Головна » 2014 » Серпень » 8 » КО-2014.Одною ногою у фіналі.

НІКА(Івано-Франківськ)-ФК"Перегінське" 0-2(0-0)

Липко Мирослав,Острижнюк Мирон

Голи:Оринчак Богдан 79 хв.

Корнута Любомир 89 хв.

ФК"Перегінське":12 Макогон,13 Стоцький(11 Оринчак 46),4 Гребінський,3 Локатир,10 Курташ(16 Соломчак 80),21 Веприк(6 Рибчак 91),42 Веретко(8 Ковальчук),7 Іванишин,14 Лазорик,18 Корнута,15 Данищук

Після матчів 1/4  фіналу коли  ФК"Перегінське" здолало футбольний клуб  з с.Турка.Багато  вболівальників   роздумували хто  кращий  суперник був би  у півфіналі з інших  трьох  переможців.Вболівальники  рожнятівщини  по особливому  переживали,щоб  жереб  не звів на стадії 1/2  дві  команди  з нашого  району.Інщі  два представники  особливого значення  не мали хто попадеться.На наспупний день після матчів чверть фіналів   відбулося жеребкування.Суперниками  наших команд  стали  :для Брошнева-Отинія,для Перегінська-НІКА,яка  лише в серії  післяматчевих пенальті зуміла пройти  представника  чемпіонату  богородчанщини Оскар з Підгір"я.Всі потирали руки від такого жеребу.Почали мріяти про  фінал  в якому зійдуться  дві рожнятівські команди.Ще два місяці тому назад ніхто не міг  подумати  що  брошнівчани  так легко дістануться фіналу.(Отинія  знялася-авт.)Для Перегінська щоб грати у фіналі треба  зіграти ще один  матч.

На сьогоднішню  ігру до  обласного  центру гості приїхали в піденесеному настрої,адже минулої  неділі  вони впевнено переграли  футболістів з  Калуша в чемпіонаті.В їхньому складі виступають досвідченні гравці.Проблем  не буде.

До  обласного  центру на  футбол  приїхало  чимало  вболівальників з  Перегінська .Їхня команда  грає  на  центральному стадіоні міста.Фанати зі  стажем  добре  памятають матчі на цьому стадіоні ще  часів Прикарпаття  у вищій лізі чемпіонату України.А деякі  тут  були вперше.

Незважаючи на те що  матч розпочинався о 17:00  на дворі  було дуже гаряче.Першими на  розминку  вийшли гості через  деякий час  на  полі появилися і гравці НІКИ.Розімнувшись і отримавши тренерські  настанови,після свистка  головного  арбітра Анастасії Романюк команди розпочали матч.Перегінчани за  звичкою   почали  активно йти  до  підступів  воріт  суперника.Господарі намагалися  збити атакувальний  порив  гостей за рахунок дрібних фолів подекуди  грали навіть досить грубо."Настя" так  всі  називали головного  суддю намагалася "заспокоїти" гру деколи ціної  попередження.Багато раз  піддавалася  на  крики гравців,як  з  однієї команди так і з другої.Втратила контроль  гри  почала   також  робити помилки.Так в одному  епізоді гравці перегіського  розігравши  хорошу комбінацію виводили  Іванишина  та Корнуту(здається)на одного  захисника,перед  тим як  віддати передачу Курташа  грубо збивають.Суддя  не дає  дограти епізод а  потім покарати винуватця,свисть і тим самиа перериває  атаку гостей.Захисники  грубо грають  проти Стоцького .В одному з таких  моментів не витримали   нерви в Романа і через зайві  розмови він також  отримує  від"НАСТІ" гірчишник.Багато разів  фолив  захисник  Ковалюк,за думкою вболівальників,ще  впершому таймі він напрацював принаймі на  попередження.Проте жовте  світло перед ним засвітилося лиш в  середині другого тайму ,коли віг грубо збив прорив Іванишина.Грубістю  також  відзначався і  Барчук Роман.В першому  таймі   особливих  моментів   відкрити рахунок  не було нівкотрої команди.Господарі   чимось  таким небезпечним невідзначалися.На перерву  команди пішли при сухій нічії.

Відразу в перериви   почалася сильна  злива.В той час в роздягальні тренер  команди  ФК"Перегінське" робить заміну:замість Стоцького   на поле  виходить Оринчак.Дощ не припиняється,перерва  затягується,стартовий свисток на другий тайм  відбувся дещо пізніше.Футболісти неохоче  все ж таки  виходять на  поли при сильному дощу.Мокре поле ,слизький мяч дещо вирівняв сили на полі.Госодарі   починають дужче  "огризатися".Десь в середині тайму нанесли  перший  удар в ствір  воріт.Гравці перегінського  атакують,атакують,я по воротах не б"ють.Всякі  різні скидки"накривають" гравці Ніки.В одному з  моментів перепасовка  захисників  Лазорика  Данищука на Макогона мяч воротареві  був спрямований не  сильно. Була небезпека виходу  на ворота  суперника,проте  воротар  встигає на передачу  обмотує  суперника одного другого і забувши про  ворота зіграв "аля-Жан Марі ПФАФФ" пройшовше до центра поля  потім  був змушений вибити мяч в аут.Цим самим  завівши  команду  до активніших дій.І коли здавалося,що все відповідь переможця цього двобою відкладається на тиждень у Перегінську.В одній з  атак точним ударом з  кута  воротарського , гравець  який вийшов на  заміну Оринчак Богдан,забиває гол.Варто  відзначити тренера ,який  вгадав ,як то мовиться з  заміною.0-1 йшла 79 хвилина матчу.Через  десять хвилин  контрольний  удар  завдає Корнута Лобомир,спочатку здалося що знову  Оринчак  відзначився,і  рахунок стає  0-2.Це перемога.Коли  йшов доданий час на  поле тренер  випускає  молодого Рибчака Бориса  міняючи Веприка.Могли  забити і третій мяч.Проте   напевне вирішили що  щось треба  відкласти і на матч відбовідь,а то ще  не приїдуть  гості  до  Перегінська прои 0-3?Після цього  поєдинку  завдання виходу  до фіналу   гравці ФК"Перегінське" майже виконали.Вдома  їм залишається на програти.

Після фінального  свистка гравці команди  підійшли  знову до  своїх ультрас  і подякували за підтримку.Здається  цей  жест стає традицією. І це  радує  що ультрас з командою і команда з своїми  вболівальниками.