 1-2.З таким самим рахунком завершилася зустріч в Станьковій  гол  забитий на 30" секунді матчу  господарі відповіли двічі.Отже  до цього  матчу суперники  підходять добре знаючи один одного.В чому тут є плюс  а в чому мінус?Як плюсом  так і мінусом є те що команди знаючи слабкі сильні сторони суперника розпочнуть бій без розвідки,або  будуть грати обережно.Також варто відзначити  що у фінал ввійшли  два представники з однієї групи,які по суті виявилися на голову сильнішими від інших чемпіонів районних першостей.  
Отже в якій бойовій формі підходять суперники до  матчу року?
ФК"Перегінське" має деякі втрати це перш за все джокер команди Соломчак Ярослав який в матчі 1/4 фіналу з Прутом(Видинів) зазнав травми.Також матч не зіграє Волощук Володимир.Останнього у фіналі  замінить Остапюк Ігор,а якості джокера в останніх матчах взяв на себе Тринчук Андрій який в трьох зіграних матчах забив тричі.
Який стан футболного клубу з Станькової важко сказати знаємо лише те що в розпорядженні головного тренера  комади є 17 гравців які можуть вийти на полу в недільному матчі.
Зараз ще раз згадаймо як команди йшли до цього фіналу:


ФК"Перегінське"-Свіча(Міжріччя) 3-1  (Ковальчук Т,Єжижанський О.,Соломчак Я.)
                             ФК"Станькова"   2-1 (Соломчак Я.,Петрів О.)
                             Свіча(Міжріччя)  3-1 (КовальчукТ, Петрів О,Семчій І.)
                             ФК"Долина"        3-3 (Тринчук А.,Єжижанський О.)
                             ФК"Долина"        3-1 (Курташ Р-2)
                             ФК"Станькова"   1-2 (Соломчак Я.)
1/4                         Прут(Видинів)    3-1 (Соломчак Я.,Єжижанський О,Курташ Р)
                               Прут(Видинів)   5-2 (Єжижанський О,Петрів О.,Семчій І.,Яннік,Тринчук А.)
1/2                       Отрада(Глибівка) 3-0 (Тричук А,Єжижанський О-2)
                            Отрада(Глибівка) 1-1 (Тринчук А)

Бомбардири: 25 мячів Єжижанський О -6
                                           Тринчук А  4
                                          Соломчак Я-4
                                               Петрів О-3
                                              Курташ Р-3
                                        Ковальчук Т-2 
                                               Семчій І.-2 
                                                   Яннік -1


ФК"Станькова"  Свіча(Міжріччя)    3-0 (Гнатківський Т.,Козій В.,Яців І.)
                            ФК"Перегінське"   1-2 (Федоренко М.)
                            ФК"Долина"          3-1 (Яців І.,Магас В.,Сас Р.)
                            ФК"Долина"          0-2
                            Свіча(Міжріччя)    3-2 (Яців І.-2 Федан О)
                            ФК"Перегінське"   2-1 (Яців І.,Зелінський І.)
1/4                 Каменяр(Сирафимці)   2-0  (Яців І.,Гнатківський Т)
                      Каменяр(Сирафимці)   1-1 (Романів Т)
1/2                 Кремінь(Пістинь)         3-2 (Яців І.-2 Федоренко М.)
                      Кремінь(Пістинь)         0-0  Відеогляд 

Бомбардири: 18 мячів Яців І- 8
                                 Гнатківський Т-2
                                 Федоренко М-2
                                 Зелінський І-1
                                 Романів Т-1
                                 Федан О-1
                                 Магас В-1
                                    Сас Р-1
                                Романів Т-1
                                   Козій В-1

Рожнятівщина & Калущина

2005 р. (1/8 фіналу). ФК Підгірки" - "Чечва" Нижній Струтин - 2:0 і 1:1 (ФК "Підгірки" представляли Калуш)

2007 р. (1/8 фіналу). "Оболонь" Брошнів - "Рух" Вістова - 1:0 і 2:3 (Брошнів дискваліфіковано за порушення регламенту)  

2008 р. (1/8 фіналу). "Оболонь" Брошнів - ФК "Підгірки" - 0:0 і 1:1  (ФК "Підгірки" представляли Калуш) 

2009 р. (група). "Штурм" Сівка-Калуська - "ЛІР-Буд" Сваричів - 2:1 і 1:2  

2010 р. (група). "Рух" Вістова - "Лімниця" Перегінське - 0:0 і 1:2

2010/11 рр. (група). ФК "Тужилів" - ФК "Цінева" - 4:1 і 3:0     

2011/12 рр. (група). ФК "Цінева" - ФК "Тужилів" - 0:1 і 1:3

2012/13 рр. (група). ФК "Перегінське" - ФК "Станькова" - 2:1 і 1:2 


Переглядів: 789 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz