Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Квітень » 5 » Кубок Підгір"я:Брошнів в меншості поступається Оскару...
16:59
Кубок Підгір"я:Брошнів в меншості поступається Оскару...

"Оскар" - "Карпати" Брошні-Осада 2-0
Арбітр: Семанюк Тарас,
Асистенти: Липко Мирослав, Загнибіда Ігор.
Спостерігач: Герега Ярослав

Голи: Мотуз 72

?  79

Вилучення  Локатир С. 77( дві жовті)

Успішно зігравши  перший  тайм  брошнівчани  не зуміли вистояти  в другому.Тренер Карпат після  першого тайму  поміняв  ряд гравців в тому  числі й  воротаря  Атаманчука Любомира замінив на Дранчука Романа.Після  таких  замін  подумалося а  чи  хочуть  Брошнів  сьогодні  виграти  в Оскара.Заміни  Підгір"я підсилили гру.Тому  на 72  хвилині  вбалося останім  відкрити рахунок.А після того як  брошнівчани залишилися в меншості,коли поле покинув   через другу жовту  "Свєтік" стало зрозуміло Оскар  перемогу не втратить. Через пару хвилин  забили  другий  мяч.Отже  0-2  поразка.Граючи   цей турнір  Карпати не в оптимальному скаладі через  відсутність  чотирьох основних  гравців зупинилися  на стадії півфіналу.Отже  бажаєм нашим землякам  краще зіграти матч за 3  місце  а також  успішних виступів  в чемпіонаті  та кубку  області.

Переглядів: 1140 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.