Головна » 2013 » Грудень » 3 » ЛЧ.Фінал.Огляд матчу
04:52
ЛЧ.Фінал.Огляд матчу

ФК"Перегінське"-краща районна команда області

Вже минув один день від того часу як  наш представник чемпіон Рожнятівського району ФК"Перегінське" завоював  кубок Ліги Чемпіонів Області.Вже троха вляглися емоції яких вчорашнім днем було дуже багато.І вже можна проаналізувати вчорашній фінальний матч і загалом успіх нашого району в обласному футболі.
ФК"Перегінське" команда яка в важкому протистоянні виграла чемпіонат району і була представлена в обласному рівні  ліги чемпіонів успішно крок за кроком  йшла до фіналу.Впевнено переграючи своїх суперників.І так склалося що два фіналісти розпочинали  цей турнір в одній групі.Пройшовши  груповий турнір сліпий жереб їх не зводив аж до фіналу.І ось фінальний матч зустрічаються ФК"Перегінське" і ФК"Станькова".В ІОФФ  постала делема де провести фінальний матч?Всі вболівальники області розраховували на те що фінал відбудеться на  центральному стадіоні м.Івано-Франківське "Рух".Цей варіант відпав  зразу.Тлумач,Галич ? Такі   були варіанти в головах вболівальників.В середу на нараді між представниками команд фіналістів було запропонована альтирнативні варіанти,які були б чудовими для обох команд:Карпати(Брошнів-Осада) і Хімік(Калуш).Станькова не хотіла Брошнівського стадіону а наші  не захотіли грати в Калуші.Тоді вирішили зіграти в м.Бурштин на місцевому стадіоні "Енергетик"Обидві команди дали "добро".Отже фінальний матч в Бурштині на 13:00 всіх облетіла  така вістка.

Як  до того бурштина добратися почали  переживати вболівальники з Рожнятівського району адже й дорога не далека (проте стан наших доріг не дозволяє швидко рухатися)Тому  на матч треба виїжати зазделегідь.Цього матчу очікували з нетерпінням а також із переживанням.Чи зможуть наші?Таке було основне питання цієї святкової неділі.Чи буде свято на нашій вулиці?Адже ще ніколи  фінал ліги чемпіонів не вигравав представник Рожнятівщини.Чи зможуть футболісти  зробити подарок привітання з днем ангела мученика Романа (свято яке припало на цю неділю) для своїх іменинників які є в команді.А це перш за все президент який найбільше доклався  щоб в Перегінську була така команда-Роман Мошура.Також тренер Бігун Роман,та граючий тренер Курташ Роман,воротар Дранчук Роман,Вірстюк Роман та іменниник який в цей день  відзначав своє 22- ліття Кулик Михайло.Як виявилося пізніше найкращіий подарунок(у вигляді перемоги) вони отримали.
Отже все попорядку.Фінал.Команди прибувають на стадіон а разом з командами їх вболівальники.Першими на розминку виходять ФК"Перегінське" зробивши пару кіл  за ними виходять їх суперники.На трибунах  чим раз збільшується глядатська аудиторія.На стадіоні панує святкова атмосфера,яку додає музиканти  команди з с.Станькова.Ще декілька хвилин і матч розпочинається.
Великою несподіванкою було бачити в складі нашої  команди-Соломчака Ярослава,(який ще тиждеть тому  був в гіпсі після травми ноги яку він дістав в матчі відповіді з Прутом).

Отже Перегінське  розпочало свій матч в такому складі.У воротах Дранчук Роман,в захисті розмістилися заднього Люклян Олег  правого  зіграв Кулик Петро  на лівому фланзі Остапюк Ігор.Переднього  грав Ковальчук Тарас.В центрі розмістилися Курташ Роман та Семчій Ігор.Права бровка була за  Петрівом Олегом а ліва Вірстюк Роман.В напад тренер відрядив Соломчака Ярослава  та Єжижанського Олександра..
Наші суперники вийшли в такім складі:Воротар Довганич Андрій,в захисті Феліпович Роман,Марчук Володимир,в центрі Сас Руслан,в нападі Яців Ігор,Магас Володимир,Федан Олександр,Козій Віталій,Зелінський Ігор,Федоренко Микола,Тарас Гнатківський.
Матч розпочався з атак ФК"Станькова" також перший кутовий удар  виконали  номінальні гості ФК"Станькова" проте  якоїсь небезпеки цей кутовий не приніс а от атака  Перегінського на 8 хв матчу завершилась ударом по воротах.

На 11 хвилині  вихід на ворота Єжижанського   проте  не точний удар.На 12 хвилині  перший удар в створ воріт наноситьСтанькова воротар намісці.Через дві хвилини  знову небезпечно пробиває четвірка  Перегінського,воротар відбиває.На 15 хвилині  ФК"Станькова" заробляє  штарфний ударв центрі поля (зфолив Ковальчук) до мяча підходить Феліпович Роман навіс в штрафну де мяч потрапляє до Яціва Ігора який зміщується вліво майже до кутового де  на замасі прибирає Кулика Петра і віддає пас на зад Козію Віталію той обігрує Петрів  Олега і на вішує знову у штрафну в район 11 позначки де боротьбу виграє Магас Володимир  і переправляє мяча ближче  до воріт за спину Люкляна Олега спитнішим в цьому моментів виявився капітан Станькової Сас Руслан і відкриває рахунок. Сталося це на 16 хвилині матчу.

