Головна » 2012 » Квітень » 20 » Кубок області

ФК «Сваричів» (Сваричів) – ФК «Калуш» (Калуш) - 1:3 (1:1)

Кубок Івано-Франківської області. Попередній етап

Інспектор і делегат ІФФФ: Пилипишин Йосип (м. Рогатин)

Арбітр: Паньків Тарас (м. Долина)

Асистенти: Д'яченко Микола і Семанюк Тарас (обидва – м. Івано-Франківськ)

ФК «Сваричів»: Волощук Віталій, Тренчук Роман, Рибчак Михайло (К) (Жолобак Роман, 75), Локатир Святослав, Фітяк Володимир, Жмуркевич Андрій (Маліборський Ярослав, 81), Федишин Ігор, Волощук Володимир (Фітяк Михайло, 65), Локатир Олег, Рибчак Володимир, Ліпатов Михайло (Григорчук Іван, 46)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Мандрик Володимир, Микуляк Ярослав, Третяк Роман, Ляхович Михайло, Мельник Орест, Боднар Олег (Салаш Іван, 85), Рибатчин Андрій, Сондей Іван, Король Андрій (К) (Савчин Василь, 59), Стовбан Любомир (Петрук Назар, 85)

Голи: Локатир Олег (20) – Рибатчин Андрій (35), Мельник Орест (78, з пенальті), Стовбан Любомир (84)

Попередження: Федишин Ігор (56), Фітяк Володимир (62), Тренчук Роман (78) – Боднар Олег (71)

Відносини калуської і сваричівської команд за останні два роки отримали особливий підтекст. Якраз про це говорили гравці і теренери нашої команди перед грою 1/16 фіналу кубка області з представником Рожнятівщини, особливо наголошувалось на тому, що ФК «Калуш» вже тепер команда не другої, а першої ліги, і повинна тримати марку колективу вищого за рангом. Розуміли це і сваричівці, які побудували свою гру від оборони. Вони одразу поступились територіальною перевагою і дозволили калушанам подовгу володіти м'ячем, раз-по-раз відповідаючи небезпечними контрвипадами.
З перших хвилин гості повели свої атаки флангами: на правому продуктивно діяла зв'язка Третяк-Сондей, а зліва активно підключався Андрій Рибатчин. Саме після флангових проходів калушани створили одразу три реальні нагоди, проте Андрій Король і двічі Любомир Стовбан з вигідних позицій не змогли влучити в рамку воріт. Не забарився з відповіддю і ФК «Сваричів»: граючий теренер команди Олег Локатир на восьмій хвилині без перешкод пробивав головою, але поцілив у воротаря, а дещо згодом небезпечно бив Михайло Ліпатов, але м'яч пішов вище.
Така гра невдовзі принесла успіх господарям. В одному з моментів не влучив по м'ячу центральний оборонець ФК «Калуш» Володимир Мандрик і цим негайно скористався швидкісний Олег Локатир, який перекинув Богдана Кузіва. Окрилені успіхом сваричівці провели ще кілька наступальних акцій, та оборона калушан більше не хибила. Натомість втрата м'яча в середині поля обернулась для них голом у відповідь. Король вивів на побачення з голкіпером Мельника, Орест не став обігрувати Віталія Волощука а відкотив м'яч на набігаючого Андрія Рибатчина і той забив вже у порожні ворота. 1:1. Під кінець тайму зобов'язаний був відзначитись і Андрій Король, та наш капітан метрів з п'яти пробив мимо воріт.
На початку другої 45-хвилинки сваричівцям на деякий час вдається перехопити ініціативу, але це триває не довго. Після виходу на поле свіжого Василя Савчина калушани заграли активніше, і пожежі одна за одною виникають в карному майданчику господарів: трьохходівка Рибатчин-Савчин-Рибатчин – і м'яч ледь не влітає в сітку ФК «Сваричів», далі Боднар виводить на ударну позицію Савчина – і знову промах, не приносить також удачі й сольний прохід Боднара.
І тут своє вагоме слово сказав калушанин Третяк. Спочатку він прицільно пробиває з далекої відстані – на місці воротар, а згодом Романа зносять в штрафному майданчику господарів і Орест Мельник з 11-метрового виводить нашу команду вперед, реабілітуючи себе за невдачу в недавній грі з Городенкою.
Сваричівці відповідають двома небезпечними штрафними у виконанні Святослава Локатиря. Та на 84-й хвилині невгамовний Роман Третяк організовує вихід віч-на-віч з воротарем Любомиру Стовбану, який ставить останню крапку в матчі. Перемога 3:1 і ФК «Калуш» в 1/8 фіналу!