Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Грудень » 7 » ЛЧ.Колос(Цінева) друга команда області серед районних чемпіонів....
19:24
ЛЧ.Колос(Цінева) друга команда області серед районних чемпіонів....

Колос(Цінева) - Оскар(Підгір"я) - 0:2 (0:1)

07.12.2014. ЛЧ.Плей-офф. Фінал. 1000 глядачів.

Суддя: Дебенко Ігор

Голи:
0:1 - Герин Назарій, 1
0:2 - Дмитрів Павло, 90

Колос(Цінева): 1.Дутчак Олег; 25.Виннишін Андрій; 22.Попадюк Роман; 16.Ільницький Андpій (5.Карабин Тарас, 46); 17.Табен Володимир; 16.Дорош Роман; 10.Дорош Артур; 7.Лаврінок Василь; 8.Локатир Олег; 20.Паращій Генадій; 11.Федишин Ігор (18.Мачошак Андрій, 88)
Оскар(Підгір"я): 12.Макогон Михайло; 2.Канюк Андрій; Клебан Ігор; 3.Бочкур Назарій; 5.Мельничук Тарас; 80.Руснак Роман; 16.Долотко Ігор; 8.Ципердюк Іван; 13.Герин Назарій; 17.Онуфрак Тарас; 10.Дмитрів Павло

Попередження: Виннишін Андрій (Колос(Цінева)), 25; Паращій Генадій (Колос(Цінева)), 42; Долотко Ігор (Оскар(Підгір"я)), 48; Мельничук Тарас (Оскар(Підгір"я)), 52; Федишин Ігор (Колос(Цінева)), 58; Дорош Артур (Колос(Цінева)), 88

Сьогодні відбувся  фінальний  матч кубка  чемпіонів. Наші  земляки   футболісти  Колос(Цінева)як не  старалися  все ж  таки  не  змогли   обіграти   Оскар(Підгір"я).Стартові  атаки  принесли  успіх  гостям Богородчан.Перша  атака   завершилася  взяттям  воріт Дутчака.Перший  удар   Олег  парирував  і  першим  на  добиванні з  гострого  кута  завершим Герин  Назар.Оскар  продовжував   атакувати проте   захисники  і  воротар  Ціневи  вправно  стримували  атаки. В одному  епізоді   стійка виручила  господарів.Перший  тайм  так і  завершився  мінімальною  перевагою  футболістів Підгір"я.На  другий  тайм цінівчани   вийшли  більш  налаштовані .Мар"ян  поміняв  травмованого  Ільницького  на  свіжого  Карабина.Ще  в  тому  епізоді   першої  хвилини  Андрій  травмувався  і змушений  був  грати з  травмою(перелом  носа) цілий  тайм.Тарас  змінивши   Андрія в  перерві   заврав  впевненіше і  в  той  же  час   почали  цінівчани  дещо  вирівнювати   гру.Слушну  нагоду відігратися втратив Лаврінок  який  звільнившись  від  опіки  захисників  пробив за меж  штрафної.В карколомному стрибку   Макогон  перевів  мяча на кутовий.Ще  одну нагоду  зрівняти  рахунок  втратив Паращій Генадій  який  ввійшовши до штрафної,на перехоплення  вийшов  Макогон і  дещо  послизнувсяі  впав на газон.В той час не  невдало   розпорядився мячем Генаякий замість того  щоб  перекидувати лежачого  воротаря  пробив в нього.І знову дванадцятка   Підгір"я  виявився  переможцем  цієї  дуелі.В же на самому  кінці  матчу  ,коли  резервний  арбітр  підняв  табличку  додагого  часу,помилка в  центрі  поля і  Дмитрів  Павло   подвоює  рахунок. 0-2.

Отже  Цінева незважаючи на програш  показала  хороший  футбол гідний  фіналу.Багато зійшлось  на  думці що гра   Оскара  набагато  вища  від  рівня  гри  Колоса.І  будь  у  фіналі  суперником  якась  інша команда  то  цінева  необмінно  змогла показати   сильнішу  гру.Проте  незважаючи  на  це  все   Цінева   увійде  в історію як   друга  команда  району  яка  грала у  фінальному матчі  ліги  чемпіонів.

Вболівальники  палко  підтримували  Ціневу..