Дальше малюнок гри дещо змінився Перегінське  намагалося   будь що забити а Станькова вдало захищалася  також добре  в рамці грав воротар.Перший тайм  так і закінчився.На други тайм команди вийшли з протилежними завданнями.Станькова втримати мінімальну перевагу а Перегінське зрівняти рахунок.Таке  велике прагнення забити  Перегінчан призводило до  небезпек у власних воротах.Так  на 55 хвилині  після невдало розіграноко штрафного у воріт Станькової на підбиранні  першим був Сас Руслан ,який точним пасом  пускає в прорив Яціва Ігора за яким вже невстигає Кулик Петро,що змусило  воротаря Дранчука залишати ворота і виходити за межі штрафної і там  зфолити ціною жовтої картки,інакше  не значи чим міг завершитиь той прохід.Стань рахунок 0-2  напевне вже тоді  Перегінське вже  нічого не зробило.Футболісти нервують як одні так і другі,через що  на 58 хвилині по жовтій отримують Вірстюк та Марчук.На 60 жовту отримує Семчій  який не згідний з рішенням арбітра і б"є по мячу після свистка.Градус накалюється вболівальники "гонять"перегінчан в атаку а вболівальникиСтанькової вимагають другого голу.Вірстюк і Петрів як вже звично міняються  позиціями на полі.Небезпечний прохід з правого флангу  на підступах до штафної  пробиває в дальний кут воротар "тягне" цей мяч на добиванні Єжижанський не встигає далі пробиває Ковальчук після його удару захисник вибиває мяч на кутовий.вболівальники  Перегінського вжажають що захисник зіграв рукою і вимагають пенальті суддя мовчить.Представник Станькової нервує скурює сегарету одну за  одноювесь час погляаючи на  годинник.Дає вказівку тягнути час.Вже видно  що його вікові футболісти  фізично підсіли.Перегінське випускає  на заміну Тринчука Андрія йде 79 хвилина матчу.Залишається всього 10 хвилин плюс то що арбітр додасть.Трибуни ликують Станькова за крок від тріумфу.Перегінське к не намагається  неможе пробити воротаря.На 85 хвилині заробляють штрафне метрів 18 від воріт.Це точка Люкляна.Мяч бере Вірстюк хоче пробити,проте йому цього недозволяє ні тренер ні капітак Олег.Вболівальники  також вимагають щоб цей штрафний пробив Люклян.Роман хоч і не довольний  проте залишає мяч.І так удар воротар відбиває і тут як тут в потрібному місці опинився Петрів Олег і переправляє  мяча у ворота 1-1.Радості небуло меж всі святкують  взяття воріт.

Залишається ще декілька хвилин,щоб вирвати перемогу в основний час.(Правду сказати я ніяк нехотів  пенальок-авт.)Кінець основного часу.
 Згідно регламенту змагань  додатковий час.Два тайми по 15 хвилин.Цей час  це гра нервів а також  боротьба з самим собою.Адже провести скільки часу на такому рівні сили не безмежні.Так декілька раз у Вірстюка зводило мязи .

Проте  незважаючи на втому  Роман не раз ще включав(як казали вболівальники шосту швидкість) і буквально пролітав до штрафної суперника.Так найкращий гольовий момент  який Роман створив на 119 хвилині ,який мав вирішувати долю поєдину,змарнував Кулик Михайло.Отримавши мяча в метрі до воріт хотів сходу пробити не вийшло і воротар забрав мяча. Другий такий  схожий менет у виконання девятки  Перегінського  на 120 хвили  завершився кутовим ударом.Після подачі кутового  ще була якасть небезпека і на тому суддя дав фінальний свисток.
Як і в попередні розиграші  не обійшлося без лотереї.
Першими пішли бити ФК"Станькова" удар Федан Олександра Воротар парирував.До мяча підходить Семчій і б"є точно 1-0.До  позначки приходить кращий бомбардир  команди Яців Ігор і як часто буває  з кращими футболістами  не забиває  так само неточно б"є і Курташ Роман.Рахунок  далі залишається незмінним 1-0.Незмінився він і після удару Козій Віталія.Аж Вірстюк Роман робить рахунок 2-0.Романів Тарас був точним і рахунок 2-1.Забий Ковальчук в наступному ударі  і все би завершилось а ні мусить бути інтрига до кінця  воротар бере цей мяч.Далі Феліпович зрівнює  рахунок 2-2.Останній удар до мяча підходить Люклян Олег  розбіг ...удар... ГОЛ....Перемога....Увесь стадіон з сектору Перегінського вибігає на поле вітати своїх героїв...

Далі було нагородження і радість всіх без винятку  від здобутої перемоги.Яку ФК"Перегінське" цього року заслужило.

Надіємося що ця перемога не остання  для команди з Перегінського на  такому рівні.Тому  ми всі надіємося  вже в наступному році  її побачити на обласному рівні.І як 20 років тому назад Перегінська Лімниця виграла золото чемпіонату області в групі А  де пізніше  успішно грала в Чемпіонаті КФК України і приносила радість своїм вболівальникам.Тож надіємось із цією командою відчувати смак перемог на стадіонах області а може  ще колись і України.Успіху  в майбутньому і нових перемог.
P/S.Декілька  слів про вболівальників:Вони  в цьому матчі  справді стали тим 12 гравцем для команди,які чисельно прибули на матч і гучно підтримували  команду.А всіх вболівальників як зафіксували інспектора матчу було 3000 глядачів в попередньому фіналі було 1000.Отож і в цьому аспекті є рекорд.

Переглядів: 1400 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.