[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Квітень » 25 » Кубок "ШКОЛА 2013" фінал
21:30
Кубок "ШКОЛА 2013" фінал
Сьогодні в селі Рівня відбувся фінал кубка "Школа 2013" . У фіналі зустрілися три команди Вільхівка,Берлоги і команда Грабова.Жеребкування відбулося перед матчами.
Вільхівка-Берлоги
Вільхівка-Грабів
Берлоги-Грабів.
Першу гру розпочали Вільхівка з Берлогами , гра розпочалася затак барложецьких школярів  ,вільховецькі грали на контратаках , але вони були не реалізовані... Берлоги за цілий матч змогли  тільки два удари завдати в сторону воріт Вільхівки. Але вони не були сильними і воротар Вільхівки справився з цими ударами..І матч закінчився з рахунком 0-0.
Другу гру розпочали команди Вільхівки і Грабова, виснажені вільхівчани розпочали гру слабо і помилившись на 8 хвилині при подачі кутового  точним ударом  в дев'ятку, пропустили перший гол. В другому таймі команда Вільхівки зібравшись в силах намагалися зрівняти рахунок але   підвела реалізація..,і матч закінчився з рахунком 0-1
Берлоги-Грабів 0-0..........

Вільхівка-Берлоги 0-0
Вільхівка-Грабів 0-1
Берлоги-Грабів 0-0